خبر ببر

استاندار کرمان مزار سپهبد حاج قاسم سلیمانی را به عنوان مقصد تازه راهیان نور پیشنهاد کرد

استاندار کرمان، محمد‌جواد فدایی، در نشست قرارگاه راهیان نور کرمان در سخنرانی خود پیشنهاد داده که کرمان و زیارت مزار سپهبدشهید و فرمانده پیشین نیروی‌قدس سپاه، حاج قاسم سلیمانی از مقصدهای تازه کاروان‌های راهیان نور باشد.

فدایی گفت:
«با توجه به تاثیری که شناخت حاج قاسم و ویژگی‌های ایشان، مخصوصا اخلاصی که در تمامی مراحل زندگی و دوران رزمندگی خود داشتند به همین خاطر انتقال این ویژگی‌ها به نسل جوان را پیشنهاد می‌کنم. پیشنهادم طرح شدن موضوعی بع نام راهیان دو در سطح ملی برای عزیمت از سطح استان‌های دیگر به استان کرمان و زیارت مزار حاج قاسم است. یکی از دلایل دیگر این طرح پیشنهادی وجود موزه دفاع مقدس، یکی از آثار حاج قاسم سلیمانی در کرمان است و این موزه می‌تواند تاریخی از زمان جنگ ۸ ساله را هم یک جا، به جوانان و نسل آینده منتقل کند. بنابراین حضور جوانان از استان‌های دیگر در استان کرمان تحت عنوان «راهیان نور دو»، می‌تواند در دست‌یابی به اهداف مورد نظر از پروژه راهیان نور، بسیار کمک کننده باشد.»

کاروان‌های راهیان نور هرساله، خصوصا در ایام عید نوروز، گروه‌هایی از مردم را برای بازدید از منطقه‌های عملیاتی و جنگی در جنوب و غرب کشور به منظور بازدید این مناطق می‌برند.

بیشتر بخوانید
مشاوره ایمپلنت قبل از درمان چه اهمیتی دارد؟

مهان صمدی طاری

جست‌وجو‌گر و تحلیلگری که سعی دارد با تمام استعدادها و توانایی هایش پیش از هر چیزی، انسان باشد. «دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست!»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

دو × چهار =

دکمه بازگشت به بالا