فوتبالیورزشی

میلاد جهانی در آستانه‌ی پیوستن به استقلال قرار دارد

میلاد جهانی فصل گذشته در تیم صنعت‌نفت‌آبادان عملکرد فوق‌العاده‌ای ارائه داد و پس از آن به ذوب آهن پیوست. او در ذوب آهن درخشان ظاهر شد و اکنون مورد توجه استقلال قرار گرفته است. شواهد حاکی از آن است که میلاد جهانی با مدیران استقلال مذاکراتی انجام داده و انتظار می‌رود با آبی‌پوشان به توافق برسد. میلاد جهانی در استقلال جانشین مرتضی تبریزی خواهد شد که مدتی قبل به گل‌گهر سیرجان پیوسته بود.

جزئیات توافق میلاد جهانی با استقلال

مهاجم ذوب آهن توانایی بازی کردن در پست وینگر چپ و پشت مهاجم را دارد. انتظار می‌رود که او موفق شود تاکتیک‌های تهاجمی محمود فکری را اجرا کند. قرارداد میلاد جهانی با استقلال ۱.۵ ساله خواهد بود. شنیده‌ها حکایت از این دارند که جذب او با دستور محمود فکری انجام شده است.

همچنین مذاکرات میلاد جهانی با استقلال باعث شده است حواشی جدیدی در خصوص نقل‌و‌انتقالات ایجاد شود. بعداز توافق میلاد جهانی با استقلال، مدیرعامل ذوب آهن مدعی شد که توافق آبی‌پوشان با بازیکن ذوب آهن غیرقانونی است و از این تیم شکایت خواهند کرد. اما انتظار می‌رود حتی با وجود شکایت ذوب آهن، انتقال میلاد جهانی به استقلال نهایی شود.

آیا میلاد جهانی می‌تواند در استقلال موفق شود؟

محمود فکری می‌خواهد میلاد جهانی را در پست وینگر چپ بازی دهد و از سرعت او در تاکتیک‌های خود استفاده کند.

همچنین میلاد جهانی در فصل گذشته موفق شد آقای پاس گل لیگ نوزدهم شود و عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته باشد. یکی از دلایل جذب میلاد جهانی توسط محمود فکری به دلیل مهارت او در ارسال پاس گل است و می‌تواند زوج خطرناکی کنار شیخ دیاباته تشکیل دهد.

بیشتر بخوانید
نگاهی به ورزشگاه سانتیاگو برنابئو | استادیوم خانگی رئال مادرید

در آخر قابل‌ذکر است که میلاد جهانی در فصل گذشته آمار ۸ پاس گل را ثبت کرد و در فصل جاری ۲ گل برای ذوب آهن به ثمر رسانده است.

[تعداد: ۳   میانگین: ۳/۵]

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

هجده − چهار =

دکمه بازگشت به بالا