شبکه‌های اجتماعی

پیج اینستاگرام ریحانه پارسا تعطیل شد؟

ریحانه پارسا که حدود ۲ سال با حاشیه‌آفرینی درصدد بود تعداد فالوورهای اینستاگرام‌اش را افزایش دهد، اکنون بدون پیج شده‌است. هیچ خبری از پیج اینستاگرام ریحانه پارسا نیست و مشخص نیست که خود او به‌صورت موقت غیرفعال‌اش کرده یا آن‌که اینستاگرام پیج او را بسته‌است. برخی می‌گویند او تصاویری منتشر کرده که خارج از قوانین اینستاگرام بوده‌اند و از این رو پیج اینستاگرام ریحانه پارسا توسط خود اینستاگرام بسته شده‌است.

در صفحه‌ی توییتر او هم هیچ خبری از این‌که پیج‌اش را خود او بسته یا اینستاگرام نیست و باید منتظر ماند و دید که حقیقت بسته‌شدن پیج اینستاگرام ریحانه پارسا چیست.

گفتنی است که او این اواخر به‌شدت علاقه‌مند به تبلیغات بود و از طُرُق مختلف به تبلیغات مشغول می‌شد.

************

ریحانه پارسا متولد ۱۳۷۷ در ایران است. او در ایران با بازی در چند فیلم سینمایی و البته سریال تلویزیونی به شهرت رسید. سال ۱۳۹۹، هم‌خانه‌شدن‌اش را با مهدی کوشکی به‌عنوان ازدواج به رسانه‌ها معرفی کرد، درصورتی‌که این دو هیچ زمان ازدواج نکرده‌بوند. در نیمه‌ی دوم ۱۳۹۹، حاشیه‌های زیادی پیرامون ریحانه پارسا به وجود آمدند و دست‌آخر در نیمه‌های پاییز ۱۳۹۹ به ترکیه مهاجرت کرد.

در ترکیه نیز حواشی زیادی پیرامون او وجود داشت، از لایو اینستاگرامی‌اش با مسیح علی‌نژاد گرفته تا گرفتن عکس برهنه و هم‌خانه‌شدن با پویان مختاری. حضور او در کلیپ شادمهر عقیلی نیز سروصدای زیادی به پا کرد.

همچنین ببینید: حضور ریحانه پارسا در کلیپ شادمهر عقیلی

[تعداد: ۱   میانگین: ۵/۵]
بیشتر بخوانید
فیلم جنجالی و عجیب ریحانه پارسا از خودش | جدیدترین قسمت حواشی

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

شانزده − 4 =

دکمه بازگشت به بالا