اجتماعیشبکه‌های اجتماعی

جنجال نامه پرویز پرستویی به روحانی + متن نامه

پس از نامه‌ای که محمود احمدی نژاد برای حسن روحانی نوشت و ارسال کرد و در طی آن از خطر قریب‌الوقوع جنگ با آمریکا گفت، این بار پرویز پرستویی که خود یکی از حامیان روحانی در انتخابات‌های پیشین بوده، برای حسن روحانی نامه نوشته‌است. نامه پرویز پرستویی به روحانی بیشتر پیرامون وضعیت وخیم اقتصادی است. متن نامه پرویز پرستویی به روحانی از قرار زیر است:

«جناب آقای رئیس جمهور

دیگه ماه‌های آخر ریاست شماست

در این حدود ۸ سال هرچه کردید و نکردید برهمه ملت ایران روشن و شفاف است.

اما با قاطعیت میتوانم بگویم که دو کار را نکردید.

یک: برای مردم فقیر و نیازمند در حاشیه شهرهای تهران و استان‌ها و کشورمان هیچ کاری نکردید.

این را با سند و استدلال می‌گویم، در این یک ساله شیوع کرونا که همیشه در هیئت دولت با فاصله و رعایت پروتکل‌ها می‌نشینید و برنامه‌های آنلاین می گذارید، بنده و گروه‌مان، قهرمانان یا بهتر بگویم پهلوانان کشور و جهان با کمک‌های مردمی سفرهای دوره ای گذاشته ایم .

برای توزیع ارزاق، ساختن درمانگاه، ساختن خانه برای کپرنشینان، ساختن مدرسه، پروتز برای دست های قطع شده توسط گاندوها…

کل کشور را دور زدیم و می‌زنیم.

آنچه مشاهده کردیم، فقر مطلق، بی‌خانمانی و بیکاری، بی‌آبی، بی‌هویتی (فاقدشناسنامه، کارت ملی، یارانه)نداشتن مسکن، درمانگاه، مدرسه و تغذیه بیداد می‌کند.

برای اثبات این حرف‌ها در این روزهای آخر ریاست‌تان یک سفر همراه ما میهمان باشید، با لباس شخصی . شک ندارم که اصلاً شما را نمی شناسند، چرا؟چون برق ندارند که تلویزیون داشته باشند. بیایید و از نزدیک ببینید که چه کارهایی می‌توانستید بکنید و نکردید و یا به گوشتان نرسیده…

بیشتر بخوانید
خودسوزی زن بندرعباسی حین تخریب خانه‌اش + فیلم

دو: در این دو دوره یک بار سراغ هنرمندان که اکثرا نقش مهمی در انتخاب شما داشتند را نگرفتید و در این سال‌ها به خاطر حمایت از شما مدام مورد شماتت قرارگرفتند!

یکسال است سینما ها و تئاتر ها بخاطر کرونای لعنتی تعطیل است. آیا میدانید که اهالی هنرمندان نجیب این کشور چگونه روزگار می‌گذرانند؟ بعید میدانم.

هنرمندان کسانی نیستند که برای نیازشان بتوانند دست به طرف کسی دراز کنند.

من خوب می‌دانم که اکثر هنرمندان تئاتر و سینما روزگار تلخ و سختی را می گذرانند، اکثرا فاقد مسکن هستند و لنگ اجاره خانه و سفره‌های خالی و صورت خود را با سیلی سرخ نگه می‌دارند که البته این روزها با سیلی هم نمی‌شود صورت را سرخ نگه داشت !چرا؟چون خونی زیر پوست نیست که سرخ شود.

بیایید یک سفر دوره ای در این روزهای آخر که مسئولیت دارید با هم به جاهایی که عرض کردم داشته باشیم .

بیایید سری به اهالی فرهنگ و هنر بزنید دیگر این فرصت پیش نخواهد آمد .

اینها که گفتم از درد بود و اطلاع رسانی میدانم که نمی‌دانید ویا نشنیده اید. بیایید ببینید که چقدر مردم خوب و شریف و دوست داشتنی داریم .

بیایید با رعایت پروتکل ها بیایید و نگران نباشید، شما را نمی شناسند.»

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

20 − دو =

دکمه بازگشت به بالا