خبر ببر

کانکس آریا بارون توس | خرید کانکس

کانکس‌ها سازه‌های پیش ساخته‌ای‌اند که کاربرد‌های مختلفی دارند و اولین کاربرد آن به عنوان سکونت موقت که در سریع ترین زمان ممکن ساخته و در محل مستقر می‌شوند. با گذشت زمان کاربرد‌های بیشتری مانند فروشگاهی و خدماتی به آن افزوده شده است. این محصول یکی از پرفروش‌ترین محصولات کارخانه آریا بارون توس است که توسط نیروهای متخصص و مهندسین با تجربه تولید و عرضه می‌شود. کانکس‌ها طبق اندازه‌ها و انتخاب رنگ دیوار‌های داخلی و بیرونی که مورد تایید خریداران باشد طراحی و تولید می‌شوند. آریا بارون توس توانسته است با کمک نرم افزار‌های محاسباتی و تحلیلی ابتدا بهترین طرح تمامی اجزا سازه را طراحی کرده در مرحله بعد آن‌ها را در نرم افزارهای مربوطه مونتاژ کند. کانکس‌های آریا بارون توس در انواع و رنگ‌های مختلفی طراحی و تولید می‌شود. هر کانکس از مشخصات فنی خاصی برخوردار است که در ادامه به این مشخصات و ویژگی‌های مهم آن اشاره خواهیم کرد.

مشخصات فنی کانکس‌های آریا بارون توس چیست؟

ویژگی‌هایی وجود دارد که به واسطه آن می‌توان به راحتی تولیدات با کیفیت آریا بارون توس را از نمونه‌های دیگر شرکت‌ها در بازار تشخیص داد. 

سازه اسکلت کانکس‌های آریا بارون توس

معمولا سازه اسکلت کانکس‌ها از ورق‌های فولادی خمکاری شده تشکیل می‌شوند. این سازه‌ها در انواع پروفیل طراحی و ساخته می‌شوند. ضخامت ورق‌هایی که مورد استفاده قرار می‌گیرند، و طراحی کردن پروفیل برای نقاط مختلف مناسب است و برای بهره گیری از دستگاه‌های مدرن جوشکاری با گاز محافظ CO2 برای ایجاد اتصالات با کیفیت، در استحکام و عمر کانکس‌ها نقش بسیار مهمی دارد.

رنگ اسکلت کانکس‌های تولیدی برند آریا بارون توس

اگر در طراحی اسکلت کانکس‌ها بدون توجه به شرایط زیر کار، از هر رنگی استفاده شود در نتیجه رنگی بی کیفیت و بی دوام به دست می‌آید. بنابراین قبل از رنگ زدن اسکلت کانکس با استفاده از سند بلاست (پاشش شن با فشار بسیار بالا) برای چربی زدایی و تمیز شدن کامل سطح زیرکار استفاده می‌شود. بعد از از بین رفتن گرد و غبار، با رنگ پودری کوره‌ای پوشش داده می‌شود. رنگ پودری از شفافیت و کیفیت بالایی برخوردار است که باعث می‌شود فلز پایه برای مدت زیادی در برابر رنگ زدن و پوسیدگی حفظ شود.

دیوار‌ها و سقف کانکس آریا بارون توس

امروزه بهترین پوشش که برای سقف و دیوار‌ها استفاده می‌شود ساندویچ پانل‌ها‌اند. ساندویچ پانل‌های آریا بارون توس از وزنی سبک، خاصیت عایق بودن و پایداری در برابر آتش و زلزله برخوردار است. قبل از استفاده از ساندویچ پانل‌ها باید نوع عایق آن، ضخامت و ورق رویه و زیره آن مورد بررسی قرار بگیرد.

تحمل بارگذاری روی کف کانکس برند آریا بارون توس

کف کانکس از لایه‌های زیر سازی مختلف و شاسی شبکه بندی شده ساخته می‌شود. این کار یک سطح مقاوم و محکمی را به کف کانکس می‌دهد. بنابراین هنگام راه رفتن بر روی آن انعطاف و فرو رفتگی نخواهد داشت. در واقع مانند یک زمین ثابت است.

درب و پنجره کانکس تولیدی آریا بارون توس

درب کانکس باید از جنسی انتخاب شود که امنیت لازم را داشته باشد و عایق باشد که هنگامی که درب بسته می‌شود از ورود آب و هوا در داخل کانکس جلوگیری شود. برای آببند و هوا بند بودن، بهتر است از درب‌هایی استفاده ‌شود که بافوم عایق و به صورت یکپارچه تولیده شده‌اند. پنجره‌هایی که در ساندویچ پانل‌ها استفاده می‌شود، از جنس آلومینیومی است که با طراحی خاص روی ساندویچ پانل‌ها نصب می‌شوند و نیازی به پیچ و پرچ ندارند زیرا از شیشه‌های دوجداره که برای جلوگیری از پرت فضا بصورت کشویی هستند، استفاده می‌شود.

سیستم برق و روشنایی موجود در کانکس‌های آریا بارون توس

از سیم، کلید و پریز‌هایی در ساختمان پانل‌ها استفاده می‌شود که نشان استاندارد را داشته باشد. کلید محافظ جان بسیار ضروری است و در کیفیت کانکس‌ها اثر گذار است.

کنترل کیفت،گارانتی و خدمات پس از فروش آریا بارون توس

تمام مراحل در خط تولید توسط کارشناسان کنترل کیفی بازدید می‌شود. کارشناسان در نهایت تمامی قسمت‌های کانکس‌ها از جمله نحوه قرار گرفتن پانل‌ها، اتصالات، تاسیسات، تست آببند بودن سقف و دیوارها، عملکرد درب و پنجره‌ها و … را بررسی کرده و برچسب تایید کنترل کیفی روی آن‌ها نصب می‌شود. برای خرید کانکس یا دیگر محصولات آریا بارون توس، دوره گارانتی و خدمات پس از فروش آن یکی از مواردی است که باید به آن توجه داشت.

کانکس‌های آریا بارون توس چه کاربردی دارند؟

برخی از کاربری‌های کانکس‌های آریا بارون توس عبارتند از: فروشگاه، نمازخانه، انبار، عابر بانک، نگهبانی، کلاس آموزشی، تجهیز کارگاه، کانکس‌های مخابراتی، دفاتر اداری، درمانگاه و اورژانس، کیوسک‌های فروش روزنامه، خوابگاه، اسکان زائر، کمپ‌های اسکان و غیره. 

انواع کانکس‌های تولیدی برند آریا بارون توس 

برند آریا بارون توس با سال‌ها تجربه در زمینه ساخت محصولات پیش ساخته در حال حاضر انواع کانکس‌های گوناگونی را طراحی و تولید می‌کند که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت. 

کانکس‌های قابل گسترش آریا بارون توس

کانکس‌های آریا بارون توس به شکلی طراحی و ساخته شده‌اند که قابلیت این را دارند بر روی انواع کشنده‌ها یا کامیون‌ها نصب شوند. و همچنین برای ساخت قرار گرفتن روی زمین به فونداسیون نیاز ندارند. یکی از ویژگی‌های کانکس‌های قابل گسترش این است که از یک یا دو طرف به صورت اتومات یا دستی در کوتاه ترین زمان قابل گسترش‌اند. و بعد از نصب شدن کانکس چند برابر فضای بیشتری را در اختیار کاربران قرار می‌دهند. خریداران می‌توانند این محصول را متناسب با پلان و طرحی که مورد تاییدشان است به همراه تجهیزات مورد نیاز انتخاب کنند تا کانکس‌ها طبق خواسته و نیاز آن‌ها و با توجه به کاربری، طراحی شوند.

کانکس‌های پیش مونتاژ شده برند آریا بارون توس

این کانکس‌ها مطابق با انتخاب اندازه‌ها، طرح‌ها و رنگ‌های دیوار‌های داخلی و بیرونی تولید می‌شوند. تمامی قسمت‌های این نوع کانکس‌ها ویژگی‌هایی نظیر: پایداری در برابر زلزله، عایق در برابر سرما و گرما، امکان جا به جایی، قابلیت شستشو داخل و بیرون با مواد شوینده و … را دارند.

کانکس‌های مونتاژ در محل آریا بارون توس

از اسکلت فلزی و دیوار‌های پیش ساخته که جنس ساندویچ پانل است، این نوع کانکس‌ها ساخته می‌شوند. این کانکس‌ها به صورت بهینه بسته بندی می‌شوند و در محل پروژه نصب می‌شوند. این ویژگی کار حمل و نقل کانکس‌ها را برای مسافت‌های طولانی راحت‌تر کرده است و هزینه کمتری دارد.

کانکس‌ها چه کاربردی دارند؟

برخی از کاربری‌های کانکس‌های آریا بارون توس عبارتند از: فروشگاه، نمازخانه، انبار، عابر بانک، نگهبانی، کلاس آموزشی، تجهیز کارگاه، کانکس‌های مخابراتی، دفاتر اداری، درمانگاه و اورژانس، کیوسک‌های فروش روزنامه، خوابگاه، اسکان زائر، کمپ‌های اسکان و غیره. 

کارخانه آریا بارون توس با توجه به این که از نرم افزارهای روز دنیا استفاده می‌کند، توانایی طراحی و محاسبه این کانکس‌ها را با کاربری‌های ویژه دارند. 

محصولات کارخانه آریا بارون توس را در لینک روبرو ببینید. لینک مستقیم محصولات آریا بارون توس برای بررسی کامل محصولات.

محصولات آریا بارون توس

کانکس‌های سیار کارخانه آریا بارون توس

کانکس‌های سیار در مواقعی که نیاز به اسکان موقت در محل‌هایی امکان ساخت و ساز وجود در آن‌ها وجود ندارد، و برای ارائه خدمات دوره‌ای به یک منطقه، به یک دفتر در شرایط پیش بینی نشده نیاز است استفاده می‌شوند. این کانکس‌ها قابل حمل هستند و برای موارد دیگر مانند کلاس آموزشی مجهز و قابل انتقال به هر مکان مورد نظر، فروشگاه سیار و یا نیاز فوری به یک فضا با امکانات خاص کاربرد دارند.

در کارخانه آریا بارون توس انواع کانکس‌های چرخدار تولید می‌شوند که ‌قابلیت جا به جایی سریع را دارند. این کانکس‌‌ها با رعایت تمام استاندارد‌های مورد نیاز با هر نوع کاربری طراحی و تولید می‌شوند. این کانکس‌ها بر روی وانت‌، کامیون‌ و تریلر نصب می‌شوند.  امکانات دیگر این نوع کانکس‌ها که با کاربری مورد نظر طراحی می‌شوند، عبارتند از: تانکرآب، ژنراتور تولید برق، سرویس بهداشتی و حمام، مخزن گازوئیل یدک، آشپزخانه، سیستم‌های گرمایشی سرمایشی و … است. 

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تماس آریا بارون توس (۰۵۱۳۶۲۲۸۸۰۰) تماس حاصل کنید.

بیشتر بخوانید
کتاب‌ها چند دسته دارند؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

هفده − 14 =

دکمه بازگشت به بالا