خبر ببر

چرا باید جذب فالوور انجام دهیم

خرید لایک، خرید فالوور و حتی خرید فالوور خارجی این روزها برای خیلی از اهالی فضای مجازی و خاصه اینستاگرام است. در روزگاری که تعداد فالوور و میزان دنبال کنندگان هر صفحه برای بسیاری از افراد جامعه معیار ارزش گذاشتن و اعتبار داشتن است، طبیعی است که خیلی‌ها دنبال خرید لایک و خرید فالوور باشند.

جذف فالوور

اهمیت و محبوبیت فضای اینستاگرام در ایران امری است که بر هیچ کسی پوشیده نیست. این روزها اینستاگرام دیگر فضایی برای گپ و گفت‌های دوستانه و خانوادگی نیست بلکه این شبکه اجتماعی به یک مارکت بزرگ تبدیل شده که بسیار قدرتمند و قابل دسترس و در عین حال ارزان قیمت است. این روزها اینستاگرام تبدیل به فضایی شده تا افراد بتوانند توانایی‌های و استعدادهایشان را به نمایش بگذارند. خیلی‌ها در این مارکت بزرگ از فعالیت‌هایشان می‌گویند و حتی هستند افراد زیادی که از این فضا برای آموزش و یادگیری استفاده می‌کنند.

این مقدار از گستردگی و فراگیری یک شبکه اجتماعی نشانگر اهمیت عملکردی هدفمند در این فضا است. از جمله عملکردهایی که باید در اینستاگرام بسیار حساب شده مدیریت شود، بحث تعداد فالوور و لایک است و اینجاست که برخی موارد از جمله خرید لایک و خرید فالوور اهمیت پیدا می‌کند. در ادامه‌ی این مطلب درباره اهمیت داشتن فالوور بالا و لایک برای صفحه شما توضیحاتی را مطرح کنیم.

بالا رفتن فالوور و خرید لایک چالش جهان آنلاین!

جهان امروز در مسیری گام بر می‌دارد که دیگر برای رسیدن به شهرت و قدرت و البته کسب درآمد بیشتر دیگر خیلی نیازی به شناخت چهره به چهره و رخ به رخ نیست. در این دوران دیجیتال لازمه پیشرفت‌های روز افزون دارا بودن سواد رسانه‌ای و استفاده درست و بهینه از شبکه‌های اجتماعی است. به جرأت می‌توان گفت که کسب و کار و خدماتی که توانایی اتصال خود به دنیای دیجیتال را نداشته باشد باید از گود رقابت خارج شود. به همین جهت است که اگر به دنبال حضوری قوی و اثرگذار در شبکه‌های اجتماعی هستید باید فالوورها و دنبال کنندگان تان را افزایش دهید و حتی سراغ کارهایی مثل خرید لایک و خرید فالوور بروید تا آدم مهم و پرطرفداری جلوه کنید.

بیشتر بخوانید
تق و لقی امسال مدارس و شهریه‌هایی که آنها به هر طریق می‌گیرند!

چرا خرید لایک و جذب فالوور مهم است؟

فکر کنید که شما محققی بزرگ در حوزه علمی هستید و حرف‌های زیادی برای گفتن دارید که این حرف‌ها می‌تواند زندگی بسیاری از مردم را تغییر دهد. این افکار و این دانش زمانی می‌تواند برای دیگران اثر گذاری فراوانی داشته باشد که شما بتوانید افراد زیادی را دور خود جمع کنید.

فضای مجازی هم اینگونه است، وقتی صفحه شما تعداد فالوور پایینی دارد، برای کسی که اولین بار صفحه شما را می‌بیند نشان دهنده عدم توفیق شماست. پس پر واضح است که بالا بردن تعداد فالوور و لایک حتی از طریق خرید لایک و فالوور چقدر اهمیت دارد.

اما افزون بر مواردی که در سطور بالا در خصوص فلسفه کسب و کار و تبلیغات بیان شد، خرید لایک و فالورر واقعی باعث می‌شود تا فعال بودن صفحه شما سیگنال‌های مثبتی برای الگوریتم‌های موجود در اینستاگرام ارسال ‌کند و همین امر منجر می‌شود که مطالب صفحه شما به دفعات نسبتا بالا در قسمت اکسپلور این شبکه اجتماعی در معرض دید دیگران قرار بگیرد و این هم یک روش ساده برای تبلیغات بیشتر برای شما خواهد بود.

بیلبوردی بزرگ در اتوبانی پر تردد

امروز شبکه اجتماعی اینستاگرام به عنوان یک اپلیکیشن محبوب و پر طرفدار دقیقا همانند همان بیلبوردی است که در یک اتوبان پرتردد روزانه در معرض دید صدها هزار نفر قرار دارد. اینستاگرام همان میکروفونی است که سال‌ها افراد مختلف و صاحبان کسب و کار دنبال آن می‌گشتند تا بتوانند توانایی‌های خودشان را برای شمار زیادی از افراد به رخ بکشند و آن‌ها را به سمت خود جذب کنند.

بیشتر بخوانید
اهمیت استفاده از کاور را بدانید!

اینستاگرام نیز اینگونه است. تعداد فالوور و تعداد لایک موجود در صفحه شما نشانگر میزان کاربردی بودن یا نبودن حرف‌های شماست. پس اگر پیج شما تعداد لایک بالایی داشته باشد و فالوورهای بالایی آن را دنبال کنند دقیقا شبیه همان عملکرد موفقیت آمیز روی بیلبوردهای اتوبان است و نشان می‌دهد که این صفحه حتما حرف‌های جذابی برای گفتن دارد. با این حال بالا بردن تعداد لایک و فالوور به صورت طبیعی و اورگانیک امری بسیار زمان بر است و شما برای دستیابی به ویژگی‌های بیان شده در خصوص تعداد بالای لایک و فالوور ناچار به خرید لایک و خرید فالوور هستید.

چگونه برای خرید لایک و فالوور استراتژی داشته باشیم؟

جذف فالوور

طبیعتا هر باری که کاربران به تازگی وارد یک صفحه می‌شوند نخستین موضوعی که توجه آن‌ها را جلب می‌کند، تعداد لایک و فالوور آن صفحه است و اگر تعداد موارد ذکر شده باهم تفاوت فاحشی داشته باشد، نشان از فیک بودن لایک و یا فیک بودن فالوور هاست. البته در این زمینه تعداد کامنت هم مهم است و امکان ندارد پستی با بیش از ۳ هزار لایک فقط ۱۲ کامنت داشته باشد!

پس شما برای رسیدن به اینکه چگونه نسبت به خرید لایک و فالوور اقدام کنید نیازمند یک پلن طراحی شده و یک استراتژی هستید تا قدم به قدم پیش رفته و صفحه خود را پر مخاطب نشان دهید. در اینجا برای شما چند نکته استراتژیک در امر خرید لایک و خرید فالورر خارجی را بیان می‌کنیم.

نکته اول اینکه برای خرید لایک و فالوور با برنامه ریزی پیش بروید و سریع اقدام نکنید. نکته دوم اینکه خرید لایک و فالوور را در فواصل زمانی مناسب و به طور مداوم انجام دهید و دست آخر دقت کنید که اگر یکی از عناصر سه گانه لایک، فالوور و یا کامنت را ناشیانه افزایش دهید و دو عنصر دیگر را رها کنید به راحتی خرید شما غیر واقعی و فیک نشان داده خواهد شد.

بیشتر بخوانید
کشف نسخه‌ عتیقه‌ای از دیوان حافظ در هلند

فالوور ایرانی بخریم یا خارجی؟

اما شاید برای شما سوال پیش بیاید که خرید فالوور خارجی چه کاربردی دارد و اساسا چه فرقی بین خرید فالوور ایرانی و خرید فالوور خارجی وجود دارد؟

خرید فالوور خارجی زمانی اهمیت پیدا می‌کند که کسب و کار شما بین‌المللی باشد و شما بخواهید به دیگران نشان دهید که از اقصی نقاط دنیا مخاطب دارید. اگر پیج شما محدود به کسب و کاری در ایران است و یا اینکه اگر پیج شما تک زبانه و کاملا فارسی است بهتر است سراغ خرید فالوور خارجی نروید چرا ممکن است حتی از اعتبار صفحه شما بکاهد. اما اگر کسب و کاری بین‌المللی و پیجی چند زبانه دارید، بهترین گزینه برای شما همین خرید فالوور خارجی است و حتی افزایش فالوور خارجی می‌تواند اعتبار شما را بسیار بالا ببرد.

نکته مهم این است خرید فالوور خارجی هم باید با الگوریتم و برنامه از پیش تعیین شده باشد و سریع رخ ندهد. در خرید فالوور خارجی به نسبت آن با فالوور داخلی هم دقت کنید که خیلی با هم فاصله معنادار نداشته باشند.

چگونه خرید لایک و خرید فالوور مطمئن انجام دهیم؟

جذف فالوور

اکنون که با مزایا و نکات مهم در زمینه خرید لایک آشنا شدید و نکاتی درباره خرید فالورر خارجی و یا داخلی خواندید برای شما سوال پیش بیاید که خرید لایک و فالوور مطمئن و ارزان قیمت را چطور انجام دهیم؟ یکی از بهترین گزینه‌ها برای خرید لایک و خرید فالوور مراجعه به سایت آسان فالوور است. شما با مراجعه به این سایت می‌توانید منوی مفصلی از انواع خدمات در زمینه خرید لایک، خرید فالوور، خرید فالوور خارجی، خرید فالوور ارزان قیمت و سایر موارد مشابه را مشاهده کنید و البته از پشتیبانی کارشناسان و مشاروان این سایت هم در زمینه خرید موفق بهره‌مند شوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

سه × چهار =

دکمه بازگشت به بالا