خبر ببر

۵ باغ تالار کوچک با ظرفیت کم در تهران

یک مراسم عروسی تنها یک شام و پذیرایی از مهمانان نیست و بسیاری از عوامل مهم دیگر دخیل هستند تا شب عروسی‌تان تبدیل به شبی خاص و به یادماندنی شود. چنانچه برای این موضوع برنامهریزی داشته باشید می‌توانید زیباترین لحظات را برای خود و مهمانان حاضر در مراسم عروسی رقم بزنید.

 

مکان‌های زیادی برای برگزاری مراسم عقد یا عروسی وجود دارد که شما با توجه به سلایق و معیارهای خود می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب نمایید.

برگزاری مراسم عقد و عروسی در تالار پذیرایی

برگزاری عقد و عروسی در تالار پذیرایی از گذشته در بین مردم رواج داشته است و زوجین جشن خود را در یک تالار در سطح شهر برگزار می‌کردند.

تالار پذیرایی به دلیل اجرای تخصصی مراسم عروسی محلی مناسب برای میزبانی مراسمات شما به شمار می‌آید و شما با خیال آسوده میزبانی مراسم خود را بر عهده یک تالار عروسی قرار داده و حاشیه‌های مهم‌ترین شب زندگی‌تان لذت خواهید برد.

برگزاری مراسم عروسی در باغ تالار

یکی دیگر از مکان‌هایی که به تازگی در بین زوجین طرفداران زیادی به خود اختصاص داده باغ تالار است. باغ تالارها با توجه به فضای باز و زیبایی که دارند، می‌توانند برای برگزاری یک مراسم عقد، عروسی یا نامزدی بسیار مناسب باشند.

فضای باز باغ تالار شرابط ایده‌آلی را برای برگزاری یک جشن عروسی شیک و مجلل فراهم می‌سازد و مهمانان شما از قرار گرفتن در چنین موقعیت نهایت لذت را خواهند برد.

از طرفی عکس و فیلم‌هایی که از مراسم عروسی شما باقی می‌ماند به زیبایی هرچه تمام‌تر خواهد بود و هر بار که به آن‌ها مراجعه می‌کنید لذت برده و از انتخاب خود خوشحال خواهید شد.

امروزه با توجه به شرایط کرونا که تمام مردم و هم‌چنین تمام مراسمات را تحت تأثیر خود قرار داده است توصیه‌شده که اگر مراسمی هم برگزار می‌شود، در فضای باز باشد.

پس بهترین گزینه برای محل برگزاری مراسم عقد و عروسی شما باغ تالار‌ها هستند. بسیاری از عروس و داماد‌ها سلیقه‌شان این است که مراسم عروسی خود را در باغ تالار برگزار کنند و در مهم‌ترین و خاص‌ترین شب زندگی خود یک مراسم عالی و منحصر‌به‌فرد و همین‌طور خاطره‌انگیز برگزار کنند تا در یاد و خاطره خود و همه مهمانان ثبت شود.

بیشتر بخوانید
بدهی دولت به تامین اجتماعی مانعی بر سر همسان سازی بازنشستگی

باغ تالار فضای باز

باغ تالار‌ها از فواید و فرصت‌های بسیار خوبی برخوردار هستند که از آن‌ها می‌توان به:

  • جذابیت فضای سبز و وجود گل و گیاهان
  • از نظر بهداشتی و درمانی بسیار بهتر از تالار‌های پذیرایی هستند.
  • دسترسی راحت‌تری به دلیل این‌که عمدتاً در حومه شهر قرار گرفته‌اند، دارند.
  • مراسم آتش‌بازی با کیفیت بهتر و راحت‌تر صورت می‌گیرد.
  • عمدتاً محدودیت زمانی ندارند یا خیلی سخت‌گیر نیستند.
  • نورپردازی را می‌توان با سلیقه خود انجام‌داده و جواب خیلی خوبی گرفت.
  • بیشتر باغ تالار‌ها از داشتن پارکینگ اختصاصی بهره می‌برند.
  • در صورت وجود آب‌نما زیبایی مراسم شما را چند پله بالاتر می‌برد.
  • در باغ تالار‌ها به دلیل فضای باز و آزادی که دارند بیشتر می‌توانید از خلاقیت‌ها استفاده کنید.

اما خوب در این شرایط سخت کرونایی برگزاری یک مراسم با حضور تمامی مهمانان که شامل تمام خویشاوندان، بزرگان و دوست‌داران است تقریباً ممکن نیست و سلامتی آن‌ها بسیار مهم‌تر است و از آن سمت عروس و داماد نمی‌خواهند مراسم خود را به عقب موکول کنند و می‌خواهند زودتر سر خانه و زندگی خود بروند پس برگزاری مراسم با تعداد مهمانان کم در فضای باز منطقی است برای این‌کار هم حتماً نباید به دنبال باغی باشید که ظرفیت کم دارد و کوچک است.

برخی از باغ تالارها با امکانات خود امکان محدودکردن فضای اختصاص داده‌شده به مراسم شما را دارند و می‌توانند طوری برنامه‌ریزی و مدیریت کنند که مراسم شما یک‌دستی و یکپارچکی خود را حفظ کند و یک مراسم خوب و در شأن برای شما برگزار کنند. در این‌جا ما ۵ باغ تالار کوچک با ظرفیت کم در تهران را برای شما معرفی کردیم تا راهنمایی برای شما باشد.

همان‌طور که قبلاً در مقاله‌های دیگر اشاره کردیم، تناسب تعداد مهمان‌ها با فضایی که داریم، بسیار اهمیت دارد. به همین علت در صورتی‌که ما فضای کمی در اختیار داشته باشیم، اما مهمانان زیادی دعوت کرده باشیم هم باعث کلافگی مهمانان می‌شویم و هم پذیرایی به‌درستی صورت نمی‌گیرد و برعکس ما نباید تعداد کمی مهمان را در فضایی بزرگ قرار دهیم؛ زیرا این کار به جز این‌که باعث می‌شود مراسم پراهمیت ما کسل‌آور شود، بلکه باعث می‌شود که پذیرایی به‌خوبی و یکپارچه صورت نگیرد، که این چیزی نیست که ما دنبالش هستیم. در نتیجه بسیاری از باغ‌ها برای مهمانی‌های با ظرفیت کم فضا‌هایی را مشخص و پیش‌بینی کرده‌اند که می‌توانید مراسم عقد، عروسی یا نامزدی خود را در آن برگزار نمایید.

بیشتر بخوانید
سقوط هواپیمای بوئینگ اوکراینی در نزدیکی فرودگاه امام (ره)

توجه به مهمانان و رزرو باغ تالار

قبل از رزرو و انتخاب یک مجموعه به عنوان میزبان مراسم عروسی، ابتدا تعداد مهمانان خود را مشخص کنید. انتخاب مجموعه مناسب بر اساس ظرفیت و تعداد مهمانان امری مهم تلقی می‌شود .

در صورتی‌که تعداد مهمانان شما کم است؛ بهتر است مجموعه‌ای انتخاب کنید که زیاد بزرگ نباشد و از پراکندگی مهمانان شما در هنگام مراسم جلوگیری شود. حتماً دوست دارید توجه مهمانان به مراسم عروسی و عروس داماد باشد. در صورتی باغ و فضای انتخابی شما بزرگ باشد به سختی می‌توانید تمرکز و توجه آن‌ها را به جشن بیاورید پس انتخاب یک باغ عروسی بر اساس ظرفییت امری مهم و ضروری است.

باغ تالار عروسی

در ادامه ۵ باغ تالار با ظرفیت کم معرفی می‌شود که امیدواریم مورد توجه قرار گیرد.

باغ تالار لتیان یک باغ شیک و کوچک در شرق تهران

باغ تالار لتیان را می‌توان یکی از زیباترین باغ تالار‌ها با فضای کم با نام برد که با فضایی به مساحت ۷ هزار متر مربع بسیار فوق‌العاده و زیبا در منطقه لواسانات واقع شده است.

این باغ تالار با دیزاینی خاص می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها برای مراسمات کوچک شما باشد. تا پذیرایی خوبی از مهمان‌ها صورت گیرد و شبی خاطره‌انگیز را برای شما بسازد.

باغ تالار ورسای در جنوب غرب تهران

باغ تالار ورسای از متفاوت‌ترین باغ تالار‌های پذیرایی با مساحت ۵۰ هزار متر مربع با الهام از هنر و معماری فرانسوی و بر‌گرفته‌شده از کاخ ورسای فرانسه آماده ارائه خدمات به سبک رویال فرانسه است.

این مجموعه دارای شهرک سینمایی فوق‌العاده‌ای که می‌تواند به عکس‌ها و ویدیو‌های شما زیبایی خاصی بدهد که برای عروس و داماد‌های لاکچری با اسپیس فریم فوق‌العاده است.

از دیگر امکانات باغ تالار ورسای می‌توان به فضای اختصاصی و حرفه‌ای جهت عکاسی عروس داماد اشاره نمود. فضای خاص و لاکچری با دیزاین و دکوراسیون مجلل برگرفته از سبک‌های اروپایی هم‌چون کاخ ورسای و ونیز.

بیشتر بخوانید
سوگواری و کنار آمدن با غم از دست دادن عزیزان

باغ آریا یک باغ شیک و زیبا در محدوده چیتگر و غرب تهران

عمارت و باغ تالار آریا یکی از مناسب‌ترین باغ تالار‌ها برای مراسم‌هایی با مهمانان کم در منطقه چیتگر است که برای جشن‌های عقد و راسم عروسی می‌توانید حساب ویژه‌ای روی آن کنید.

باغ تالار آریا با نورپرداری فوق‌العاده و مبلمانی لوکس در محیطی مناسب با دسترسی آسان در حومه شهر برای مراسمات شما آماده است.

باغ تالار سعادت گرمدره

باغ تالار سعادت اولین و قدیمی‌ترین باغ تالار واقع شده در گرمدره است و می‌تواند یکی از بهترین میزبان‌های برگزاری مراسم‌های شما با تعداد کم مهمانان باشد. اگر به دنبال شبی خاطره‌انگیز هستید، این باغ تالار می‌تواند یکی از بهترین تجربه‌های شما را رقم بزند و بهترین خدمات ممکن با برنامه‌ریزی دقیق را رقم بزند.

فضای اختصاصی باغ تالار سعادت در محوطه باغ، مناسب برای جشن‌های عقد و عروسی شماست. فضای باز باغ با دیزاین خاص و مجلل طراحی‌شده و مناسب جشن‌های شما خواهد بود.

باغ تک درخت احمدآباد مستوفی

باغ عمارت تک‌درخت نیز جزء اولین باغ تالار‌ها در منطقه احمدآباد مستوفی می‌باشد که با فعالیت مداوم بیش از یک دهه تجربه‌ای درخشان با بهترین تیم تشریفاتی و آموزش دیده، یک شب رویایی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

این باغ تالار با دیزاین و طراحی کلاسیک فرانسوی با وسعت بیش از ۶ هزار متر مربع با برکه‌ای بسیار زیبا و آب‌نمایی خاص که مکان سرو شام عروس و داماد است، می‌تواند یکی از خاطره‌انگیز‌ترین لحظات شما را رقم بیاورد.

حرف آخر

اگر می‌خواهید مراسمی خوب و خاطره‌انگیز در این شرایط کرونایی بگیرید بهترین گزینه باغ تالار‌ها هستند که برای انتخاب از بین آن‌ها هم حتماً نیازی به پیدا کردن باغ با ظرفیت کم نیست؛ چون بعضی از باغ تالار که در این مقاله هم ۵ مورد از آن اشاره شده می‌توانند برای شما فضایی با تعداد مهمان‌های مراسم شما ایجاد کنند که هم مراسم خوبی با پذیرایی عالی در شب‌های مهم زندگی خود داشته باشید هم سلامتی دیگران را به خطر نندازید.

منبع : تالارکده / https://www.talarkadeh.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

11 − یازده =

دکمه بازگشت به بالا