شبکه‌های اجتماعی

وحید خزایی بازداشت شد + جزئیات

وحید خزایی شاخ اینستاگرام سابق، بامداد امروز پس از بازگشت به ایران در فرودگاه امام خمینی توسط اطلاعات سپاه پاسداران بازداشت شد. هنوز دلیل بازداشت وحید خزایی اعلام نشده است. گفته می‌شود او از سال ۱۳۹۷ توسط سپاه پاسداران تحت پیگرد برای دستگیری قرار داشته است

وحید خزایی کیست؟

وحید خزایی در سال ۱۳۹۴ با انتشار تصاویری همراه با دختران و شکایت برخی دختران از او مشهور شد و مدت کوتاهی بعد دستگیر شد. با رضایت برخی شکات، وحید خزایی خیلی سریع از کشور به مقصد ترکیه خارج شد. گفته می‌شد او به ترکیه درخواست پناهندگی داده و ترکیه نیز درخواست او را پذیرفته است.

وحید خزایی

وحید خزایی پس از دستگیری در سال 1394
وحید خزایی پس از دستگیری در سال ۱۳۹۴

وحید خزایی در ترکیه به شاخ اینستاگرامی تبدیل شد. او روز به روز فالوورهای بیشتری جذب کرد و از طریق همین فالوورها روز به روز بر درآمدش اضافه شد، خصوصاً با توجه به سایت شرط‌بندی‌ای که تأسیس کرد.

مدت‌زمانی طولانی بود که دیگر فعالیتی در اینستاگرام نداشت و از صفحه‌های متفرقه ویدئوهای‌اش را منتشر می‌ساخت. به‌تازگی در ویدئویی اعلام کرد که قصد بازگشت به ایران را دارد. سپس از رفتن‌اش به اداره‌ی پناهندگی ترکیه فیلم گرفت و اعلام کرد که پناهندگی‌اش را پس داده و قصد دارد همین امشب به ایران بازگردد. او حتی از فرودگاه‌رفتن‌اش نیز فیلم گرفت، اما به محض آن که پای‌اش را در فرودگاه امام خمینی گذاشت توسط اطلاعات سپاه بازداشت شد.

وحید خزایی دستگیر شد
وحید خزایی بازداشت شد

این که اصلاً دلیل بازگشت وحید خزایی به ایران چیست نامشخص است، همان‌طور که دلیل دستگیری او نامشخص است، اما احتمالاً دلیل دستگیری‌اش مرتبط با پناهندگی‌اش در ترکیه باشد. همچنین گفته می‌شود که او سال ۹۴ در ایران ممنوع‌الخروج بوده و حق خروج از کشور را نداشته است. حرکات غیرعرفی او در اینستاگرام، از جمله رقصیدن و رابطه‌برقرارکردن با دخترهای متعدد ایرانی و خارجی، نیز می‌تواند یکی از علل دستگیری وحید خزایی در فرودگاه امام خمینی باشد.

بیشتر بخوانید
آیا رضا رشیدپور مهاجرت کرده‌است؟

هر خبری که در مورد ماجرای دستگیری وحید خزایی اعلام شود، در همین صفحه خواهد آمد و بنابراین به‌زودی این صفحه به‌روزرسانی خواهد شد.

همچنین بخوانید: مونتیگو کیست؟

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا