خبر ببر

مصاحبه‌ی یحیی گل‌محمدی و محمود فکری بعد از دربی ۹۴

پرسپولیس و استقلال در هفته‌ی هشتم لیگ برتر به مصاف هم رفتند و این دیدار با تساوی ۲-۲ به‌ پایان رسید. یحیی گل‌محمدی و محمود فکری بعداز پایان مسابقه در مورد این دیدار مصاحبه کردند.

یحیی گل‌محمدی در خصوص دربی ۹۴ عنوان کرد: بعداز این که گل خوردیم، موقعیت‌های زیادی را ایجاد کردیم. سرانجام در نیمه‌ی دوم موفق شدیم گل خورده را جبران کنیم و حتی می‌توانستیم پیروز شویم اما از موقعیت‌ها به خوبی استفاده نکردیم.

سرمربی پرسپولیس در ادامه افزود: از لحاظ فوتبالی باید در این دیدار برنده می‌شدیم اما فوتبال همین است و غیرقابل پیش‌بینی است.

همچنین یحیی گل‌محمدی در خصوص داوری در این دیدار اظهار کرد: آقای کرمانشاهی خیلی خوب بازی را مدیریت کرد اما در صحنه‌ای مشکوک، عارف غلامی باید اخراج می‌شد.

********

سپس محمود فکری بعداز پایان مسابقه نسبت به این عملکرد استقلال در این دیدار واکنش نشان داد.

سرمربی استقلال در یک مصاحبه عنوان کرد: دو تیم موقعیت‌های خیلی خوبی ایجاد کردند. این بازی هیجان‌های خاص خودش را داشت و فکر می‌کنم تماشاگران از نتیجه‌ی بازی راضی بودند.

فکری در ادامه افزود: از تک تک بازیکنان استقلال تشکر می‌کنم و از عملکرد آن‌ها راضی هستم. اشتباهاتی در نیمه‌ی دوم داشتیم اما تلاش آن‌ها قابل تحسین بود‌‌.

سپس محمود فکری در پایان گفت: داور مسابقه در نیمه اول استرس داشت و فکر می‌کنم سوت ‌های بیشتری به سود پرسپولیس زد اما به تیم داوری خسته نباشید می‌گویم. امیدوارم به داوران ما توجه بیشتری شود تا در عرصه‌های بین‌المللی تاثیر گذار باشند.

بیشتر بخوانید
انیس نقاش اولین کسی که به بختیار سوءقصد کرد بر اثر ابتلا به کرونا مرد!

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

دو + 11 =

دکمه بازگشت به بالا