شبکه‌های اجتماعی

نسیم پاریزه دوست پویان مختاری و ریحانه پارسا کیست؟ + بیوگرافی

چند وقتی است که با پیدا شدن سر و کله‌ی ریحانه پارسا در خانه‌ی پویان مختاری و همچنین با جدایی پویان مختاری از نیلی افشار، دختری دیگر پای به عرصه‌ی حاشیه‌های پویان مختاری و ریحانه پارسا گذاشته‌است. این دختر نام‌اش نسیم پاریزه است. گفته می‌شود او خواننده‌ی رپ زد بازی است و در کالیفرنیای آمریکا به دنیال آمده‌است. همچنین در رشته‌ی طراحی از فرانسه فارغ‌التحصیل شده‌است. نسیم پاریزه با خواهر دوقلویی که دارد کار موسیقی را دنبال می‌کند.

نسیم پاریزه دوست پویان مختاری

همسر نسیم پاریزه کیست؟

گفته می‌شود در حال حاضر او با پویان مختاری در رابطه است، اما نسیمِ پاریزه قبلاً ازدواج کرده و حتی بچه هم دارد. سال ۲۰۱۴ بوده که فرزندش به دنیا آمده و اکنون با خود او زندگی می‌کند. فرزند او پسر است و نام‌اش «داریان» است.

داریان

می‌گویند چون به موسیقی علاقه داشته و درعین‌حال همسرش دوست نداشته که او موسیقی را دنبال کند، از او طلاق گرفته‌است؛ اما این‌که واقعاً دلیل اصلی طلاق او چه چیزی بوده مشخص نیست.

نسیم پاریزه دوست پویان مختاری (3)

اینستاگرام نسیم پاریزه

همچون بسیاری از کسانی که بیهوده نام‌شان سر زبان‌ها افتاده، این خانم نسیم پاریزه هم در اینستاگرام صفحه دارد. با کلیک روی لینک زیر می‌توانید به صفحه‌ی او دسترسی داشته باشید.

اینستاگرام

********

گفتنی است که در ادامه‌ی حاشیه‌های بی‌نهایتِ ریحانه پارسا، او به‎یک‌باره خود را در خانه‌ی پویان مختاری نشان داد و در حال رقص با یکی از آهنگ‌های این خواننده بود. حضور پارسا در خانه‌ی پویان مختازی جنجال‌های بسیار زیادی در پی داشت، اما یکی از جنجال‌ها حضور همزمان یک دخترِ دیگر بود؛ یعنی همین خانم نسیمِ پاریزه.

بیشتر بخوانید
بولسونارو | لایحه جدید، قدرت غول‌های فناوری در حذف محتوا را محدود می‌کند

چنان‌چه فیلم رقص ریحانه پارسا در خانه‌ی پویان مختاری را ندیده‌اید، روی لینک زیر کلیک کنید تا به صفحه‌ی مربوط به حضور ریحانه پارسا در خانه‌ی پویان مختاری هدایت شوید.

[تعداد: ۱   میانگین: ۵/۵]

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

هفت + دو =

دکمه بازگشت به بالا