فوتبالیورزشی

مهدی ترابی پرسپولیسی شد؟

گفته می‌شود مهدی ترابی مذاکراتی با پرسپولیس داشته و اتفاقاً مذاکرات به‌خوبی پیش رفته‌اند و او در نیم‌فصل دوم می‌تواند برای پرسپولیس بازی کند.

به گزارش خبر ببر و به نقل از خبر ورزشی، مهدی ترابی به دوستان نزدیک‌اش اعلام کرده‌است که کار محلق‌شدن‌اش به پرسپولیس تمام شده و او می‌تواند در بازی‌های نیم‌فصل دوم پرسپولیس را همراهی کند.

مهدی ترابی عملکرد خوبی در العربی نداشت و چند روز پیش، بعد از جذب یوسف المساکنی توسط العربی، قرارداد ترابی با این باشگاه متمول عربی فسخ شد. پس از آن گفته شد که سپاهان و تراکتور و پرسپولیس به‌دنبال جذب ترابی هستند. اکنون خبر از پیوستن مهدی ترابی به پرسپولیس به گوش می‌رسد.

به احتمال بسیار زیاد باید ترابی را در نیم‌فصل دوم با لباس پرسپولیس ببینیم. گفتنی است که پرسپولیس از لحاظ بازیکن در وضعیت مناسبی نیست. پس از جدایی خلیل‌زاده، بیرانوند، بشار رسن، علی‌پور و همین ترابی و با مصدومیت‌هایی که گریبان بازیکنان را گرفته‌است، پیوستنِ دوباره‌ی ترابی به پرسپولیس می‌تواند خبری خوب برای هواداران این باشگاه باشد. البته در این بین کم نیستند کسانی که راضی به بازگشت ترابی به باشگاه نیستند، چراکه اعتقاد دارند ترابی به خاطر پول این تیم را در یکی از حساس‌ترین برهه‌ها ترک کرده و اکنون که بدون‌تیم مانده به باشگاه بازگشته‌است.

بیشتر بخوانید
اظهارات تند زنوزی علیه محمدحسین میثاقی

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

2 + سه =

دکمه بازگشت به بالا