حوادثشبکه‌های اجتماعی

تازه‌ترین اعتراف کیوان امام وردی: من سادیست جنسی هستم!

مدتی قبل در راستای افشاگری‌های دخترانی جوان در توییتر، فردی با نام کیوان امام وردی دستگیر شد. دختران گفته بودند که کیوان امام وردی با چرب‌زبانی آن‌ها را به خانه برده، به آن‌ها شراب خورانده و سپس تجاوز کرده است [برای اطلاعات بیشتر در مورد کیوان امام وردی روی لینک کلیک کنید]. پس از دستگیری کیوان امام وردی او به‌نوعی اتهامات را پذیرفت، اما در تازه‌ترین اعتراف‌اش گفته که به سادیسم جنسی مبتلا است.

سردار حسین رحیمی – رییس پلیس پایتخت – در مورد آخرین ماجراها از پرونده‌ی کیوان امام وردی گفت:

تاکنون شاکیان زیادی در رابطه با این پرونده به پلیس مراجعه کرده‌اند و مراجعات شاکیان کماکان ادامه دارد و پرونده در دست رسیدگی است.

او ادامه داد:

این متهم خودش نیز به جرم و تخلفش اقرار کرده اما مدعی شده که سادیسم دارد اما این‌گونه نیست.

پلیس امانتدار مردم است و به‌دنبال اثبات جرم رخ‌داده هستیم و افرادی که توسط این شخص مورد اذیت و آزار و تعرض قرار گرفته‌اند بدانند که نام و مشخصات آنها نزد پلیس محفوظ خواهد ماند.

سادیسم جنسی چیست؟

سادیسم برگرفته از نام مارکی دو ساد نویسنده و ادیب فرانسوی‌ست. در اصطلاح سادیسم به معنی لذت‌بردن از آزار دیگران است، اما سادیسم جنسی یعنی لذت‌بردن از آزار دیگران حین رابطه‌ی جنسی.

فرد مبتلا به سادیسم جنسی در حین برقراری رابطه‌ی جنسی خواهان کتک‌زدن، زخمی‌کردن و توهین به طرف مقابل‌اش است. او گاه از وسایلی همچون شلاق، زنجیر، وسایل چرمی، کفش‌های پاشنه‌بلند و وسایل اروتیک لاستیکی استفاده می‌کند تا به‌واسطه‌ی آن‌ها فردی که با او رابطه‌ی جنسی برقرار کرده را آزار دهد. در واقع سادیست جنسی از رابطه‌ی جنسی آرام و عاشقانه لذت نمی‌برد و از خشونت و تجاوز لذت می‌برد.

بیشتر بخوانید
امتحان آنلاین حین فوتسال‌بازی‌کردن + عکس

**************

ماجرای کیوان امام وردی موجب شد که هشتگ #MeToo در توییتر ترند شود و تعداد زیادی از دختران و زنان از تجاوزهای جنسی‌ای که به آن‌ها شده بنویسند. این موج افشاگری، نام‌های مشهوری را هم دربرگرفت، از آیدین آغداشلو و محسن نامجو گرفته تا عباس کیارستمی.

تازه‌ترین گزارش مجله‌ی اینترنتی خبر ببر از ماجرای تجاوز عباس کیارستمی را می‌توانید با کلیک روی لینک بخوانید.

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

1 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا