فوتبالیورزشی

رسول پناه، گل محمدی را به مناظره دعوت کرد!

مهدی رسول پناه مدیرعامل سابق پرسپولیس در راستای اختلافاتی که با یحیی گل محمدی – سرمربی فعلی پرسپولیس – دارد و در واکنش به اظهارات یحیی گل محمدی، او را به مناظره دعوت کرد. رسول پناه به برنامه‌ی فوتبال برتر نامه نوشته و گفته‌است تنها درصورتی‌ حاضر می‌شود در برنامه‌ی زنده‌ی تلویزیونی شرکت کند که یحیی گل محمدی هم حضور داشته باشد. نامه‌ی او به مهدی هاشمی تهیه‌کننده‌ی برنامه‌ی فوتبال برتر از قرار زیر است:

جناب آقای هاشمی

تهیه کننده محترم برنامه فوتبال برتر

با سلام‌

ضمن تبریک به هواداران بابت پیروزی پرسپولیس که شادباشی به روح پیشکسوت فقید‌ این باشگاه آقای مهرداد میناوند بود، همانگونه که در نامه‌ی سرگشاده‌ی اخیر نیز صراحتا اعلام داشته ‌ام، به منظور تنویر افکار عمومی و تبیین بخشی از واقعیت ‌های فوتبال ایران در محضر هواداران و حقیقت جویان راستین فوتبال پاک، تمایل خود را برای حضور در برنامه وزین فوتبال برتر به طور زنده جهت مناظره با حضور فیزیکی آقای یحیی گل ‌محمدی، در خصوص مطالبی که در نامه عمومی منتشر یافته اینجانب بیان شده است، با کمال میل اعلام می‌ نمایم.

شایان ذکر است عزم جدی این‌جانب برای شرکت در آن برنامه و مناظره با سرمربی کنونی تیم، برای شفاف ‌سازی مسائل مورد ادعاست. صلابت، اعتبار باشگاه و مکتب با عظمت پرسپولیس در عملکرد نمایان خواهد شد و فارغ از هرگونه اغراض شخصی خواهد بود. محبت فرمایید در اعلام پاسخ، جهت هماهنگی تسریع فرمایید.

با آرزوی توفیقات روزافزون جنابعالی و همکاران شما

مهدی رسول ‌پناه

بیشتر بخوانید
پرسپولیسی‌ها می‌توانند با یک کلین‌شیت آسیا را به سخره بگیرند!

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا