خودرو

کوروت جدید کمپانی شورولت دل دوستداران این کمپانی خودروسازی را ربود

کوروت مدل استینگری ۲۰۲۱، با تغییراتی که در یکی از محبوب‌ترین مدل خودرو‌های آمریکایی اعمال کرده، دست روی نقطه حساسی گذاشته است. جالب است بدانید موتور این مدل جدید از کوروت در پشت آن تعبیه شده است و این نکته به نظر کم اهمیت، خیلی چیزها را تغییر می‌دهد. اولین تفاوتی که در کروت جدید احساس می‌کنید، تفاوت در زاویه دید شیشه جلو است. در مدل‌های پیشین کروت استینگری، قسمتی از کاپوت از شیشه دیده می‌شد، اما در این مدل فقط شما و جاده هستید.

کوروت همیشه به دلیل طراحی اسپرتش، بسیار کاربردی بوده است. این ویژگی مورد علاقه طرفداران آن است و نمی‌توان آن را کتمان کرد. طراحی داخلی آن خوب است اما می‌توان این هم اضافه کرد که برخی دکمه‌های کنترل می‌توانستند بهتر تعبیه شوند تا دسترسی و استفاده آن برای راننده آسان‌تر باشد.

کوروت با اینکه صندلی‌های مسابقه‌ای دارد اما خودروی راحتی است. عملکرد این خودرو شگفت‌انگیز است، گویی که راننده در مرکز خودرو قرار دارد. در این مدل بدن شما به موتور، درست جایی که وزن خودرو متمرکز شده، نزدیکتر است. هدایت این خودرو که گیربکسی اتوماتیک دارد کاملا آسان است و هر کسی را شیفته خود می‌سازد. پاسخگویی سیستم گیربکس دوست داشتنی آن در تمام حالات سریع و نرم است. از دیگر مشخصات مدل کوروت استینگری ۲۰۲۱ این است که توان موتور آن ۴۹۵ اسب بخار است.

در حال حاضر قیمت پایه کوروت استینگری، ۶۰ هزار دلار است. می‌توانید منتظر مدل‌های جدیدتر هم باشید اما به شما توصیه می‌کنیم با چنین پولی این خودرو تمام آنچه هست که می‌خواهید!

 

بیشتر بخوانید
آموزش اجاره ماشین در سایت کیش استریت

همچنین بخوانید: کمپانی فورد از وانت جدید، زیبا و تمام هیبریدی خود رونمایی کرد

منبع
CNN

مهان صمدی طاری

جست‌وجو‌گر و تحلیلگری که سعی دارد با تمام استعدادها و توانایی هایش پیش از هر چیزی، انسان باشد. «دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست!»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا