سرگرمیشبکه‌های اجتماعی

مهرانه مهین ترابی در دورهمی : هیچ‌وقت ازدواج نکردم + فیلم

شب گذشته مهرانه مهین ترابی بازیگر سینما و تلویزیون مهمان مهران مدیری در برنامه دورهمی بود.

مهرانه مهین ترابی پیرامون حضور کم‌رنگ‌اش گفت: من خیلی کم حرف هستم، زیاد اهل مصاحبه نیستم. در بازیگری هم دوست دارم کار کنم، اما کاری را که احساس خوبی داشته باشم و درکنارش مخاطب هم لذت ببرد.

وی درباره‌ی مردادماهی‌ها عنوان کرد: ۶۳ ساله هستم و درباره مردادماهی‌ها خیلی چیز‌ها می‌گویند، اما ما آدم‌های ساده و بی آزار هستیم. (خنده) البته خود من یک مقدار سخت گیر هستم.

مهین ترابی درباره‌ی شروع فعالیت‌اش گفت: من خیلی اتفاقی با کلاس‌های تئاتر آقای فرامرز صدیقی آشنا شدم، از سر بیکاری به این کلاس‌ها رفتم. اما بعد مدتی علاقمند شدم.

وی افزود: با تایید آقای صدیقی به سمت دانشگاه رفتم و هنر‌های زیبا قبول شدم. البته من دو سالی بود در گمرگ فرودگاه مهرآباد کار می‌کردم و شب‌ها در فرودگاه مشغول کار بودم و بعد صبح‌ها سر کلاس دانشگاه می‌رفتم وشما فکر کنید که چقدر زحمت کشیدم.

مهرانه مهین ترابی عنوان کرد: من سال‌ها تئاتر کار می‌کردم و راضی بودم و دوست داشتم. اما زمانی که اولین سریال تلویزیون بازی کردم دیگر نتوانستم رها کنم و پرکار شدم.

بحث در مورد ازدواج مهرانه مهین ترابی در برنامه دورهمی

در بخشی از برنامه، مهراد مدیری به اردیبهشت‌ماه امسال اشاره کرد  گفت: من درباره ازدواج شما در برنامه صحبت کردم و حواشی به وجود آمد.

مهین ترابی پاسخ داد: به طور طبیعی یک خانم ۶۳ ساله باید ازدواج کرده باشد، اما من ازدواج نکردم. من خیلی آدم سخت گیری هستم، این موضوع باعث شد هیچ‌وقت مرد دلخواه خودم را پیدا نکنم. این همه گشتند پیدا کردند، اما یک نفر پیدا نکرد چه اشکالی دارد (خنده).

بیشتر بخوانید
محمدرضا گلزار کرونا گرفت + فیلم

وی عنوان کرد:من هیچ توقع عجیب و غریبی نداشتم. اما یک اصولی داشتم که نمی‌توانستم کوتاه بیایم. برای من عمق وجود انسان‌ها مهم بود.

بازیگر آنام درخصوص اینکه کاری مانده که حسرت انجام‌دادن‌اش را داشته باشد گفت: من با همه‌ی اتفاقات زندگیم آشتی بودم و کنار آمدم و هیچ وقت آرزوی آنچنانی نداشتم. من از بودن خودم راضی هستم و شاید هزاران میلیون بار از خدا تشکر کردم که مرسی که من را به دنیا آوردی و این بودن همه چی هست.

این بازیگر درباره‌ی سریال‌های همسران وخانه سبز گفت: همسران اولین تجربه‌ی من با اقای بیرنگ بود و من هیجان داشتم. این سریال همزمان با ضبط پخش می‌شد و ما نظرات مخاطبان را داشتیم و راضی‌کننده بود. در کنارش سریال خانه سبز همینطور ادامه داشت و حرف‌هایی از جنس آشتی، صلح، دوست داشتن، وفادار بود می‌زدیم و مورد توجه مخاطب قرار گرفت.

در ادامه مهران مدیری از فردوس کاویانی بازیگر سریال همسران یاد کرد و گفت: آرزو می‌کنم که سلامت باشند و روز به روز حالشان خوب باشد.

خاطره از مهران مدیری

مهرانه مهین ترابی خاطره‌ای از مهران مدیری تعریف کرد: من اجرای هملت از آقای مدیری را روی صحنه تئاتر دیدم، آن موقع مثل امروز نمی‌شناختیم و یادم است که اینقدر زیبا اجرا کردند بسیار عالی بود و شما روی صحنه فوق العاده بودید و من تعجب می‌کنم که چرا ادامه ندادید.

مدیری گفت: من خیلی تئاتر کار کردم، اما از سال ۷۲ که وارد رادیو و تلویزیون شدم دیگر نتوانستم ادامه بدهم. اما من در آن نمایش مدیون استادم قطب الدین صادقی هستم.

بیشتر بخوانید
الکترونیک آرتس می‌گوید ان‌اف‌تی‌ها بخشی از آینده صنعت بازی هستند

بحث در مورد تأثیرگذاری هنرمندان در جامعه

مهرانه مهین ترابی مهمان دیشب برنامه دورهمی در بخشی از این برنامه گفت: به هیچ عنوان به تاثیر گذاری اعتقاد ندارم، چراکه ما خودمان یک نفر را بازیگر می‌کنیم، بعد همان آدم فردا از بالا به ما نگاه می‌کند. چرا خودمان از فکرمان استفاده نمی‌کنیم، هر انسانی یک دنیای کامل است و بیشتر از هر جذابیت سلبریتی‌ها زیباتر در وجود خودمان است، انسان باید خودش را کشف کند.

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا