سیاسی

مصاحبه بدون تعارف با روح الله زم | فیلم

در برنامه بدون تعارف این بار به سراغ روح الله زم رفته‌اند. مصاحبه بدون تعارف با روح الله زم را به‌طور کامل می‌توانید در زیر ببینید:

روح الله زم متولد ۱۳۵۷ و راه‌انداز کانال تلگرامی آمدنیوز است. زم در طی چند سال در کانال آمدنیوز در تلگرام، اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی بر ضد جمهوری اسلامی ایران مطالب و تصاویری منتشر می‌کرد. او در مهرماه سال ۱۳۹۸ در عراق توسط سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران دستگیر شد و تا کنون در زندان به سر می‌برد. به‌تازگی حکم اعدام روح الله زم صادر شده است.

علی رضوانی، مجری برنامه‌ی بدون تعارف، در این برنامه با روح الله زم مصاحبه کرده است. او خود که ادعا می‌کند «بدون تعارف» با روح الله زم به مصاحبه پرداخته، با زم در مورد موضوعات متعددی از جمله گرایش سیاسی او، اهداف‌اش در کانال آمد نیوز، بحث در مورد اغتشاشات در ایران و آموزش ساخت کوکتل‌مولتف توسط روح الله زم در آمد نیوز و بسیاری موارد مصاحبه می‌کند.

روح الله زم در این برنامه می‌گوید ابتدا به اصلاح‌طلبان گرایش داشته و بعدها پس از آزادی از زندان به مبارزه با جمهوری اسلامی پرداخته تا نظامی «بهتر» روی کار بیاید.

زم می‌گوید پس از آزادی از زندان ابتدا به مالزی رفته، در آن‌جا ازدواج کرده و سپس به ترکیه و فرانسه مهاجرت کرده است.

در یکی از بحث‌های مصاحبه بدون تعارف با روح الله زم علی رضوانی مجری برنامه بدون تعارف می‌گوید که اخبار آمد نیوز اشتباه بوده، اما زم دفاع می‌کند و می‌گوید نه دروغی در کار نبوده است.

بیشتر بخوانید
روز اول ثبت نام از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری و حواشی آن

 زم می‌گوید حکومت و پلیس فرانسه از او به‌شدت حمایت کرده‌اند، هم حمایت مالی و هم حمایت امنیتی. او می‌گوید آن‌ها می‌خواستند ما اوضاع داخلی کشور را به هم بریزیم، یعنی مردم را به جان حکومت بیندازیم.

یک بار دیگر علی رضوانی از زم می‌پرسد که مسئولیت کسانی که با تحریک آمدنیوز به خیابان‌ها آمدند و جان‌شان را از دست دادند، با چه کسی است؟ زم پاسخ می‌دهد:

سوالی بزرگی است، نمی‌دانم!

زم همچنین از کارهای‌اش ابراز پشیمانی می‌کند و می‌گوید اگر به قبل برگردم دیگر آن کارها را نمی‌کنم!

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

5 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا