هنرهنر هفتم

علت تغییر رفتار بچه مهندس جدید از زبان محمدرضا رهبری

محمدرضا رهبری بازیگر بچه مهندس جدید، در تازه‌ترین گفت‌وگویی که با برنامه‌ی تلویزیونی دست در دست داشته، به نکاتی اشاره کرده که از جمله‌ی آن‌ها علت تغییر رفتار بچه مهندس جدید است. بخشی از صحبت‌های محمدرضا رهبری بازیگر نقش اصلی سریال بچه مهندس را در زیر بخوانید:

– فصل‌های قبل را ندیده‌ام؛ البته‌ نه اینکه اصلاً نبینم، بخش‌هایی از آن را دیدم زیرا سر کار بودم و اصلاً فکر نمی‌کردم روزی “بچه‌ مهندس” را کار کنم. در فضای مجازی بازی‌ها را دیدم اما خیلی تماشا نکردم تا تقلید نکنم و جواد جوادی جدید را خلق کنم.

– بعضی‌ها می‌گویند شخصیت جواد عوض شده است و چرا آن‌قدر عصبی است. همه الان می‌دانند که جواد تومور دارد و یکی از علائم تومور، تغییر شخصیت و عصبی شدن شخص است.

-بازیگر قبلی به هر دلیلی به توافق نرسید و من به جایش آمدم. ناراحت بودم که چرا برخی قبل از اینکه کار پخش شود و بازی مرا ببینند، قضاوت می‌کردند. ما کار را باید به ماه مبارک رمضان می‌رساندیم و خیلی دیر کار را شروع کردیم. دو شیفت کار می‌کردیم.

– عوامل عوض می‌شدند فقط من، کارگردان و یکی ـ دو تا بازیگر دیگر در دو شیفت ثابت بودیم. گاهی چون لوکیشن دور بود همان‌جا می‌ماندم و می‌خوابیدم و گاهی چند روز نمی‌توانستم حمام بروم. آقای کاوری ریسک کردند زیرا مردم جواد جوادی را با بازیگر قبلی پذیرفته بودند و این ریسک بزرگی بود اما خدا را شکر فکر می‌کنم جواب داد.

قابل‌ذکر است که محمدرضا رهبری حدود ۱۸ سال است که بازیگر سینما و تلویزیون است و در فیلم‌ها و سریال‌های زیادی بازی کرده‌است. او همچنین در تلویزیون در چند برنامه اجرا هم داشته‌است. مشهورترین نقش‌آفرینی‌اش به سریال میوه ممنوع بازمی‌گردد. گفتنی است که در بچه مهندس ۴ بازیگر نقش مهندس عوض شده و ایفای این نقش به محمدرضا رهبری سپرده شده‌است.

بیشتر بخوانید
سیروس گرجستانی بازیگر قدیمی سینما و تلویزیون درگذشت

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

پنج × 4 =

دکمه بازگشت به بالا