شبکه‌های اجتماعی

کریستیانو رونالدو ۵۰۰ میلیونی شد

کریستیانو رونالدو ستاره تیم ملی پرتغال و باشگاه یوونتوس ایتالیا از حیث تعداد دنبال کنندگان در شبکه‌های اجتماعی، ۵۰۰ میلیونی شد. جالب اینجاست که روز به روز بر تعداد مخاطبان، طرفداران و دنبال کنندگان کریستیانو که به تازگی هم ۳۶ سال شد، افزوده می‌شود.

آن طور که تعداد دنبال کنندگان کریستیانو رونالدو در سطح سه پلتفرم اجتماعی محبوب ایسنتاگرام، توییتر و فیسیوک مورد بررسی آماری قرار دادیم، به نتایج جالب توجهی دست یافتیم که به شرح زیر است:

  •   اینستاگرام: طبق آمار و ارقام به دست آمده، این ستاره پرتغالی در سطح شبکه اجتماعی اینستاگرام که از پلتفرم‌های محبوب ایرانیان است، ۲۶۱ میلیون نفر دنبال کننده دارد.
  • توییتر: بر اساس ارزیابی صورت گرفته تعداد دنبال کنندگان کریستیانو در سطح توییتر نیز رقم قابل توجهی دارد. طبق آمارها، ۱۴۸ میلیون نفر کریستیانو رونالدو را  از سر تا سر دنیا دنبال می‌کنند.
  • فیسبوک: کریستیانو رونالدو در بستر پلتفرم فیسبوک نیز طرفداران بی‌شماری دارد. بر اساس آمارهای به دست آمده، ۹۱ میلیون نفر از مردم دنیا این ستاره دنیای فوتبال را در فیسبوک نیز دنبال می‌کنند.

در خصوص زندگی کریستیانو رونالدو همچنین بخوانید: نگاهی به زندگی فوتبالی کریستیانو رونالدو | از گارسونی تا توپ طلا

بیشتر بخوانید
پاسخ جالب سردار آزمون به پرسش عجیب پژمان جمشیدی + فیلم

مهان صمدی طاری

جست‌وجو‌گر و تحلیلگری که سعی دارد با تمام استعدادها و توانایی هایش پیش از هر چیزی، انسان باشد. «دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست!»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا