حوادثشبکه‌های اجتماعی

کیوان امام متجاوز سریالی تهران کیست؟

کیوان امام که با هشتگ #ک_الف در توییتر نام‌اش ترند شده، متجاوزی سریالی‌ست. برخی از دخترانی که قربانی تجاوزهای او شده‌اند، فاش کرده‌اند که او در دانشگاه تهران می‌چرخیده و از آن‌جا که زبانی چرب داشته برخی دختران را اغوا می‌کرده که با او به خانه بروند. دختران ساده نیز گول حرف‌های‌اش را خورده‌اند به خانه‌اش رفته‌اند. کیوان امام برای هر یک از این دختران تله گذاشته‌است. او کمدش را باز می‌کرده و مشروبات الکلی متعدد را به دختران تعارف می‌کرده‌است. اما در آن نوشیدنی‌ها، قرص خواب‌آور وجود داشته و بنابراین هر یک از دخترها با نوشیدن نوشیدنی‌ها به خواب می‎رفته و کیوان امام متجاوز سریالی تهران راه را برای لذت‌بردن باز می‌دیده و به دختران تجاوز می‌کرده است. گفته می‌شود این دختران زمانی به هوش آمده‌اند دیده‌اند که برهنه هستند و به آن‌ها تجاوز شده‌است.

نکته‌ی دیگری که پیرامون متجاوز سریالی تهران یعنی کیوان امام وجود دارد این است که برخی دختران نیز گفته‌اند که هیچ زمان گول چرب‌زبانی‌اش را نخورده‌اند و بنابراین همچون برخی دختران دیگر مورد تجاوز قرار نگرفته‌اند.

نکته‌ی دیگری که در مورد این متجاوز سریالی وجود دارد این است که برخی از دوستان‌اش نیز فاش کرده‌اند که او هرازگاهی از تجاوزهایی که می‌کرده برای آن‌ها تعریف کرده‌است.

دخترانی که مورد تجاوز کیوان امام قرار گرفته‌اند اکنون اعتراض دارند که چرا چنین کسی باید آزادانه در دانشگاه تهران بچرخد و جلوی چشمان آن‌ها جولان بدهد؟

همچنین بخوانید: ماجرای اتهام جنسی آیدین آغداشلو

پیگیری مسئولان دانشگاه تهران

ماجرای متجاوز سریالی تهران به گوش مسئولان دانشگاه تهران نیز رسیده و آن‌ها قول داده‌اند که ماجرا را پیگیری کنند. مدیر یکی از گروه‌های پردیس هنرهای زیبا شماره تماس‌اش را به شاکیان پرونده داده و خواسته حتی بدون ذکر نام تماس بگیرند و ماجرا را برای او بگویند تا دانشگاه بتواند به‌صورت جدی‌تر پیگیر این پرونده باشد.

بیشتر بخوانید
نوروز 1400 خبری از پایتخت 7 نیست

واکنش‌های توییتری به ماجرای تجاوزهای کیوان امام

در توییتر نیز به‌شدت به این ماجرا واکنش نشان داده‌اند و هشتگ‌های مربوط به این ماجرا ساعت‌به‌ساعت در حال استفاده توسط کاربران هستند.

یکی از کاربران توییتر در مورد این ماجرا می‌نویسد:

یکی از دانشجویان قدیمی دانشگاه تهران با پرسه‌زنی و چشم‌چرانی در فضای داخلی دانشگاه می‌چرخد و با چرب‌زبانی دانشجویان دختر جوان را به خانه خود دعوت می‌کند. مقاومت بی‌فایده است و پسر ریزاندام سرانجام به خواسته خود می‌رسد. رفتن به خانه همان و باز شدن در کمد پر از نوشیدنی‌های الکلی همان. بعد نوبت به نوشیدن می‌رسد و دختر از همه جا بی‌خبر وقتی به هوش می‌آید، می‌بیند کار از کار گذشته و برهنه روی تخت افتاده است…

کاربر دیگری نوشته‌است:

این آقای #کیوان_امام متجاوز سریالیه. داره برای خودش تو دانشگاه تهران راست‌راست راه میره و فعالیت میکنه. هرچی می‌تونید بیشتر اسمش رو بیارین و ریتوییت کنین.

اگر خواستید روایت‌تون رو برای من بفرستید.

کاربر دیگری نوشته‌است:

تا الان ۲۱ روایت از #کیوان_امام خوندم. تا امروز من خودمو مقصر می‌دونستم که رفتم خونه‌ی این فرد و با یه ته گیلاس اون‌قدر بی‌حال شدم. امروز فهمیدم توی شراب چیزی می‌ریخته و من تنها کسی نبودم که بهم تجاوز شده. چند نفر گفتن ریزه میره بوده و زورش نمی‌رسیده،

کاربر دیگری نوشته‌است:

#کیوان_امام باستان شناسی خونده و OKF می‌رفت. یه کتاب فروشی هم توی خیابون ادوارد براون داشت. (آدرس رو مطمئن نیستم). این آدم یک متجاوز و الکلیه.

من چند سال پیش باهاش آشنا شدم و یه شب منو دعوت کرد خونه‌ش که طبقه بالای خونه‌ی مادربزرگش بود.

بیشتر بخوانید
فرار عروسک آنابل از موزه جنجال به پا کرد

کاربر دیگری نوشته‌است:

از سگ‌هاش و خونه‌ش برای من عکس می‌فرستاد. از شراب‌هایی که گذاشته بود؛ می‌گفت. وقتی دید که روی من تاثیر نداره و نمیتونه بکشونتم خونه؛ گفت یه روز صبح بریم صبحانه املت بزنیم. الان فهمیدم قضیه املت چی بوده!!!!

آخرش انقدر ول نکرد که گفتم ببین من با پسر قد کوتاه دیت نمیکنم. خلاص.

کاربر دیگری نوشته‌است:

فکر کن تازه وارد دانشگاه شدی. پسری که ده پونزده سال ازت بزرگ‌تره میاد بهت توجه نشون می‌ده  و شما رو با ملغمه‌ای از حرف‌‌های فلسفی و سیاسی و هنری که تندتند به خوردتون می‌ده گیج می‌کنه. بعد می‌گه بیا خونمون شراب. شما می‌گی نه. می‌گه املی. معذب نمی‌شی؟

ماجرای کیوان امام را باور کنیم؟

فضای مجازی فضایی برای واقعیت‌سازی است. در پسِ پشتِ تفاسیری که هر آن به خوردِ مخاطب داده می‌شوند، واقعیت مشخص نیست – حتی اگر باور کنیم که در پسِ پشتِ این واقعیت‌سازی‌ها واقعیتی وجود داشته باشد.

البته این به معنای آن نیست که باید کاملاً انکار کنیم که کیوان امام وردی متجاوز سریالی است، بلکه به معنای آن است که باید با دیده‌ی تردید به ماجرا نگاه کنیم، خصوصاً به‌سبب آن‌که یک سری به‌صورت خودجوش! وارد میدان شده‌اند و از خاطرات‌شان مبنی بر این‌که گول خورده‌اند و به خانه‌ی این شخص رفته‌اند تعریف می‌کنند.

در فرهنگِ ایرانِ امروز، وقتی دختری به خانه‌ی پسری می‌رود، بعید است که نداند قرار است با آن پسر رابطه داشته باشد، در چنین شرایطی چه نیازی وجود دارد که کیوان امام به آن‌ها شراب بدهد و تجاوز کند؟

قطعاً در روزها و هفته‌های آینده با ورود پلیس به ماجرا، سرنخ‌های بیشتری کشف خواهد شد.

بیشتر بخوانید
چی شد که گواهی فوت کارکنان کشتی سانچی باطل شد؟

همچنین بخوانید: دعا کردن سالار عقیلی برای سلامتی استاد شجریان

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا