خبر ببر

احساس چت | چت‌روم فارسی | وب‌سایت چت | لیست کامل چت‌روم شلوغ

چت‌روم فارسی احساس چت

چت‌روم فارسی احساس چت صمیمی‌ترین چت‌روم ایران

احساس چت

احساس چت یکی از ایمن‌ترین چت‌روم‌های وب‌سایت به شمار می‌رود و با ظاهری جذاب و زیبا نظر کاربران بسیاری را به خود جلب کرده است. که می‌توان به تم زیبایی که ورودی چت‌روم و داخل چت‌روم نهادینه‌شده اشاره کرد، هم‌چنین احساس چت یکی از قدیمی‌ترین وب‌سایت‌های چت‌روم است که از سال ۸۹ فعالیت خود را آغاز کرده است. به همین امر در ذهن‌ها خاطره‌های زیادی به‌جا گذاشته و در ذهن‌ها ماندگار است و اعتماد زیادی را در بین کاربران خود ایجاد کرده است.

چت‌کردن در وب‌سایت چت آنلاین

و هم‌چنین برای امنیت کاربران احساس چت از اختصاصی‌ترین سرور خود به موجب حفظ اطلاعات کابران استفاده کرده و همین امر موجب ایجاد اعتماد کاربران به احساس چت می‌شود. برای ورود به چت‌روم احساس چت می‌توانید بدون عضو باشید و بعد اگر چت‌روم را پسندیدید و راضی بودید می‌توانید عضو شید و از دیگر امکانات چت‌روم به‌خوبی بهره‌مند شوید؛ زیرا بعضی امکانات برای کابران عضو و ویژه به بالا باز می‌شود؛ پس در چت‌روم احساس چت عضو شوید و لحظات خوبی را رقم بزنید.

چت احساس

چت احساس

اولین چت‌روم بر خط با نام تاکو ماتیک توسط دوج برون و داوید آ والی در سال ۱۹۷۴ بر روی سیستم پلاتو در دانشگاه ایلینوی در اربانا طراحی شاین سیستم تا اواسط دهه ۱۹۸۰ میلادی در میان کاربرهای پلاتو بسیار استفاده می‌شد و تا ۵ کاربر به‌صورت هم‌زمان می‌توانستند بر روی آن فعالیت کنند. هم‌چنین بعد از آن چت‌روم‌های متعددی به وجود آمد اما با امکانات خیلی کم فقط فایل متنی ارسال می‌شد؛ اما به مرور زمان و پیشرفت تکنولوژی چت‌روم‌ها، امکانات زیادی دریافت کردند.

پرشین چت

هم‌چنین چت‌روم احساس چت در سال ۸۹ که فعالیت خود را آغاز کرد؛ هرچند با امکانات کم اما جای خوبی را در دل کاربران خود باز کرد و خاطرات خوبی را در زمان خوب به‌جا گذاشت و رفته‌رفته با پیشرفته‌شدن تکنولوژی احساس چت هم مانند بسیاری از چت‌روم‌ها، سرور‌های اختصاصی خود را دریافت کرد و امکانات زیادی در فضای چت‌روم برای اعضای خود فراهم نمود؛ از جمله تغییر فونت رنگ، ارسال عکس، ساخت پروفایل اختصاصی کاربر و اعم از این امکانات خوب که موجب خوشحالی و رضایت کاربران شد.

بیشتر بخوانید
راهنمای خرید محصولات دکوراسیون از ویکی دکو

دنیا چت و احساس چت

احساس چت با مدیریت خوب توانسته تمام امور چت‌روم را نظارت کند و امنیت را در بین کاربران خود برقرار کند و با امکانات فراوان موجب رضایت بخشی کل اعضای چت‌روم است. گاهی استفاده مکرر از چت ممکن است آسیب‌های جبران‌ناپذیری را در پی داشته باشه به همین منظور بهتر است از آن استفاده درست و هدفمند شود؛ زیرا گاهی باید کمی ذهن را آزاد گذاشت تا در مورد مسائل به وجود آمده تفکر کند و بتواند در چت‌روم هم نکات مثبتی را به خود و دوستان خود گوش زد کند.

لیست چت‌روم‌های فارسی شلوغ

ناز چت، باران چت، احساس چت، پرشین چت، صحرا چت، عسل چت، دنیا چت

ehsas-chat.com

donyachat.info

گاهی بعضی از چت‌روم‌ها به موجب افزایش کابر دست بر هر کاری می‌زنند؛ مانند ربات فرستادن در چت‌روم‌های مابقی و این‌کار بسیار زشت و به دور از اخلاقیات است و هم‌چنین چت‌روم احساس چت بنا را بر این نهاده که با این‌گونه افراد متخلف برخورد جدی شود؛ زیرا باعث سلب آرامش از مابقی کاربران چت‌روم می‌شود و همیشه به یاد داشته باشید احساس چت بزرگ‌ترین و قوی‌ترین سیستم نظارتی و امنیت را در بین چت‌روم‌های رقیب دارا می‌باشد که موجب حس امنیت کاربران می‌شود.

دنیا چت، عسل چت و شلوغ چت

هم‌چنین چت‌روم احساس چت محیطی مناسب برای دورهمی دوستانه، شبانه یا روزانه می‌باشد که رفاقت و صمیمیت از زمان‌های قدیم بین کاربرانش زبان‌زد است. هم‌چنین در داخل چت‌روم احساس چت فایل آموزش چت‌روم قرار گرفته‌شده که شما با کلیک بر روی آن از آموزش چت‌روم بهره‌مند می‌شوید و هم‌چنین برای جستجوی ما آدرس احساس چت در قسمت جستجوی گوگل کلمه احساس چت یا در نوار آدرس مرورگر www.ehsas-chat.com را جستجو کرده و عضو شوید و از هم‌نشینی و گفتگو با دوستان خود لذت ببرید.

بیشتر بخوانید
ماجرای درخواست ارز 4200 تومانی توسط فرهاد مجیدی از چه قرار است؟

معرفی بهترین چت‌روم‌های فارسی

یا حتی امکاناتی در چت‌روم احساس چت هست به نام اتاق کنفرانس؛ گاهی شما می‌خواهید با دو یا سه نفر از دوستانتان گپ اختصاصی داشته باشی به همین منظور می‌توانید از اتاق کنفرانس که شبیه به چت خصوصی است ولی با فرق این‌که به جای یک نفر با سه یا چهار نفر هم می‌توانید صحبت و از گفتگو با دوستان خود لذت ببرید؛ هم‌چنین می‌توانید اگر مشکلی پیش آمد سریعاً به درجه‌داران در چت‌روم احساس چت اطلاع دهید و هم‌چنین احساس چت با نظارت ۲۴ ساعته حس امنیت را برای شما کابران به ارمغان می‌آورد.

در چت‌روم احساس چت هیچ وقت به هیچ وجه چت‌روم بدون ناظر نمی‌ماند؛ زیرا یکی از قوانین نظارت در احساس چت نظارت درست درجه‌داران در چت‌روم می‌باشد که همین امر موجب افزایش امنیت و جلوگیری از ورود افراد سودجو می‌شود.

و شما می‌توانید اگر در خصوصی به مشکلی برخوردید شخص مورد نظر را مسدود یا گزینه گزارش را زده و به درجه‌داران اطلاع دهید تا با فرد مورد نظر برخورد شود. احساس چت در تمام این چند سال اخیر و هم اکنون، سعی و تلاشش این است که محیطی آرام را برای دوست‌داران چت فراهم سازد.

احساس چت

سایت چت آنلاین

قوانین چت‌روم احساس چت مطابق قوانین جمهوری اسلامی می‌باشد و هم‌چنین با رعایت قوانین و ایجاد نظم به مرور بر درجه و امتیاز کاربران افزوده می‌شود؛ یکی از قوانین احساس چت استفاده از کلمات مرتبط با محیط و جوامع اسلامی و هم‌چنین راه انداختن هرگونه بحث سیاسی که مغایرت داشته باشه با قوانین جمهوری اسلامی اخراج در پی دارد و هم‌چنین کاربرانی که به جای اسم مستعار مناسب از الفاظ رکیک استفاده می‌کنند برای همیشه اخراج خواهند شد.

و اما میخواهیم بدانیم آیا چت‌روم هم تأثیری بر رفتار ما دارد یا خیر؟

بله، اگه چهارچوب‌های قوانین حوزه فردی و مجاز‌های چت‌روم را رعایت نکنید، ممکن است رفتار ما دچار تغییر شود و با همین تغییر ممکن است در زندگی خود به دور از مجازی آسیب‌های جبران‌ناپذیری را برخود و اطرافیانمان وارد کنیم.

بیشتر بخوانید
سقوط هواپیمای بوئینگ اوکراینی در نزدیکی فرودگاه امام (ره)

اما اگر بتوانیم کنترل رفتار خود را داشته باشیم، چت‌روم نمی‌تواند تأثیری بر رفتار ما داشته باشه. همه چیز بستگی به خود شخص دارد که آیا بتواند اراده خود را قوی نگه دارد در مقابل با افراد سودجو و فرصت‌طلب یا خیر.

چت‌روم چیست و مزایای چت چیست؟

چت‌روم احساس چت یکی از شلوغ‌ترین چت‌های فارسی است که با دارا بودن قوانین متعددی حس آرامش و امنیت را به شما القا می‌کند و هم‌چنین یکی از قوانین مهم و ضروری، ارسال تبلیغ ممنوع می‌باشد و با فرد متخلف برخورد می‌شود و اخراج دائم از فضای چت‌روم را در پیش دارد و در ضمن ارسال مداوم چند شکلک پشت سر هم باعث اختلال در سرور‌ها می‌شود؛ لذا خواهشمندیم با فرستادن صحیح پیغام، ما را در راستای بهتر شدن چت‌روم یاری کنید و هم‌چنین هیچ درجه‌داری حق ندارد هیچ کاربری را تهدید کند.

همیشه و همه‌جا چت‌روم‌ها مکانی برای دوست‌یابی و تعامل بیشتر به‌صورت پیام متنی با اطرافیان خود بوده است.

آیا می‌شود این مکان دوستی را به جای بد تبدیل کرد؟ بله گاهی یک سری افراد هستند که متأسفانه با توهین به مقدسات و زیرپا گذاشتن شئونات اخلاقی سعی در اختلال چت‌روم‌ها و برهم‌زدن آرامش مردم دارند.

اما ما کابران باید آنقدر باهوش باشیم که فریب چنین افرادی را نخوریم و هرکس که ایجاد مزاحمت کرد سریعاً به ناظرین یا معاونین اطلاع دهید.

چت‌روم همیشه مکانی بوده برای آشنایی و گپ‌های دوستانه صمیمی و یافتن افراد جدید به عنوان رفیق همراه؛ ولی به یاد داشته باشید احساس چت در کنار حس صمیمی بودن و رفاقت‌های پایدار، امنیت به سزایی در چت‌روم خود ایجاد کرده است. که موجب رضایت کاربران خود‌ شده است. هم‌چنین می‌توان به امکاناتی از نظیر بازی‌های آنلاین در چت‌روم احساس چت اشاره کرد که به منظور سرگرم کردن افراد می‌باشد و ساعات خوشی را در کنار دوستانتان می‌توانید در احساس چت سپری کنید.

منبع : www.ehsas-chat.com

منبع : www.donyachat.info

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

15 + 8 =

دکمه بازگشت به بالا