اطلاعات‌محور

هرم، ساختاری راز آلود به وسعت ناتمام تاریخ

گروهی از محققان فیزیک پس از بررسی هرم بزرگ مصر؛ با نکته‌ای عجیب رو به رو شدند.

این هرم توانایی متمرکز ساختن امواج الکترومغناطیسی را در خود داراست.
محققان با تحقیق بر اهرام مصر مشاهده کردند که مواد غذایی فاسد شدنی از قبیل شیر، ماست و تخم مرغ در داخل اهرام ماه‌ها بدون هیچ گونه فسادی باقی می‌مانند و خوردن آنها برای انسان خطری ندارد.

توضیحات بیشتر در این رابطه چنین است که آقای Antoine Bovis (نویسنده و محقق) در بازدید از اهرام متوجه شد در بعضی از نقاط داخلی هرم علارغم اینکه رطوبت نسبتا بالایی دارند،زباله و پسماند خوراکی توریست ها که از مدت ها قبل درانجا مانده بود فاسد نشده‌بودند.
او یک نمونه مقیاس شده از هرم واقعی را ساخت و آزمایش را بر روی یک لاشه گربه مرده انجام داد و در کمال تعجب متوجه شد جسد گربه حتی بعد از گذشت چندین روز هم فاسد نشد!!
این نتایج مورد توجه karel Drbal استاد دانشگاه پراگ قرار گرفت وی یک تیغه ریش‌تراش کهنه و کُند شده را داخل هرم قرار داد و بعد چند روز متوجه شد برندگی تیغه همانند روز اول شده است!

مسئله پیرامیدولوژی بیانگر نظریه‌ای تحت عنوان قدرت اهرام است.
بر اساس این نظریه قرار گرفتن در چهار چوبی هرم مانند خواصی مانند فاسد نشدن غذاها، تیز کردن تیغ‌ها، بهبود سلامت فردی و قوای جنسی و … دارد.

بیشتر بخوانید
از پیشنهادات کاری پرسود تا ندیدن مادر

مهان صمدی طاری

جست‌وجو‌گر و تحلیلگری که سعی دارد با تمام استعدادها و توانایی هایش پیش از هر چیزی، انسان باشد. «دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست!»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

سه + 12 =

دکمه بازگشت به بالا