شبکه‌های اجتماعی

مهریه نیوشا ضیغمی جنجال‌ به‌پا کرد + فیلم

از روز گذشته با انتشار فیلمی از نیوشا ضیغمی پیرامون مهریه‌اش، بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی که صرفاً دنبال سوژه‌ای برای بحث‌کردن هستند، به مهریه نیوشا ضیغمی واکنش نشان دادند. نیوشا ضیغمی در این فیلم می‌گوید که مهریه‌اش یک سکه است و البته به این چیزها هم فکر نمی‌کند. او گفت:

همیشه در زندگی‌ام از اینکه در مراسم خواستگاری صحبت از سکه و مهریه شود، متنفر بوده‌ام. فکر می‌کنم شأن یک خانم خیلی بیشتر از این است که با پول سنجیده شود. برای همین برای من هیچ وقت مسائل مالی مهم نبود.

وی افزود: مهریه من به نام الله تنها یک سکه طلاست. حرف‌های عجیبی در مورد زندگی من می‌زنند؛ ولی در حقیقت من و همسرم در کنار هم خیلی چیز‌ها را ساختیم. زندگی که با عشق باشد؛ ارزش بیشتری نسبت به مسائل دیگر دارد. در نهایت هم هر دو تلاش می‌کنیم تا در آینده زندگی بهتری داشته باشیم.

فیلم زیر حاوی صحبت‌های نیوشا ضیغمی در مورد مهریه است.

قابل‌ذکر است که او چند ماه پیش – حدود ۱۰ ماه پیش – هم بحثی در مورد مهریه‌اش کرده‌بود. در آن زمان نیوشا ضیغمی گفته‌بود:

راستش را بخواهید مهم‌ترین ملاک من برای ازدواج شخصیت و ادب و احترام بود. من در بدترین شرایط نمی‌توانم بی ادب باشم و نمی‌توانستم با مردی که احترام نگذارد و بددهن باشد، ازدواج کنم.

آرش این ویژگی خوب را دارد که با احترام برخورد می‌کند و همراه و دوست واقعی من است. خیلی طول کشید که او را انتخاب کردم اما شرط و شروطی نگذاشتم که به زور آنها رابطه را حفظ کنم. مهریه‌ام یک سکه است. نمی‌توانم درک کنم که ۲ خانواده سر تعداد سکه با هم چانه می‌زنند. آیا این مهریه‌های نجومی باعث تداوم زندگی است؟ به دادگاه خانواده نگاه کنیم، صف دادگاه مثل صف نانوایی است. آیا این ۲ هزارها و چندهزارها ضامن ادامه یک زندگی می‌شود؟ به چیزهای بهتر و بالاتر بیندیشیم. اگر کسی بخواهد زندگی را حفظ کند فراتر از این عدد و رقم‌ها پیش می‌رود؛ من با آرش معامله نکردم.

بیشتر بخوانید
کشف حجاب آیتک جاویدنژاد بازیگر سریال هم‌گناه + فیلم بدون حجاب

دلیل اینکه دوست دارم تجربه‌های مختلف کاری داشته باشم باتوجه به اینکه هرکاری سختی خودش را دارد این است که زن‌ها همان‌قدر توانمند هستند و می‌توانند تاثیرگذار باشند که مردها می‌توانند.

[تعداد: ۱   میانگین: ۵/۵]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

ده + 7 =

دکمه بازگشت به بالا