شبکه‌های اجتماعی

وقتی ریحانه پارسا با گریه از آغاز بازیگری‌اش می‌گوید + فیلم

ریحانه پارسا در برنامه‌ای حضور پیدا کرده و زمانی که در مورد آغاز بازیگری‌اش سخن می‌گوید به‌شدت به گریه می‌افتد، چراکه می‌گوید در آغاز دوران بازیگری‌اش باید میان بازیگری یا خانواده‌اش یکی را انتخاب می‌کرد.

ریحانه پارسا در ماه‌های اخیر با ازدواج با مهدی کوشکی جنجال‌های زیادی در شبکه‌های اجتماعی به‌پا کرده‌است. چند وقت پیش نیز مهدی کوشکی و البته خود ریحانه پارسا با دفاع از حق طلاق مرد و البته با انتقاد از حق طلاق زن باری دیگر خود را سر زبان‌ها انداختند.

عکس جدید ریحانه پارسا

ریحانه پارسا به‌تازگی عکس جدیدی از خود منتشر کرده که در آن ظاهری بسیار متفاوت از قبل دارد.

او متولد ۱۳۷۷ یا ۱۳۷۶ است و با مهدی کوشکی که متولد ۱۳۵۹ است ازدواج کرده. مهدی کوشکی قبل از ازدواج با ریحانه پارسا سابقه‌ی دو ازدواج ختم‌شده به طلاق را دارد و همچنین از همسر اول‌اش بچه هم دارد. ازدواج این دو با این همه اختلاف سنی جنجال‌های زیادی در شبکه‌های اجتماعی به‌همراه داشت، اما آن‌ها اکنون حدود ۵ ماه است که ازدواج کرده‌اند و ظاهراً هیچ مشکلی هم با هم ندارند.

پارسا در کل نشان داده که از حاشیه بدش نمی‌آید و دوست دارد که از طریق حواشی‌ای که می‌آفریند بیشتر در مورد او صحبت کنند. یکی از حاشیه‌های او که بسیار سروصدا کرد مربوط به رفتارهایی‌ست که در جشنواره‌ی فیلم فجر از خود نشان داد. او در فجر ۹۸ و در نشست خبری فیلم خوب بد جلف چندین بار حالاتی عشوه‌گرانه به خود گرفت که در واقع نشان از میل او به جلب توجه حضار و دوربین‌های خبرنگاران داشت.

فیلم حالات عشوه‌گرانه‌ی او را می‌توانید در زیر ببینید:

بیشتر بخوانید
واکنش محسن تنابنده به ماجرای سیلی زدن نماینده + فیلم

در آخر پیشنهاد می‌کنم ویدئوی مربوط به سخنان او و همسرش مهدی کوشکی در مورد حق طلاق زن را هم در لینک زیر ببینید:

سخنان مهدی کوشکی در مورد حق طلاق زن

همچنین بخوانید: کشف حجاب ساناز طاری

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

8 − شش =

دکمه بازگشت به بالا