شبکه‌های اجتماعی

جنجال حضور معصومه ابتکار در برنامه سلام صبح به خیر + عکس

روز گذشته معصومه ابتکار در توییترش ادعا کرد که به یکی از برنامه‌های تلویزیون یعنی سلام صبح به خیر دعوت شده و وقتی به این برنامه رفته‌است، بعد از ۴۵ دقیقه معطلی به او گفته‌اند که اصلاً شما این‌جا برنامه ندارید. خانم معصومه ابتکار این واکنش را پای این گذاشته که در تیم روحانی قرار دارد. در این بین، مسئولان برنامه سلام صبح به خیر به ادعای خانم ابتکار واکنش نشان دادند. اما واکنش آن‌ها هم خود ماجرایی دیگر در پی داشت.

توییت خانم معصومه ابتکار پیرامون برنامه سلام صبح به خیر

خانم معصومه ابتکار ابتدا توییت زیر را منتشر کرد:

شبکه‌های ملی سیما مدت‌ها است که عنایتی به فعالیت‌های ما در زمینه زنان ندارند. امروز جهت گزارش کار به مناسبت روز زن به برنامه صبح شبکه ۳ دعوت شده بودم که بعد از ۴۵ دقیقه معطلی هنگام ورود به استودیو گقتند برنامه ندارید… برخوردهای جناحی و ناراحتی از رأی مردم در سال های ۹۲ و ۹۶ ادامه دارد.

معصومه ابتکار برنامه سلام صبح به خیر

واکنش به توییت معصومه ابتکار

محمدرضا باقری مجری برنامه سلام صبح به خیر در واکنش به توییت قبلی در توییترش نوشت:

خانم ابتکار

شما طبق پروتکل‌های تمام برنامه‌های زنده ۳۰ تا ۴۵ دقیقه پیش از برنامه در محل استودیو حاضر شدید، در رفتاری غیرحرفه‌ای به عوامل برنامه گفتید منافق و نحس، استودیو را ترک کردید، بعد تهدید کردید. حالا با فرار رو به جلو روایت دروغ می‌گید

توهین و تهدید اهالی رسانه خجالت آور است.

معصومه ابتکار

واکنش زهره سادات هاشمی

زهره سادات هاشمی یکی دیگر از مجری‌های برنامه سلام صبح به خیر این بار به جای انتشار توییت، برآن شد که از طریق ضبط یک ویدئو پاسخ خانم ابتکار را بدهد. هاشمی در این ویدئو اظهار داشت که چند دقیقه قبل از آن‌که خانم ابتکار جلوی دوربین برنامه حاضر شود، همراهِ او دادوبیداد کرده و از این که معطل شده‌است به شدت ناراضی بوده. در این بین، تهیه‌کننده به خانم ابتکار گفته که در خدمت شما باشیم یا خیر و او گفته است که نمی‌ماند. اما مجری – یعنی خانم هاشمی – گفته‌است که در برنامه اعلام شده که قرار است شما در برنامه حضور پیدا کنید. خانم ابتکار این را که می‌شنود بدون هماهنگی وارد استودیو می‌شود، اما می‌بیند که آیتم دیگری در حال پخش است. خانم ابتکار از این که آیتمی دیگر پخش است ناراحت می‌شود و استودیو را همراه با گفتن الفاظی زشت ترک می‌کند.

بیشتر بخوانید
نیلوفر مولایی مجری تلویزیون به ایران اینترنشنال پیوست + فیلم

زهره‌سادات هاشمی دست‌آخر به خانم ابتکار بی‌صبری‌اش را یادآوری می‌کند و می‌گوید هر مهمان تلویزیون نیم ساعت الی ۴۵ دقیقه معطل می‌شود و این قضیه فقط برای خانم ابتکار نبوده‌است.

ادامه‌ی ماجرای معصومه ابتکار و برنامه سلام صبح به خیر

البته که ماجرای معصومه ابتکار و برنامه صبح به خیر به همین‌جا ختم نشد. بعد از این بود که روابط عمومی معاونت امور زنان و خانواده‌ی رییس‌جمهور در راستای ارائه‌ی توضیحاتی پیرامون لغو برنامه‌ی خانم ابتکار اطلاعیه‌ای صادر کرد.

در اطلاعیه‌ی روابط عمومی امعاونت امور زنان آماده است که زمان آغاز بحث خانم ابتکار دیرتر از آن چیزی بود که اعلام شده‌بود و چون در آن ساعت اعلام‌شده خبری از بحث نمی‌شود، خانم ابتکار استودیو را ترک می‌کند، اما در این بین یکی از عوامل برنامه سلام صبح به خیر به خانم ابتکار می‌گوید که در برنامه گفته‌اند که قرار است شما دقایقی دیگر حضور پیدا کنید و بنابراین بهتر است بمانید و از این رو خانم ابتکار هم می‌ماند و به سمت استودیو می‌رود، اما می‌بیند که فردی دیگر در حال گفت‌وگو و آیتمی دیگر در حال پخش است.

نکته‌ی جنجالی اما این است که روابط عمومی معاونت امور زنان ادعا کرده که فایلی صوتی در دست دارند که در آن مدیر شبکه‌ی سه، یک شب پیش از حضور خانم ابتکار در مورد حضور او ابراز نگرانی کرده‌است.

همچنین بخوانید: احمدی‌نژاد در انتخابات ۱۴۰۰ شرکت می‌کند

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا