شبکه‌های اجتماعی

تا حالا همسر مهران مدیری را دیده بودید؟ + عکس

در نوشتار مربوط به بازیگرانی که عکسی از همسرشان وجود ندارد، گفتیم که در طی بیش از ۲ دهه فعالیت مهران مدیری هیچ عکسی از همسر مهران مدیری دیده نشده است و هیچ‌زمان هم خود مهران مدیری از این‌که چرا هیچ تصویری از همسرش نیست صحبتی نکرده است. از دختر مهران مدیری و همچنین از پسرش تصاویری در سطح فضای مجازی وجود داشتند، اما از همسرش خیر. تا این‌که چند وقت پیش مهران مدیری برای نخستین بار پرده از چهره‌ی همسرش برداشت. تصویر زیر مربوط به همسر مهران مدیری در کنار خود مدیری است:

همسر مهران مدیری

در تصویر زیر دختر و پسر مهران مدیری را می‌بینید. چنان‌که گفتم تصویر این دو از قبل هم در فضای مجازی وجود داشت.

دختر و پسر مهران مدیری
دختر و پسر مهران مدیری

مهران مدیری متولد ۱۳۴۶ در تهران است. او با ساخت سریال‌های در دهه‌های ۷۰ و ۸۰ به تلویزیون راه یافت و توانست شهرتی فراگیر برای خود کسب کند. مهران مدیری آخرین فرزند خانواده‌اش است و از ۳ برادر بزرگ‌تر با نام‌های محسن، مسعود و مهرداد برخوردار است. در دهه‌ی ۶۰ به رادیو وارد شد و مدتی به گویندگی در رادیو پرداخت، اما نخستین بازیگری و کارگردانی‌اش را در دهه‌ی ۷۰ تجربه کرد.

از مشهورترین سریال‌هایی که مهران مدیری کارگردانی کرده و در آن‌ها به نقش‌آفرینی نیز پرداخته می‌توان به ساعت خوش، جنگ ۷۷، پاورچین، پلاک ۱۴، نقطه‌چین، پاورچین، شب‌های برره، باغ مظفر، نود شب، مرد هزارچهره و دو هزارچهره، قهوه تلخ، ببخشید شما، ویلای من، درحاشیه ۱ و ۲  و هیولا اشاره داشت.

 مهران مدیری این روزها بیش از هر چیزی نام‌اش با برنامه‌ی دورهمی گره خورده است. برنامه‌ی دورهمی برنامه‌ای‌ست که از نوروز سال ۱۳۹۵ تا کنون پخش می‌شود و اجرای آن بر عهده‌ی مهران مدیری است.

بیشتر بخوانید
عکس دیده‌نشده از مادر جوان نرگس محمدی

همچنین بخوانید: شباهت بهاره رهنما با خواهرش

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

شش − پنج =

دکمه بازگشت به بالا