شبکه‌های اجتماعی

کیک پختن آناشید حسینی برای پویان مختاری + فیلم جنجالی

چند وقتی است که رابطه‌ی پویان مختاری و آناشید حسینی به موضوع بحث‌های متعدد در شبکه‌های اجتماعی – خصوصاً اینستاگرام – تبدیل شده و هر بار برگی تازه رو می‌شود و شعله‌ی این بحث‌ها را بیش‌تر می‌کند. این بار حاشیه‌ی کیک پختن آناشید حسینی برای پویان مختاری ترند شده و بحث‌ها را داغ کرده‌است. ماجرا از این قرار است که پویان مختاری در طی چند استوری اعلام می‌کند که دل‌اش برای کیک خانگی تنگ شده و تا کیک خانگی نخورد آرام نمی‌گیرد، چند ساعت بعد آناشید حسینی در استوری‌اش عکس کیک خانگی آپلود می‌کند. فیلم زیر دقیق نشان می‌دهد که ماجرای کیک پختن آناشید حسینی برای پویان مختاری از چه قرار است:

واقعیت این است که ماجرا هرچه باشد این جماعتِ اینستاگرامی از طُرُق مختلف درصدد اند که هر بار حاشیه‌ای ایجاد کنند و به این ترتیب فالوورها را افزایش دهند؛ در این بین مهم نیست که این حاشیه چقدر واقعیت داشته باشد و پیرامون چه کسی باشد. نگاهی به حاشیه‌های چند ماه اخیر شاخ‌های اینستاگرام خود گواه این قضیه است که آن‌ها فقط شهرت و حاشیه می‌خواهند تا از این طریق بتوانند فالوورها را افزایش دهند و سایت‌های شرط بندی را تبلیغ کنند.

آناشید حسینی کیست؟

آناشید حسینی همسر سابق پسر سفیر ایران در دانمارک است. همسر او چندی پیش خبر طلاق‌شان را اعلام کرد و گفت این طلاق ناشی از جنجال‌هایی است که دیگران برای زندگی آن‌ها پدید آورده‌اند.

آناشید حسینی متولد ۱۳۷۰ است و در صنعت مد فعالیت می‌کند. او خارج از ایران ساکن است و تاکنون دو بار ازدواج کرده‌است. ازدواج نخست او با شاهین فلاح بوده و دومین ازدواج‌اش با امیرحسین مرادیان – پسر سفیر ایران در دانمارک.

بیشتر بخوانید
ریحانه پارسا به شایعه‌ی رابطه با روزبه بمانی واکنش نشان داد

*********

پویان مختاری هم از شاخ‌های اینستاگرام است و حاشیه‌های زیادی پیرامون‌اش وجود دارند. جدیدترین حاشیه‌ی پویان مختاری اعلام خبر دستگیری او توسط پلیس اینترپل است. ما در نوشتاری جداگانه به این مسئله پرداخته‌ایم. برای  دریافت اطلاعات بیشتر از لینک زیر استفاده کنید:

ماجرای دستگیری پویان مختاری و همسرش توسط پلیس اینترپل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

نوزده + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا