شبکه‌های اجتماعی

فساد جنسی در سینما اشک ساناز طاری را درآورد + فیلم

ساناز طاری که حدود دو هفته پیش با انتشار عکسی بی‌حجاب خبر از پایان بازیگری‌اش داد، به‌تازگی در یک برنامه‌ی اینترنتی شرکت کرده و توضیحاتی پیرامون وقایع اخیر داده‌است. او می‌گوید آن‌قدر در سینما فساد جنسی وجود داشته که تصمیم گرفته سینما و تلویزیون را ترک کند و برای این کار به‎دنبال راهی قرص و محکم بوده و آن راه را «کشف حجاب» دیده‌است. او البته یک روز بعد از انتشار تصویر بی‌حجاب‌اش در اینستاگرام آن تصویر را پاک کرد و از مخاطبین‎اش عذر خواست.

ساناز طاری در گفت‌وگویی که بخشی از آن را در ادامه خواهید دید از حمایت مسیح علی‌نژاد از خودش انتقاد می‌کند و سپس می‌گوید که دلیل کشف حجاب او نه انتقاد به نظام یا حجاب اجباری بلکه خداحافظی از بازیگری بوده‌است.

او همچنین ماجرایی را روایت می‌کند که یک تهیه‌کننده و کارگردان قراردادی را به او می‌دهد که پیشنهاد جنسی هم ذیل‌اش بوده‌است. ساناز طاری هنگام تعریف‌کردن این ماجرا اشک‌اش سرازیر می‌شود و نمی‌تواند جلوی گریه‌اش را بگیرد.

ساناز طاری در پست اینستاگرامیِ پاک‌شده‌اش با انتشار تصویری بی‌حجاب نوشت:

بعضی رویا ها هست که برای بعضی دست نیافتنیه، حالا به هر دلیلی!

من یک بار به دنیا اومدم و میخوام این یکبار را ازادانه و شاد زندگی کنم.

خداحافظ رویای کودکی

خداحافظ بازیگری

شاید روزی در جایی بهتر و ازادانه تر دوباره به سراغت بیام…

این عکس مهر تاییدی است برای تصمیمی که مدت‌هاست گرفته ام.

“ساعت ۴:۴۵ صبح روز یکشنبه”

ساناز طاری با بازی در سریال پدر به شهرت رسید.. سریال پدر به کارگردانی بهرنگ توفیقی و نویسندگی حامد عنقا در سال ۱۳۹۷ از تلویزیون پخش شد و رمضان ۱۳۹۸ نیز شبکه‌ی آی‌فیلم آن را بازپخش کرد. این سریال در ایران بسیار محبوب شد و بیننده‌های زیادی داشت. همین موجب شد که افراد زیادی ساناز طاری را ببینند. از بازیگران این سریال می‌توان به ریحانه پارسا، مهدی سلطانی، بیژن امکانیان، سینا مهراد و مسعود فروتن اشاره کرد.

بیشتر بخوانید
زیباترین زن مسلمان کیست؟ | فهرست زیباترین زنان مسلمان اعلام شد

همچنین بخوانید: ژست بارداری مریم امیرجلالی که جنجالی شد

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا