فوتبالیورزشی

پرسپولیس ۱ ماشین سازی تبریز ۰ + خلاصه بازی

تیم فوتبال پرسپولیس امشب از سری مسابقات لیگ برتر فوتبال و از بازی‌های هفته‌ی بیست‌وچهارم برابر تیم ماشین‌سازی تبریز قرار گرفت و توانست این تیم را با نتیجه‌ی یک بر صفر شکست دهد تا به این ترتیب فاصله‌ی خود با پوکر قهرمانی را حداقل ممکن برساند.

مهدی ترابی گلزن پرسپولیس در این بازی بود. او از روی ضربه‌ی پنالتی گل پرسپولیس را به ثمر رساند. در دقایق واپسین بازی، علی‌ علی‌پور به‌خوبی خود را به محوطه‌ی جریمه رساند و توانست از مدافع ماشین‌سازی پنالتی بگیرد.

خلاصه بازی پرسپولیس ماشین سازی تبریز
خلاصه بازی پرسپولیس ماشین سازی تبریز

پرسپولیسی‌ها در این بازی موقعیت‌های زیادی را از دست دادند، این در حالی است که رادوشویچ دروازه‌بان پرسپولیس حتی یک بار هم دروازه‌اش تهدید نشد تا به این ترتیب کلین‌شیتی دیگر به ثبت برساند.

خلاصه بازی پرسپولیس ماشین سازی تبریز

پرسپولیس با ۵۶ امتیاز از ۲۴ بازی در رتبه‌ی اول قرار دارد و با تیم دوم یعنی سپاهان ۱۵ امتیاز فاصله دارد. البته سپاهان فردا بازی خود از هفته‌ی ۲۴ لیگ را برابر پارس جنوبی جم انجام خواهد داد و اگر در آن بازی به پیروزی برسد، فاصله به ۱۲ امتیاز خواهد رسید.

خلاصه بازی پرسپولیس ماشین سازی تبریز

 

سخنان یحیی گل‌محمدی در کنفرانس پس از بازی پرسپولیس ماشین سازی تبریز

از آن‌جا که محل کنفرانس پس از بازی کوچک بود و خبرنگاران زیادی در آن محل جمع شده بودند، یحیی گل محمدی برای موارد مربوط به کروناویروس در محل کنفرانس حاضر نشد.

بیشتر بخوانید
آیا فرانک لمپارد از چلسی اخراج خواهد شد؟

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

16 − 4 =

دکمه بازگشت به بالا