شبکه‌های اجتماعیورزشی

کلیپ جنجالی ملی پوشان شنا + شرح ماجرا

گروهی از شناگران ملی‌پوش ایران، به‌تازگی کلیپی ساخته‌اند و آن را برای فدراسیون جهانی شنا هم ارسال کرده‌اند. در این کلیپ، وضعیت لباس بازیکنان خارج از عرف است و همین است که موجب شده این کلیپ جنجالی شود و واکنش‌هایی را به همراه داشته باشد. کلیپ جنجالی ملی پوشان شنا را در زیر می‌توانید ببینید:

 

به گزارش خبر ببر و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، گویا با رییس فدراسیون شنا تماس حاصل شده و او اعلام کرده تا کنون از این ماجرا بی‌خبر بوده‌است، اما از این پس ماجرای کلیپ جنجالی ملی پوشان شنا را پیگیری خواهد کرد.

در همین راستا، آقای رضوانی – رییس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو – پس از تماشای کلیپ اینطور واکنش نشان داد:

فدراسیون در حال بررسی ویدئوی منتشر شده بانوان شنای ایران در اینستاگرام فینا است.

ما به فینا ایمیل می‌زنیم و اعلام می‌کنیم که این ویدئوها باید از درگاه ما ارسال شود. گویا فدراسیون جهانی هر ویدئویی را که شناگران ارسال کند پخش می‌کند و ارتباطی به فدراسیون ندارد. رئیس فدراسیون شنای ایران گفت: مطمئن باشید این موضوع را پیگیری می‌کنیم.

ماجرای کلیپ جنجالی ملی پوشان شنا

ماجرا از این قرار است که در روزهای قرنطینه خانگی برخی از ورزشکاران اقدام به درست‌کردن کلیپ‌هایی در راستای افزایش روحیه‌ی جامعه و انتشار آن‌ها در شبکه‌های اجتماعی کرده‌اند. کلیپ بازیکنان تیم ملی شنا هم در همین راستاست و اتفاقاً با واکنش مثبت فدراسیون جهانی شنا هم مواجه شده. باید دید اقدام نامتعارف آن‌ها از نگاه مسئولین کشور چه تبعاتی می‌تواند برای‌شان به همراه داشته باشد.

بیشتر بخوانید
الیزابت امینی چه توهینی به شهید فخری‌زاده کرد؟

بیشتر بخوانید: مونتیگو کیست؟

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا