فوتبالی

هادی عقیلی از پرسپولیسی بودنش در کودکی گفت

صبح امروز، هادی عقیلی مهمان برنامه قدیمی صبحگاهی «صبح بخیر ایران» بود و در پاسخ به سوال مهدی توتونچی از علاقه خود به تیم فوتبال پرسپولیس در دوران کودکی خود گفت.

عقیلی در پاسخ به سوال قرمز یا آبی بودنش که از سوی مهدی توتونچی، مجری بخش ورزشی برنامه صبح بخیر ایران مطرح شد، چنین پاسخ داد که زرد است اما توتونچی به این پاسخ او با احترام بر اینکه او یکی از اسطوره‌های باشگاه سپاهان است؛ قانع نشد و سوال خود را مجدداً مطرح کرد و اینجا بود که هادی عقیلی از پرسپولیسی بودن خود در کودکی خبر داد.

مدافع سابق سپاهان و تیم ملی کشورمان در پاسخ به این سوال گفت:

بچه که بودیم، من در تیم پرسپولیس بازی کردم

در واکنش به اینکه عقیلی گفت در بچگی طرفدار تیم پرسپولیس بوده، توتونچی چرایی این اتفاق و انتخاب رنگ را جویا شد و خواست تا او توضیحات بیشتری در این خصوص بدهد.

عقیلی نیز گفت:

وقتی که فوتبالیست‌ها معمولاً بازی می‌کنند، اگر که به ویژه مثل خودش زمانی که در تیم دیگری بازی کنند، برایشان وابستگی و علاقه‌مندی ایجاد می‌شود که همین امر باعث می‌شود به فکر علاقه رنگی نباشند.

در ادامه مهدی توتونچی، سوال چالشی دیگری مطرح کرد و پرسید اگر از میان تیم‌های پرسپولیس و سپاهان از تو دعوت به همکاری شود، اولویت تو کدام است؟

هادی عقیلی بی‌هیچ مکثی پاسخ داد که به طور قطع انتخابش سپاهان است.

و از میان استقلال و پرسپولیس؟

در اینجا بود که هادی عقیلی با لبخند از پاسخ به این سوال حاشیه‌ای امتناع کرد اما هنگامی که با اصرار مهدی توتونچی مواجه شد گفت باز هم انتخابش تیم سپاهان است.

بیشتر بخوانید
واکنش دراگان اسکوچیچ به صحبت‌های منصوریان و سایر منتقدینش

مهان صمدی طاری

جست‌وجو‌گر و تحلیلگری که سعی دارد با تمام استعدادها و توانایی هایش پیش از هر چیزی، انسان باشد. «دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست!»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

یک × دو =

دکمه بازگشت به بالا