حوادث

ماجرای کشته شدن دو جوان در شهریار چیست؟

ماجرای کشته شدن دو جوان در شهریار بسیار سروصدا کرده و بهانه‌ای به دست رسانه‌های خارج از کشور داده‌است، اما گفته می‌شود که بی‌توجهی خود آن دو جوان به هشدارهای مأموران پلیس بوده که موجب بروز حادثه شده‌است.

ماجرا از این قرار است که حدود ساعت ۴ بامداد ۳۱ مردادماه امسال، مأموران کلانتری ابوطالب رباط‌کریم به‌هنگام گشت‌زدن در حوزه‌ی استحفاظی‌شان، به یک موتورسیکلت مشکوک می‌شوند. خیلی سریع پلاک موتورسیکلت را استعلام می‌کنند و می‌بینند که موتورسیکلت سرقتی است.

مأموران کلانتری ابوطالب با توجه به سرقتی‌بودن موتورسیکلت تصمیم به تعقیب موتورسیکلت می‌گیرند و سپس به راننده‌ی آن دستور ایست می‌دهند، اما راننده و سرنشین به دستورات پلیس توجهی نمی‌کنند و با سرعت زیاد به فرار ادامه می‌دهند. پلیس آن‌ها را تعقیب می‌کند و پس از مدتی برای متوقف‌ساختن آن‌ها شلیک می‌کند. در پی شلیک مأموران کلانتری ابوطالب، یکی از گلوله‌ها به آسفالت برخورد کرده و پس از کمانه‌کردن به راننده‌ی موتورسیکلت اصابت می‌کند. اصابت گلوله به راننده‌ی موتورسیکلت موجب می‌شود که موتورسیکلت واژگون شود. در پی واژگون‌شدن موتورسیکلت، سرنشین خیلی سریع جان می‌بازد و راننده نیز پس از انتقال به بیمارستان زنده نمی‌ماند.

سردار خاچرلی، فرمانده‌ی انتظامی غرب استان تهران خیلی سریع بعد از رخ‌دادنِ این حادثه، دستور رسیدگی به حادثه را می‌دهد.

گفته می‌شود ماجرایی که رسانه‌های خارج از کشور در مورد کشته شدن دو جوان در شهریار می‌گویند – مبنی بر این که این دو جوان به درخواست پلیس برای گواهینامه بی‌توجهی کرده‌اند و از این رو پلیس به آن‌ها شلیک کرده – کاملاً کذب است و صحت ندارد.

بیشتر بخوانید
لایو عاشقانه رومینا و بهمن لو رفت + فیلم

در آخر آن‌که گفته می‌شود یکی از این دو جوان کشته شده در شهریار علیرضا جعفرلو نام داشته و متولد ۱۳۷۴ بوده است. او مغازه‌ی پلاستیک‌فروشی داشته. دیگری علیرضا گودرزی نام داشته و گفته می‌شود برقکار بوده‌است.

همچنین بخوانید: پای عباس کیارستمی به ماجرای تجاوز به پسر مانیا اکبری باز شد

[تعداد: ۲   میانگین: ۵/۵]

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

14 − 9 =

دکمه بازگشت به بالا