شبکه‌های اجتماعی

ساناز طاری کشف حجاب کرد + عکس بدون حجاب

ساناز طاری بازیگر سریال پدر با انتشار عکسی بی حجاب در صفحه‌ی اینستاگرام‌اش از دنیای بازیگری خداحافظی کرد. کشف حجاب ساناز طاری برابر با عدم‌حضور او در تلویزیون و سینماست و این چیزی است که خود او می‌داند، از همین رو است که این عکس را به‌عنوان «سندی برای خداحافظی از بازیگری» معرفی کرده‌است.

همچنین بخوانید: ساناز طاری نسبت به کشف حجاب عذرخواهی کرد!

کشف حجاب ساناز طاری

او در پستی اینستاگرامی نوشت:

بعضی رویا ها هست که برای بعضی دست نیافتنیه، حالا به هر دلیلی!

من یک بار به دنیا اومدم و میخوام این یکبار را ازادانه و شاد زندگی کنم.

خداحافظ رویای کودکی

خداحافظ بازیگری

شاید روزی در جایی بهتر و ازادانه تر دوباره به سراغت بیام…

این عکس مهر تاییدی است برای تصمیمی که مدت هاست گرفته ام.

“ساعت ۴:۴۵ صبح روز یکشنبه”

ساناز طاری در چند نمایش تئاتر بازی کرده‌است، اما آن‌چه که موجب شهرت او شد بازی‌اش در سریال پدر بود. سریال پدر به کارگردانی بهرنگ توفیقی و نویسندگی حامد عنقا در سال ۱۳۹۷ از تلویزیون پخش شد و رمضان ۱۳۹۸ نیز شبکه‌ی آی‌فیلم آن را بازپخش کرد. این سریال در ایران بسیار محبوب شد و بیننده‌های زیادی داشت. همین موجب شد که جمعیت زیادی ساناز طاری را ببینند. از بازیگران این سریال می‌توان به ریحانه پارسا، مهدی سلطانی، بیژن امکانیان، سینا مهراد و مسعود فروتن اشاره کرد.

کشف حجاب ساناز طاری کشف حجاب ساناز طاری کشف حجاب ساناز طاری

 البته ساناز طاری جز سریال پدر در سریال شمعدونی و همچنین در فیلم سینمایی گشت ارشاد نیز بازی کرده‌است. جالب آن‌که تحصیلات ساناز طاری هم در زمینه‌ی بازیگری است. حال باید دید با کشف حجاب ساناز طاری و با خداحافظی‌ای که از دنیای بازیگری کرده، چه سرنوشتی در انتظار اوست. آیا از کشور خارج می‌شود و در خارج از کشور بازیگری را ادامه می‌دهد یا باری دیگر با عذرخواهی به تلویزیون و سینما بازمی‌گردد؟

بیشتر بخوانید
واکنش‌های برخی از کاربران توییتر به چالش صدف بیوتی

*************

در چند ماه اخیر چند بازیگر کشف حجاب کرده‌اند که آخرینِ آن‌ها شقایق نوروزی بود. در مورد کشف حجاب شقایق نوروزی می‌توانید در این لینک بیشتر بخوانید: کشف حجاب شقایق نوروزی

همچنین ببینید: گریه کردن ریحانه پارسا به‌هنگام مصاحبه

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا