شبکه‌های اجتماعی

ماجرای فیلم نوه مکارم شیرازی چیست؟

فیلمی در شبکه‌های اجتماعی دست‌به‌دست می‌شود که در آن دختری به‌شدت در حال انتقاد از برخورد نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با بدحجابان است. او پس از انتقاد خود نسبت به پلیس ایران می‌گوید که نوه‌ی یک آیت‌الله است. در شبکه‌های اجتماعی شایعه شده بود که این دختر نوه مکارم شیرازی است، اما امروز دفتر آیت‌الله مکارم شیرازی هرگونه انتساب این دختر به آیت‌الله مکارم را رد کرده و از مراجع قانونی درخواست رسیدگی به ماجرا را داشته است. متن بیانیه‌ی دفتر آیت‌الله مکارم شیرازی به قرار زیر است:

متاسفانه بعضی دروغ جدیدی جعل کرده و در فیلمی با نام حجاب، فردی را که هیچ گونه نسبت خانوادگی و حتی آشنایی با حضرت آیت الله مکارم شیرازی و اطرافیان ایشان ندارد را به ایشان منتسب نموده اند. بدین وسیله این مطلب را قویا تکذیب نموده و از مسئولین و تهیه کنندگان این فیلم می‌خواهیم نسبت به تکذیب و برخورد با عاملان و منتشر کنندگان این شایعه اقدام نمایند. بدیهی است این دفتر از طریق مراجع قانونی موضوع را پیگیری خواهد نمود.

گفتنی است که این فیلم که آن را به نوه مکارم شیرازی نسبت داده‌اند، قسمتی از مستند انقلاب جنسی ساخته‌ی محمد دلاوری است. محمد دلاوری زاده‌ی ۱۳۵۲ و یکی از خبرنگاران صدا و سیما است. او با ساخت و اجرای برنامه‌ی صرفاً جهت اطلاع که از اخبار ۲۰:۳۰ پخش می‌شد به شهرت رسید. مجموعه‌مستندهای انقلاب جنسی فروش زیادی داشتند و حتی توانستند رکورد فروش مستند در فضای مجازی را از آنِ خود کنند.

همچنین بخوانید: هشام الهاشمی ترور شد

بیشتر بخوانید
محمدرضا حیاتی به آسیانیوز پیوست + ویدئو

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

14 − 5 =

دکمه بازگشت به بالا