حوادثشبکه‌های اجتماعی

ماجرای کامل کتک زدن زن آبادانی + فیلم تکان‌دهنده

کتک زدن زن آبادانی و انتشار فیلم آن در شبکه‌های اجتماعی جنجال‌های زیادی را در پی داشته‌است. گفته می‌شود زن آبادانی با دردست‌داشتن یک سلاح سرد به یکی از خانه‌های شرکت نفت در منطقه‌ی بریم آبادان می‌رود. گویا او از همان ابتدا با نیت آن‌که در خانه درگیری ایجاد کند به آن خانه رفته‌است. در این بین، کتک‌کاری‌هایی اتفاق می‌افتند و فیلم آن‌ها در شبکه‌های اجتماعی پخش می‌شود. اما چرا زن آبادانی با سلاح سرد به آن خانه رفته‌است؟ ماجرای کامل کتک زدن زن آبادانی و همچنین نحوه‌ی دستگیری او را در ادامه‌ی این نوشتار بخوانید.

فیلم کتک زدن زن آبادانی

پیش از شرح ماجرای کتک زدن زن آبادانی ابتدا فیلم جنجالی که در شبکه‌های اجتماعی پخش شد را ببینید:

توضیحات دادستان شهرستان آبادان

دادستان شهرستان آبادان، حمید مرانی‌پور، با اشاره به ماجرای کتک زدن زن جوان و انتشار کلیپ ویدئویی در این شهر، اظهار کرد:

بر حسب گزارشی که نیروی انتظامی آبادان ارائه کرد، دختر خانمی با هویت معلوم به یکی از منازل شرکت نفت واقع در منطقه بریم آبادان مراجعه می‌کند.

مرانی‌پور با اشاره به این‌که این زن آبادانی یک سلاح سرد در دست داشته‌است افزود:

پس از وارد شدن به منزل با پسری کوچک مواجه می‌شود و با این پسر درگیر می‌شود و وی را مجروح می‌کند؛ اهالی منزل بلافاصله از داخل خانه خارج می‌شوند و از هجوم این خانم جلوگیری می‌کنند.

او اضافه کرد:

 اهالی این خانه با این خانم درگیر می‌شوند و وی را از ناحیه صورت مورد ضرب قرار می‌دهند؛ درگیری به خارج از خانه کشیده می‌شود که در این هنگام بلافاصله مأموران حراست در محل به محل اعزام شدند و ماجرا را به مرجع ذی‌صلاح گزارش می‌دهند و هماهنگی لازم را با نیروی انتظامی شهرستان صورت می‌گیرد.

بیشتر بخوانید
نجات خرس و توله‌هایش در استخر کرمانشاه + فیلم

دادستان شهرستان آبادان با تأکید بر این‌که بعد از انتشار این خبر، خیلی سریع موضوع به رییس‌کل دادگستری استان خوزستان اطلاع داده شد، گفت:

پس از تحقیق و بررسی مشخص می‌شود که این خانم بابت اختلافات قبلی و خانوادگی با صاحب این منزل که داشت، به آنها مراجعه می‌کند و درگیری میان‌شان صورت می‌گیرد.

او تأکید کرد:

در این راستا دختر خانم پس از اخذ اعترافات و تعهدات لازم از وی و با قرار گذاشتن وثیقه قانونی، آزاد و به خانواده‌اش تحویل داده می‌شود؛ همچنین زن صاحب‌خانه‌ای که جراحاتی را به این خانم وارد کرده بود، پس از ثبت اقوال وی و طی شدن مراحل قانونی با گذاشتن وثیقه قانونی آزاد شد.

وی افزود:

همچنین آن مأمور نیروی حراست پالایشگاه نفت آبادان که در صحنه حضور داشت و آن رفتار ناشایست را که انجام می‌داد، بلافاصله توسط مرجع انتظامی و مقام قضائی شهر آبادان احضار شد و پس از بازجویی و تحقیقات روانه زندان شد.

مرانی‌پور در آخر اظهار داشت:

تحقیقات در مورد کسانی که این فیلم را منتشر کردند و باعث بی امنیتی شهر شدند شروع شد و به زودی این افراد شناسایی و دستگیر و برخورد قانونی و لازم با آنها انجام می‌شود؛ کسانی که بخواهند امنیت و آرامش شهر آبادان را با چنین رفتار و اعمالی مخل کنند، برخورد قاطع و قانونی انجام خواهد شد.

اظهارات معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی آبادان در مورد آغاز تحقیقات

سروان امیر سام کمایی، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی آبادان، پس از انتشار فیلم کتک زدن زن آبادانی توسط چند نفر در فضای مجازی، اظهار کرد: تحقیقات پلیس در این زمینه آغاز شده است.

بیشتر بخوانید
پسر سام درخشانی به دنیا آمد + عکس

او افزود:

در تحقیقات میدانی مشخص شد که زن جوان با صاحب‌خانه اختلاف قدیمی و شخصی داشته و برای تسویه‌حساب وارد خانه شده که توسط اهالی داخل خانه و مأموران حراست منطقه دستگیر و تحویل مأموران کلانتری داده شد.

سروان کمایی همچنین گفت:

در این زمینه شایعاتی مطرح شده است که زن جوان با در دست داشتن اسید و شوکر به خانه‌ای در منطقه بریم حمله کرده که پس از حضور در خانه، چند زن جوان وی را به شدت کتک می‌زنند و وی را روی زمین خوابانده و نیروی حراستی منطقه با حضور در محل اقدام به دستگیری این زن می‌کند.

او در آخر گفت:

تحقیقات تکمیلی به صورت ویژه برای مشخص شدن واقعیت این اتفاق ادامه دارد و همچنین مأمور حراست فیزیکی پالایشگاه آبادان با دستور مقام قضائی دستگیر شد.

ماجرای کتک زدن زن آبادانی ارتباطی به پالایشگاه ندارد!

گفته می‌شد که کتک زدن زن آبادانی توسط یکی از مدیران پالایشگاه آبادان بوده‌است، اما روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان در این زمینه اعلام کرد:

در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی مربوط به اختلاف و مشاجره خانوادگی یکی از کارکنان پالایشگاه آبادان در منازل مسکونی سازمانی، به دستور مدیرعامل پالایشگاه آبادان، کمیته‌ای برای بررسی بیشتر و دستیابی به حقیقت، تشکیل شده و موضوع در مراجع ذی‌صلاح همچنان در دست پیگیری است.

در این توضیحات آمده است:

در عین حال ماجرای فوق ذکر مربوط به مشاجره خانوادگی یکی از کارکنان بوده و ارتباطی به هیچیک از مدیران پالایشگاه نداشته و مطالب منتشر شده در فضای مجازی صحت ندارد. پیشنهاد می‌شود از دامن زدن به شایعات پیرامون یک اختلاف خانوادگی و ورود به حریم خصوصی افراد پرهیز گردد.

بیشتر بخوانید
ماندانا سوری بازیگر قهوه تلخ حال خوبی ندارد + عکس

عاملان کتک زدن زن آبادانی دستگیر شدند

زین‌العابدین موسوی، فرماندار آبادان، خبر از عاملان کتک زدن زن آبادانی داد و گفت:

همه‌ی زنان و مردانی که در این ویدئو دیده می‌شوند دیشب بازداشت شده‌اند.

او ادامه داد:

این دعوا به دلیل درگیری‌های شخصی با خانواده مرد اتفاق افتاده است و موضوع کتک خوردن این زن به آن صورتی که در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است، نیست.

او همچنین گفت:

دراین‌باره پرونده‌ی قضائی تشکیل شد و دادستان آبادان به زودی در این خصوص صحبت خواهد کرد.

اظهارات زن جنجالی

زنی که با سلاح سرد به خانه‌ی مرد رفته اظهار می‌کند که در آن لحظات حالت عادی نداشته‌است. صحبت‌های او را در زیر بشنوید:

  • موقع حادثه حالت طبیعی نداشتم. از قبل زیر نظر پزشک مغز و اعصاب هست
  • وارد خانه شدم. اعضای خانواده جیغ می‌زدند و فرار می کردند. به حراست خبر دادند و داد می زدند دزد… دزد…

پدر دختر:

  • خصومت این‌ها شخصی و بین خودشان بود. دخترم با قرص‌های اعصاب خودش را نگه داشته و پرونده‌ی پزشکی دارد.

اظهاراتِ دیگر دختر آبادانی

  • کاتر برای دفاع از خودم به همراه دارم/ خانواده طرف مقابل ابتدا به من حمله ور شدند.
  • باردار نیستم و این شایعات واقعیت ندارد.
  • به رسانه‌های خارجی ارتباطی ندارد و تمام شایعات آن‌ها واقعیت ندارد؛ مردم توجه نکنند.
  • کارم را قانونی پیگیری می کنم.

همچنین بخوانید: خلاصه‌ی آخرین مناظره انتخاباتی ترامپ و بایدن

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

17 − 4 =

دکمه بازگشت به بالا