حوادث

ماجرای کودک‌آزاری در سبزوار + عکس تکان‌دهنده

دانیال ۹ ساله را مدت‌ها بود کسی ندیده‌بود. دنبال‌اش بودند اما پیدایش نمی‌کردند. دست‌آخر پس از ۹ ماه پیدا شد، اما از کودک تروتازه‌ی دیروز، جسمی زخمی و روحی آزرده به جا مانده‌بود. دایی دانیال تعریف می‌کند که هنگامی که پس از ماه‌ها خواهرزاده‌اش را دیده، صرفاً دو چشم دیده‌است. داستان کودک‌آزاری در سبزوار را در ادامه خواهید خواند.

کودک‌آزاری در سبزوار

به گزارش خبر ببر و به نقل از ایلنا، دانیال پس از طلاق والدین‌اش در خردادماه امسال به مادربزرگ پدری‌اش تحویل داده‌شد، اما این سرآغاز بدبختی‌های این کودک نُه ساله بود.

کودک‌آزاری در سبزوار

مکرمی دایی دانیال می‌گوید:

دانیال پس از جدایی پدر و مادرش در خرداد ماه امسال به‌ حکم قاضی تحویل مادربزرگ پدری می‌شود. این در حالی بوده که حکم جلب پدر کودک در جریان بوده و ۷ سال زندانی برای وی صادر شده بود اما پدر متواری شده و قاعدتا نمی توانسته حضانت فرزند را برعهده بگیرد.

وی ادامه می‌دهد:

پس از تحویل پسربچه، مادر دانیال به دنبال حضانت فرزند خود روانه دادگاه شده و به دلیل سابقه پرونده‌ای که همسر سابقش داشته از دادگاه حضانت دانیال را می‌گیرد، اما هیچ رد و نشانی از فرزندش پیدا نمی‌کند. تلاش های ۹ ماهه‌ی مادر دانیال و مامورین انتظامی برای پیدا کردن کودک به نتیجه نرسید. اما سرانجام چند روز پیش ماموران آگاهی نشانه‌ای از بچه گمشده در روستای نخبر از توابع شهرستان ششتمد پیدا می‌کنند و روز گذشته مامورین، به روستا رفته و او را که به طرز فجیعی شکنجه شده بود پیدا کرده و به بیمارستان انتقال می دهند.

بیشتر بخوانید
یک زن نیوزلندی پس از دریافت واکسن فایزر جان خود را از دست داد.

مکرمی در آخر می‌گوید:

آثار ضرب و شتم و آزار در تمام بدن این کودک وجود دارد و شدت صدمات وارده بسیار زیاد است تا جایی که من چیزی به جز دو چشم و یک قلب که می‌زند، ندیدم.

پدر دانیال دستگیر نشده‌است

در خبرهایی که پیرامون کودک‌آزاری در سبزوار منتشر شدند اعلام شد که پدر دانیال را همراه با نامادری‌اش به‌سبب این کودک‌آزاری دستگیر کرده‌اند، اما گویا این خبر کذب است و تا کنون پدر دانیالِ نُه ساله دستگیر نشده‌است.

قابل‌ذکر است که هم مادر و هم دایی دانیال خودشان خواسته‌اند که ماجرای کودک‌آزاری در سبزوار رسانه‌ای شود تا درس عبرتی باشد برای آن‌ها که ممکن است در آینده چنین کاری انجام دهند. آن‌ها همچنین به‌شدت در پی مجازات پدر و نامادری دانیال اند و خواهان اشد مجازات هستند!

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا