هنرهنر هفتم

ناگفته‌هایی از سریال مردگان متحرک برای طرفداران این سریال ده ساله

در این بخش نکات جالبی از سریال «مردگان متحرک» را بازگو می‌کنیم که می‌تواند برای طرفداران این سریال ده ساله جذاب باشد

نکته اول:

شخصیت‌های ریک و نیگان هر دو هنگام شروع آخر‌الزمان در یبمارستان بودند. همان طور که بییندگان سریال از آغاز قسمت اول فصل اول دیدند، ریک در بیمارستان بستری بود اما آنچه که به تصویر کشیده‌نشد حضور نیگان در بیمارستان بالای سر بیمار و مراقبت از همسر رو به مرگش، لوسیل بود!

نکته دوم:

لاری هولدن ابتدای امر برای بازی در نقش لوری گرایمز، همسر شخصیت ریک گرایمز، تست داده بود اما در نهایت برای ایفای نقش آندریا انتخاب شد و در نهایت ساری وین کالیز، بازیگری که مردم ایران بیشتر و پیشتر او را برای ایفای نقش در سریال «فرار از زندان» می‌شناختند، توانست شخصیت لوری را از آن خود کند.

نکته سوم:

برای ایفای نقش میشون ابتدا سونیکا مارتین، تست داده‌بود اما دانای گوریرا نقش میشون را تصاحب کرد. تهیه کننده‌های سریال هم چون از تست سونیکا خیلی راضی بودند، شخصیت ساشا را بدون پیشینه‌ای از کمیک سریال خلق کردند و ایفای این نقش را به سونیکا سپردند.

نکته چهارم:

اسکات گیمپل، نویسنده سریال، پیش از مرگ کارل از اندرو لینکلن خواست تا در مورد مرگ شخصیت‌های سریال در آینده داستان را حدس بزند. اندرو هم از چهار شخصیتی نام برد که همگی غلط از آب در آمدند.
گیمپل در نهایت تنها یک کلمه به اندرو گفت: بچه!
اندرو به اندازه‌ای شوکه شده‌بود که اسکات گیمپل نفهمید آیا او متوجه حرفش شده یا نه!

نکته پنجم:

آخرین صحنه‌ای که از چندلر ریگز بازیگر نقش کارل گرایمز ضبط شد، صحنه خداحافظی شخصیت کارل با خواهرش جودیث بود!

بیشتر بخوانید
حجت الله نجف پور بازیگر پیشکسوت بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت

نکته پایانی:

تیم گریم سریال از فصل سوم به بعد، تصمیم به تیره‌تر کردن صورت واکر‌ها (مرده‌های متحرک) گرفتند تا به این وسیله بتوانند گذر زمان و پوسیدگی جسم واکر‌ها را نشان دهند.

مهان صمدی طاری

جست‌وجو‌گر و تحلیلگری که سعی دارد با تمام استعدادها و توانایی هایش پیش از هر چیزی، انسان باشد. «دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست!»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا