شبکه‌های اجتماعی

کشف حجاب آیتک جاویدنژاد بازیگر سریال هم‌گناه + فیلم بدون حجاب

سلسله‌ی کشف‌حجاب‌ها در ماه‌های اخیر ادامه دارد. این بار نوبت کشف حجاب آیتک جاویدنژاد است. او البته بازیگر خیلی مشهوری نیست، ولی به‌واسطه‌ی نقش‌ نه‌چندان پررنگی که در سریال هم‌گناه داشت به شهرت رسید. ویدئوی زیر نشان می‌دهد که کشف حجاب آیتک که کلی سروصدا کرده به چه صورت بوده‌است:

آیتک جاوید نژاد متولد مهر ۱۳۷۲ است. گفته می‌شود پدرش معماری معروف است و در کل خانواده‌اش معمار هستند. هیچ خبری مبنی بر ازدواج او در دسترس نیست و بنابراین می‌توان گفت که لااقل به‌طور رسمی مجرد است. او به‌واسطه‌ی صورت و اندامی که دارد در ایران در زمینه‌ی مدلینگ نیز فعالیت می‌کرد. گفته می‌شود یک آتلیه هم در ایران داشت. این‌که می‌گویم «داشت» به سبب این است که ویدئوی کشف حجاب آیتک جاویدنژاد مربوط به خارج از ایران است و ازآن‌جا‌که در حال تبلیغ یک سایت – مربوط به شبکه‌ی ماهواره‌ایِ Didi TV است – به نظر می‌رسد قصدی برای بازگشت به کشور ندارد.

************

سریال هم‌گناه از جمله سریال‌هایی‌ست که برای شبکه‌ی نمایش خانگی ساخته شده‌اند. اولین بار در ۶ اسفند ۹۸ منتشر شد و از آن زمان تا کنون که حدود ۶ ماه می‌گذرد، هر چند وقت یک بار قسمت‌های جدیدش منتشر می‌شود. پرویز پرستویی، هدیه تهرانی، محسن کیایی، مسعود رایگان، رویا تیموریان، هنگامه قاضیانی، حبیب رضایی، مهدی پاکدل و روشنک گرامی از جمله بازیگران این سریال هستند. کارگردانی سریال را مصطفی کیایی بر عهده دارد.

گفتنی است که در ماه‌های اخیر چندین کشف‌حجاب در میان بازیگران رخ داده‌است. شقایق نوروزی، شبنم فرشادجو و ساناز طاری از جمله‌ی این بازیگران هستند.

بیشتر بخوانید
فیلم نجات جوان اهوازی که قصد خودکشی داشت

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا