خبر ببر

مصاحبه‌ی یحیی گل‌محمدی و محمود فکری بعد از دربی ۹۴

پرسپولیس و استقلال در هفته‌ی هشتم لیگ برتر به مصاف هم رفتند و این دیدار با تساوی ۲-۲ به‌ پایان رسید. یحیی گل‌محمدی و محمود فکری بعداز پایان مسابقه در مورد این دیدار مصاحبه کردند.

یحیی گل‌محمدی در خصوص دربی ۹۴ عنوان کرد: بعداز این که گل خوردیم، موقعیت‌های زیادی را ایجاد کردیم. سرانجام در نیمه‌ی دوم موفق شدیم گل خورده را جبران کنیم و حتی می‌توانستیم پیروز شویم اما از موقعیت‌ها به خوبی استفاده نکردیم.

سرمربی پرسپولیس در ادامه افزود: از لحاظ فوتبالی باید در این دیدار برنده می‌شدیم اما فوتبال همین است و غیرقابل پیش‌بینی است.

همچنین یحیی گل‌محمدی در خصوص داوری در این دیدار اظهار کرد: آقای کرمانشاهی خیلی خوب بازی را مدیریت کرد اما در صحنه‌ای مشکوک، عارف غلامی باید اخراج می‌شد.

********

سپس محمود فکری بعداز پایان مسابقه نسبت به این عملکرد استقلال در این دیدار واکنش نشان داد.

سرمربی استقلال در یک مصاحبه عنوان کرد: دو تیم موقعیت‌های خیلی خوبی ایجاد کردند. این بازی هیجان‌های خاص خودش را داشت و فکر می‌کنم تماشاگران از نتیجه‌ی بازی راضی بودند.

فکری در ادامه افزود: از تک تک بازیکنان استقلال تشکر می‌کنم و از عملکرد آن‌ها راضی هستم. اشتباهاتی در نیمه‌ی دوم داشتیم اما تلاش آن‌ها قابل تحسین بود‌‌.

سپس محمود فکری در پایان گفت: داور مسابقه در نیمه اول استرس داشت و فکر می‌کنم سوت ‌های بیشتری به سود پرسپولیس زد اما به تیم داوری خسته نباشید می‌گویم. امیدوارم به داوران ما توجه بیشتری شود تا در عرصه‌های بین‌المللی تاثیر گذار باشند.

[تعداد: ۱   میانگین: ۵/۵]
بیشتر بخوانید
کرونا؛ ویروسی به تدریج جهش یافته یا سلاح بیولوژیک و ساخته دست بشر

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

15 − 8 =

دکمه بازگشت به بالا