خبر ببر

واحدهای تولیدی در جریان سیل اخیر در استان‌های سیستان و بلوچستان و کرمان چقدر آسیب دیده‌اند؟

وزیر صنعت وضعیت واحدهای تولیدی در جریان سیل اخیر در استان‌های سیستان و بلوچستان و کرمان را تشریح کرد.

وضعیت واحد‌های تولیدی در جریان سیل اخیر

به گزارش خبرگزاری سروش، رضا رحمانی در حاشیه جلسه هیات دولت و در پاسخ به سوال خبرنگار این خبرگزاری پیرامون میزان خسارات وارد شده به واحد‌های تولیدی در جریان سیل در استان‌هایی مثل سیستان و بلوچستان و کرمان، اظهار داشت:

هنوز خسارت‌ها جمع‌بندی نشده است ولی خوشبختانه تاکنون خسارت جدی نداشته‌ایم بلکه فقط برخی زیرساخت‌ها و ورودی شهرک‌های صنعتی آسیب دیده‌اند.

کمک دولت، وزارت صنعت و شرکت‌های صنعتی و معدنی به سیل‌زدگان

وی ادامه داد: دولت و همچنین وزارت صنعت خود را موظف می‌داند که تمامی خسارت‌های وارد شده در سیل اخیر را جبران کند، همچنین صنایع کوچک و بزرگ کشور نیز کمک‌های زیادی را برای سیل‌زدگان استان سیستان در نظر گرفته‌اند.

رحمانی افزود: شرکت‌های اطراف استان‌های سیستان و کرمان همانند مس سرچشمه، اقلام مورد نیاز سیل‌زدگان را تامین کردند، معادن نیز هر امکانی که در این زمینه دارند از جمله تامین ماشین آلات، تدارک دیده‌اند.

وزارت صنعت موظف به جبران خسارات است

به گزارش خبرگزاری سروش، وزیر صنعت در پایان مجددا با اشاره به اینکه در جریان سیل اخیر در استان‌های سیستان و بلوچستان و کرمان واحدهای تولیدی آسیب چندانی ندیده‌اند، تاکید کرد، وزارت متبوعش موظف به جبران خسارت است.

بیشتر بخوانید: آخرین خبر‌ها از پرواز ناتمام شماره ۷۵۲/ از پیدا شدن فیلم پرتاب دو موشک پدافندی تا اعلام لیست ۱۲۴ پیکر شناسایی شده

بیشتر بخوانید
خیانت در امانت؛گزارش تکان‌دهنده واشنگتن‌پست درباره «کریپتو‌.ای‌جی»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

7 + 2 =

دکمه بازگشت به بالا