خبر ببر

پوست ‌کاغذی، تضمینی قاطع برای کیفیت و تازگی گردو

خریدن خوراکی‌هایی مثل گردو، همیشه جزء سخت‌ترین کارهاست. باید حواسمان را حسابی جمع کنیم که فروشنده، گردوی مانده یا پوک را همراه گردوی نمونه‌ای که امتحانش کرده‌ایم، در کیسه‌مان نگذارد. باید از هزار جا قیمت بگیریم تا دست‌آخر، مناسب‌ترینش را انتخاب کنیم. تازه، از کجا معلوم که این گردو، همان گردوی تازه و اصل محلی باشد؟ اصلاً از همه‌ی این‌ها گذشته، گردو را باید با پوست بخریم یا بدون پوست؟ آیا مغزش ماندگاری و خاصیت بیشتری دارد؟ راستی که اعتمادکردن کار سختی است. به همین دلیل بود که  « فروشگاه پوست‌ کاغذی» دست‌به‌کار شد که تا گردوی تازه و اصل را با قیمت مناسب در اختیار مشتری‌ها بگذارد؛ گردوی تویسرکان و سرکان. گردوی تویسرکان به‌دلیل طعم خوب و روغنی که دارد، از مرغوب‌ترین گردوها با شهرت جهانی است.

 

حذف واسطه‌ها و دست‌به‌دست‌شدن گردو، یکی از عوامل افزایش کیفیت و تازگی بیشتر آن است؛ کاری که پوست‌کاغذی می‌کند. با این راهکار، دیگر واسطه‌ای بین کشاورز و باغدار با مشتری نیست و محصول، مستقیم به بازار می‌رسد. بیشترین زمانی که برای رسیدن گردو به دست مشتری طول می‌کشد، یک هفته است که به نظر می‌رسد زمان مناسبی است. به‌ویژه وقتی بدانیم گردو بعد از ثبت سفارش مغز می‌شود تا خاصیتش از بین نرود. این نشان می‌دهد رسیدن گردوی تازه و اصل به دست مشتری چقدر برای این کسب‌وکار مهم است.

پوست‌کاغذی امتیاز مهم دیگری هم دارد؛ به شما اطمینان می‌دهد گردوی تازه و اصل را می‌فروشد. خب این حرف را که همه‌ی فروشنده‌ها می‌گویند! امتیاز پوست‌کاغذی همین‌جاست. اگر از گردویی که خریده‌اید، ناراضی هستید، آن را برگردانید! به هزینه‌ی پست و ارجاع هم فکر نکنید؛ چون پوست‌کاغذی آن را حساب می‌کند. دلیلش هم مهم نیست. حتی اگر از خریدتان پشیمان شده باشید،‌ آن را برگردانید. نوشتن آدرس دقیق و شماره تلفن فروشگاه در سایت هم تضمینی است که مو لای درزش نمی‌رود. اگر هنوز هم شک دارید و ته دلتان قرص نشده، به نماد «اینماد» که پایین صفحه است، رجوع کنید. این نماد، نماد اعتماد الکترونیکی است و اگر وارد سایت شوید، همه‌ی اطلاعات این کسب‌وکار را خواهید دید. این کار، مهر تأیید نهایی را زده است.

بیشتر بخوانید
آخرین لیست قیمت محصولات شرکت پاکیو مهر

اگر به سایت پوست‌کاغذی PoostKaghazi.com به سر بزنید، قیمت‌ها و تصویر و ویژگی‌های هر نوع گردو را می‌بینید و به‌راحتی می‌توانید گردویی را که به نظرتان مناسب‌تر است، سفارش بدهید. گردو با پوست خشک و مغز گردو و مغز گردوی خورشتی و مغز گردوی زیتون پرورده، با دو کیفیت درجه‌یک و معمولی،‌ محصولات سایت است. همه‌چیز به‌صورت شفاف گفته شده تا جای هیچ شک و شبهه‌ای باقی نماند، مثل اینکه در هر ده گردو تقریباً چند گردوی سفید و خورشتی و خراب است. حتی نکته‌هایی درباره‌ی نگهداری درست گردو و دستور غذاهای مختلفی که می‌شود با گردو درست کرد، در سایت هست تا شما از آن استفاده کنید. چه چیزی از این بهتر!

برای دیدن قیمت گردوها در سایت پوست کاغذی بر روی لینک مقابل کلیک کنید: دیدن قیمت مغز گردو و گردو با پوست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

1 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا