سیاست داخلیسیاسی

جنجال کشاکش و تقابل احمدی نژاد و حداد عادل

دیگر علنی شده که احمدی نژاد قصد دارد برای انتخابات ۱۴۰۰ نام‌نویسی کند، اما چند روز پیش حداد عادل به احمدی نژاد کنایه زد و گفت که تأیید صلاحیت نمی‌شود. در این بین محمود احمدی نژاد واکنشی بسیار تند به سخنان حداد عادل نشان داد.

رد صلاحیت احمدی نژاد از نگاه حداد عادل

غلامعلی حدادعادل، رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، در همایش سیاسی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با اشاره به برخی اخبار درباره کاندیداتوری احمدی‌نژاد برای انتخابات ۱۴۰۰ در گفت: آمدن احمدی نژاد به انتخابات را اصلا در نظر نگیرید به‌نوعی این تکلیف روشن است.

وی گفت: بنابراین چندان تحت تاثیر موضع‌گیری و فضای مجازی و بودن و نبودن و برخی حرف‌زدن‌ها و اظهارنظرها نباشید چرا که چنین اتفاقی رخ نخواهد داد؛ دوره قبلی هم رخ نداد چه برسد به اینکه الان چهار سال هم گذشته و بدتر هم شده است. یعنی به هر دلیلی آن اتفاق نیفتاد این بار دلایل بیشتر است بنابراین درباره این مسئله نباید فکر کرد.

پاسخ تند احمدی نژاد به حداد عادل

محمود احمدی‌نژاد گفت:

نمی‌دانم چرا عده‌ای وقتی ابراز لطف مردم به من را می‌بینند چنان خشمگین می‌شوند که نمی‌توانند خشم‌شان را کنترل کنند. این آقا سال ۸۴ هم سنگین‌ترین فشارها را به من آوردند که در انتخابات شرکت نکنم.

او عنوان کرد: این آقا طی ۱۶ سال اخیر همواره به ضد بنده بوده و به شدت علیه من فعالیت کرده است. یعنی از قبل ۸۴ تا امروز، مخالف من بود. متاسفانه کشور ما در حال حاضر گرفتار کسانی شده که خودشان را برتر از مردم می‌دانند و به خود حق می‌دهند که جای مردم تصمیم گیری کنند. این‌ها مملکت را ارث پدر خودشان می‌دانند و می‌خواهند مردم را از همه‌ی صحنه‌ها کنار بگذارند.

بیشتر بخوانید
افشای جزئیات جدید از ترور سردار سلیمانی توسط یاهو نیوز

چگونه می‌توان انتظار داشت با نقش‌آفرینی کسانی که قبل از انقلاب دست فرح پهلوی را می بوسیدند و سپس تغییر چهره داده و سوپر حزب‌اللهی شدند، اوضاع کشور درست شود؟

اگر اداره کشور دست ضدانقلاب بود وضع از این بدتر می شد؟

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

3 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا