شبکه‌های اجتماعی

علت لغو مراسم هفتم استاد شجریان چه بود؟

مراسم هفتم استاد شجریان قرار بود پنجشنبه ۲۴ مهرماه، یعنی روز گذشته، برگزار شود، اما این مراسم لغو شد. برخی می‌گویند علت لغو مراسم هفتم استاد شجریان پیشگیری از گسترش شیوع کروناویروس بوده‌است.

حسام‌الدین سراج، خواننده‌ی مشهور کشور و یکی از کسانی که قرار بود این مراسم را برگزار کنند، با تشکر از حمایت‌کنندگان، از مردم عذرخواهی کرده و در صفحه‌ی اینستاگرام‌اش نوشته‌است:

«امروز هفتمین روز درگذشت استاد عشق و آواز محمدرضا شجریان بود.

قرار بود مراسم بزرگداشت استاد در پردیس سینمایی شهرک غرب برگزار شود. بنا به اظهار مدیریت پردیس سینمایی همه مجوز‌ها و هماهنگی‌ها اخذ و انجام شده بود، اما متاسفانه ۴۰ دقیقه قبل از شروع مراسم لغو برنامه اعلام شد و مراسم تعطیل شد.

استاد سیاوش تهمورث، جناب آقای علیزاده مسئول پردیس، هنرمند عزیزی که تصویر استاد را روی کاشی نقش کرده بودند زحمات زیادی برای برگزاری این مراسم کشیدند. از همه عزیزانی که در جهت برگزاری این مراسم از زحمات فراوان متحمل شدند تشکر می‌کنم و در این حال از همه شما خوبان و هنرمندان عزیزی که برای شرکت در مراسم با علاقه تمام آمدید، اما موفق به شرکت در مراسم نشدید عذرخواهی می‌کنم

دود آه سینه نالان من سوخت این افسردگان خام را محرم راز دل شیدای خود کس نمی‌بینم ز خاص و عام را

به امید آن روز که قدرت هنر و هنرمند بیشتر شناخته شود.»

علت لغو مراسم هفتم استاد شجریان

پیش از این نیز پدرام علیزاده، مدیر و مالک پردیس سینمایی شهرک غرب، گفته بود که در این مجموعه‌ی فرهنگی مراسم هفتم استاد شجریان برگزار خواهد شد. او همچنین گفته بود که سیاوش تهمورث، حسام‌الدین سراج و چند هنرمند دیگر قرار است این مراسم را برگزار کنند.

بیشتر بخوانید
مجریانی که آخر سر اپوزیسیون می‌شوند!

جالب آن‌که عصر دیروز، برخی از علاقه‌مندان به پردیس سینمایی شهرک غرب رفته بودند و حتی ساعاتی هم منتظر ماندند، اما بی‌آن‌که گفته شود چرا این مراسم لغو شده، به آن‌ها اعلام شد که مراسم هفتم محمدرضا شجریان لغو شده‌است و باید محیط را ترک کنند.

همچنین بخوانید: سخنان روحانی درباره صلح امام حسن و واکنش‌ها

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده + 14 =

دکمه بازگشت به بالا