زیباییزیبایی صورت

هزینه تزریق چربی در خانه سفید

روش‌های جوان‌سازی بسیاری برای حل مشکلات پوستی وجود دارد. تزریق چربی یکی از روش‌های رایج در همین زمینه است. اگر در مورد انجام تزریق چربی تصمیم نهایی را گرفته‌اید، اولین موضوعی که باید به آن فکر کنید، هزینه این تکنیک است. هر کدام از کلینیک‌های موجود در سطح شهر، قیمت‌های خاصی برای این تکنیک زیبایی در نظر می‌گیرند. شاید برای مشاهده قیمت‌ها به برخی از وب‌سایت‌ها رجوع کرده باشید و ملاحظه هزینه‌های متغیر شما را شگفت‌زده کرده باشد. فکر می‌کنید چرا این قیمت‌ها با هم تفاوت دارند؟ عوامل مؤثر بر قیمت نهایی چه مواردی هستند؟ این مقاله در مورد دغدغه مالی مرتبط با انجام این تکنیک به بحث پرداخته است. هزینه تزریق چربی و جزئیات مرتبط با این موضوع در این مقاله شرح داده شده‌اند.

عوامل مؤثر بر هزینه تزریق چربی

تزریق چربی یک تکنیک زیبایی غیرجراحی است که با تغییر حجم بدن، شکل آن تغییر می‌کند. کشور ایران گزینه مناسبی برای انجام این تکنیک و سایر تکنیک‌های زیبایی است. اما این سؤال پیش می‌آید که هزینه نهایی انجام آن به چه عواملی وابسته است؟

تزریق چربی، قیمت متغیری دارد. این قیمت می‌تواند تابع عوامل زیر باشد:

 • مهارت پزشک: بدیهی است که هر چه پزشک متخصص شما باتجربه‌تر و دارای شهرت بیشتری باشد، هزینه انجام این تکنیک توسط او افزایش خواهد یافت.
 • کلینیک درمانی: هرچه اعتبار کلینیکی که جهت اجرای این تکنیک به آن مراجعه می‌کنید بیشتر باشد، مجبور به پرداخت هزینه بیشتری خواهید بود. موقعیت مکانی کلینیک نیز بر این موضوع تأثیرگذار است.
 • تجهیزات مورد استفاده: اگر دستگاه‌ها، تجهیزات و لوازم مورد استفاده در کلینیک مورد نظر پیشرفته، مدرن و نوین باشند انجام تکنیک زیبایی در این کلینیک نیازمند صرف هزینه بیشتری خواهد بود.
 • روش استخراج چربی و حجم چربی مورد نیاز: روش تزریق چربی بر هزینه آن اثر می‌گذارد. هم‌چنین با افزایش میزان چربی استخراج‌شده از یک قسمت و تزریق به قسمتی دیگر، هزینه اجرای این عمل نیز بیشتر خواهد شد.
بیشتر بخوانید
هرآن‌چه که باید در مورد برس حرارتی بدانید

‌به طور کلی هزینه‌ تزریق چربی شامل موارد زیر است:

 • مشاوره با متخصص
 • آزمایش‌های مربوط به سلامتی
 • انجام فرآیند
 • انجام مراحل بی‌هوشی و اتاق جراحی
 • مدت زمان دوره بستری

هزینه تزریق چربی در مراحل مختلف

قیمت تزریق چربی در دو مرحله مشخص می‌شود:

 • مرحله اول: برداشتن چربی هزینه‌ای جداگانه خواهد داشت.
 • مرحله دوم: قیمت تزریق چربی در قسمت دلخواه بدن نیز به صورت مجزا لحاظ می‌شود.

البته قیمت‌ها حدودی است و باید به کلینیک و متخصص مورد نظر مراجعه کرد و قیمت دقیق را جویا شد.

آیا پرداخت هزینه برای تزریق چربی ارزشش را دارد؟

وقتی حجم صورت کاهش می‌یابد، به تدریج نشانه‌های پیری پوست آشکار می‌شود. یکی از بهترین راهکارهای پیش روی افراد در چنین مواقعی، تزریق چربی جهت جوان‌سازی پوست است.

تزریق چربی با اهداف زیر صورت می‌گیرد:

 • پر شدن صورت
 • افزایش حجم گونه
 • پر شدن پایین چشم
 • جوان‌شدن پوست
 • بیشتر شدن حجم لب
 • پر شدن خطوط و چین و چروک‌های صورت

با توجه به موارد بالا، تزریق چربی گزینه‌ای مناسب برای تحقق رویای جوانی و زیبایی است. به همین خاطر است که پرداخت هزینه برای این منظور، قطعاً ارزشش را خواهد داشت. علی‌الخصوص این که با انجام این تکنیک زیبایی هم کاهش حجم قسمت‌هایی از بدن مانند شکم، ران، باسن و… را تجربه خواهید کرد و هم پوستی جوان و شاداب خواهید داشت. البته از این تکنیک به منظور افزایش حجم قسمت‌های مختلف بدن و فرم‌دهی به آن‌ها نیز استفاده می‌شود.

تزریق چربی

آیا هزینه تزریق چربی بالا است؟

با این‌که امروزه ‌راهکارهای زیبایی مانند تزریق چربی در نقاط گوناگون جهان انجام می‌شود؛ افراد بسیاری سالانه برای بهره‌مندی از مزایای تزریق چربی راهی ایران می‌شوند. کیفیت مناسب انجام این فرآیند و هزینه مناسب در قیاس با دیگر کشورهای جهان را می‌توان از علت‌های این موضوع بیان کرد. اگر مجموع هزینه‌ها را به‌صورت کلی در نظر بگیریم، قیمت تزریق چربی در دیگر کشورها، پنج برابر قیمت انجام این تکنیک زیبایی در ایران است؛ با این وجود کیفیت کار و میزان مطلوب‌بودن آن می‌تواند با ایالات متحده و آلمان برابری کند. اگر در ایران به دنبال قیمت مناسب‌تر هستید، باید کمی پرس‌وجو کنید.

بیشتر بخوانید
کراتینه مو چیست و چه مزایا و مضراتی دارد؟

بهترین مرکز تزریق چربی تهران

در بخش‌های قبلی، هزینه تزریق چربی و عوامل موثر بر آن توضیح داده شد و این قیمت با هزینه انجام همین تکنیک زیبایی در سایر کشورها مقایسه شد. اگر راغب به انجام این راهکار زیبایی هستید، توصیه می‌کنیم بهترین مرکز را برای اجرای آن انتخاب کنید.

تزریق چربی، لیفت ابرو، بوتاکس و سایر راهکار‌های زیبایی به صورت روزافزون در حال جذب مخاطب هستند. به عبارت بهتر، علم پزشکی در جهت حفظ زیبایی و جوانی افراد توانسته گام مهمی بردارد. در این زمینه نیز متخصصان بسیاری وارد فعالیت شده‌اند. در این میان یک پزشک متخصص، ماهر و باتجربه می‌تواند راهنمای مناسبی باشد تا بعد از معاینه دقیق، مشاوره پوست و مو به شما ارائه دهد و در تصمیم‌گیری برای انتخاب بهترین روش، همراه شما باشد.

در کلینیک تخصصی خانه سفید انواع خدمات زیبایی از جمله تکنیک‌های زیبایی مثل تزریق چربی انجام می‌گیرد. شما که خواهان تکنیک‌های زیبایی هستید می‌توانید از کادر حرفه‌ای و دستگاه‌های به روز موجود در این کلینیک استفاده مفید کنید و در دستیابی به نتایج دلخواه خود از این مجموعه کمک بگیرید. از بابت هزینه تزریق چربی هم خیال آسوده‌ای داشته باشد.

منبع : www.whcl.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

سه × پنج =

دکمه بازگشت به بالا