مد و پوشاک

ماهپار بهترین برند تولیدکننده مانتو شلوار اداری

مانتو شلوار اداری باکیفیت باید از جهت سایز، رنگ، جنس و طراحی متناسب با برند و محیط کاری انتخاب شود. استفاده از این نوع پوشش با این ویژگی‌ها علاوه بر کارفرمایان برای کارکنان و مشتریان نیز منفعت دارد. در ادامه به معرفی خصوصیات مانتو شلوار اداری باکیفیت و بهترین برند تولیدکننده مانتو شلوار اداری می‌پردازیم.

فرم پرسنل و کارمندان از جمله مانتو شلوار اداری بانوان یکی از عناصر مهم در جلب نظر مشتری و ارباب رجوع است. این لباس‌های فرم به دلیل معطوف‌کردن نگاه مشتری در هنگام مراجعه، از اهمیت فراوانی برخوردارند. با وجود لباس‌های یک شکل و زیبا می‌توان اعتماد مشتریان را تا حد زیادی جلب کرده و تعداد مراجعین را افزایش داد. به همین دلیل، مدیران بسیاری از مراکز و شرکت‌ها برای طراحی این لباس‌ها اهمیت زیادی قائل هستند.

مانتو شلوار اداری برند در مدل‌ها و رنگ‌های مختلفی طراحی و تولید می‌شود. برخی از مانتو شلوارها بسیار ساده و بدون طراحی خاص و بعضی دیگر دارای فرم و شکل ویژه‌ای هستند. کیفیت پارچه لباس‌های اداری نیز با یکدیگر متفاوت است و به همین جهت برخی از فرم‌های سازمانی باکیفیت دارای قیمت بالایی هستند. اهمیت لباس‌های کارمندان سبب شده است که تولیدکنندگان متعددی در خصوص طراحی و تولید این لباس‌ها اقدام کنند.

ماهپار بهترین برند تولیدکننده مانتو شلوار اداری

مزایای پوشیدن مانتو شلوار اداری

پوشیدن مانتو شلوار اداری و به‌طور کلی لباس‌های فرم ادارات و شرکت‌ها، مزیت‌های متعددی دارد. استفاده از این نوع پوشش علاوه بر کارفرمایان برای کارکنان و مشتریان نیز منفعت دارد. در ادامه مطلب به بررسی مزایای استفاده از لباس‌های فرم برای هر سه گروه می‌پردازیم.

بررسی مزایای پوشیدن لباس فرم برای کارفرمایان

شاید اولین منفعتی که برای پوشیدن مانتو شلوار اداری به ذهن افراد می‌رسد؛ مربوط به کارفرمایان است. بعضی از این مزایا عبارتند از:

 • یکی از مزیت‌های پوشیدن فرم اداری مربوط به افزایش پرستیژ و کلاس کاری اداره، فروشگاه یا شرکت است. با استفاده از لباس‌های هماهنگ و یک شکل، پرستیژ و کلاس شرکت یا فروشگاه مورد نظر افزایش می‌یابد و این امری سودمند برای کارفرماها به شمار می‌رود.
 • سازمان مورد نظر با متحدالشکل‌بودن لباس‌های پرسنل، هویت پیدا می‌کند.
 • برای سازمان مورد نظر با توجه به یکپارچه بودن لباس کارمندان، برندسازی به وجود می‌آید. این نوع برندسازی در برابر هزینه‌ای که برای لباس کارکنان می‌شود، بسیار مقرون‌به‌صرفه است. تبلیغات با هزینه اندک و غیرمستقیم، ارزش بسیاری در دنیای امروزی دارد. به عنوان نمونه برخی از شرکت‌ها با خرید لباس فرم یک شکل و فروش محصولات با همان طرح و لوگو، یک برندسازی خوب و کم هزینه انجام می‌دهند.
 • کارمندان با داشتن فرم راحت و مناسب در هنگام کار، احساس آرامش و راحتی می‌کنند و به این ترتیب بازدهی کارشان بالا می‌رود. در برخی از نظرسنجی‌ها این رضایتمندی مورد بررسی قرار گرفته است.
 • ایمنی محیط کار افزایش می‌یابد. به عنوان مثال لباس‌های ضدحریق و ضداشعه، کارکنان را از خطرات و آلودگی‌های محیط کار در امان می‌دارد. افزایش امنیت کارمندان یکی از اهداف مهم کارفرمایان است.

معرفی مزیت‌های پوشش متحدالشکل برای کارکنان

پوشیدن لباس فرم علاوه بر کارفرمایان، برای کارکنان همان سازمان هم منفعت‌های متعددی دارد. برخی از این منافع عبارتند از:

 • دغدغه‌های پرسنل از جهت انتخاب لباس برای محیط کار در هر روز از بین می‌رود. لباس‌های هماهنگ تفاوت‌های مالی و اجتماعی کارکنان را در اداره مرتفع می‌کند.
 • هزینه‌های پرسنل برای استایل کاری کاهش می‌یابد. کارمندان با خرید دو یا سه مانتو شلوار اداری و سایر لباس‌های فرم کار می‌توانند در هزینه‌هایشان صرفه‌جویی کنند.
 • ظاهر شیک، منظم و یکدست پرسنل موجب افزایش بازدهی کار و روحیه همدلی در بین کارمندان می‌شود.
بیشتر بخوانید
فلزاتی که برای گردنبند بدل استفاده می‌شود چه نوع فلزاتی هستند؟

بررسی منافع مشتریان و مراجعین از پوشش یکپارچه کارکنان

ارباب رجوع و مشتری از مراجعه به شرکت یا اداره‌ای که کارمندان آن دارای یک لباس فرم متحدالشکل هستند لذت می‌برند. هنگامی که همه پرسنل یک مجموعه یک لباس شیک و یک شکل می‌پوشند؛ مشتری نیز در برخورد با افراد درست عمل می‌کند. به عنوان مثال یک فرد در هنگام ورود به یک فروشگاه لباس، مشتری و فروشنده را از هم تشخیص می‌دهد و برای درخواست خود از کارکنان فروشگاه کمک می‌گیرد. از طرف دیگر لباس هماهنگ پرسنل از جهت اطمینان به سازمان روی مشتری تأثیر خوب و مثبتی دارد.

مشتریان مراجعه به یک مجموعه منظم را دوست دارند و این لباس فرم کارکنان به نوعی نمایانگر نظم سازمان است. هنگامی که پرسنل با لباس یک شکل باشند؛ قضاوت مشتری نسبت به همه کارکنان و ظاهر آن‌ها یکسان می‌شود. پیش‌داوری ذهنی و قضاوت نادرست مشتری نسبت به برخی از پرسنل، عکس‌العمل اشتباه او را به همراه خواهد داشت.

مانتو شلوار اداری برند ماهپار

ویژگی‌ها و خصوصیات مانتو شلوار اداری باکیفیت

مانتو شلوار اداری باید دارای ویژگی‌های مشخصی باشد تا بتوان از تمام مزایای گفته‌شده در بالا بهره برد. در ادامه به خصوصیات یک مانتو شلوار اداری باکیفیت می‌پردازیم.

سایز مناسب برای لباس‌های سازمانی زنانه

سایز و اندازه مانتو زنانه و شلوار آن باید مناسب فرد مورد نظر باشد. لباس‌های تنگ و کوتاه یا بلند و گشاد موجب عدم آرامش فرد در هنگام کار می‌شود و تحرک فرد را کاهش داده یا سخت و دشوار می‌کند. متناسب بودن سایز لباس علاوه بر این‌که باعث می‌شود فرد هنگام کار و فعالیت احساس راحتی داشته باشد، ظاهر فرد را نیز زیبا و جذاب نشان می‌دهد.

بهترین پارچه برای لباس فرم زنانه 

لباس فرم بانوان با پارچه گوناگونی تولید و عرضه می‌شود. متریال این پارچه‌ها از الیاف طبیعی و مصنوعی تهیه می‌شود که البته نوع طبیعی برای لباس کارمندان و مانتو شلوار اداری بانوان مناسب‌تر است؛ چراکه الیاف مصنوعی موجب حساسیت پوستی فرد و بوی نامطبوع در بدن می‌شود.

پارچه‌های لباس فرم باید به گونه‌ای باشند که به راحتی چروک نشوند و ظاهر نامناسبی پیدا نکنند. ظاهر فرد با لباس‌های چروک، مراجعین را به کیفیت خدمات سازمان نامطمئن می‌کند. از طرف دیگر اتوکشی طولانی مدت هم کارکنان را از لباس‌های اداری خسته و دل‌زده می‌سازد. اتو کردن و شستشوی مانتو شلوار اصل و باکیفیت، آسان است و فرد را دچار سختی نمی‌کند.

در میان پارچه‌هایی که برای تهیه مانتو شلوار اداری مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ پارچه ترگال مناسب است. ترگال یک پارچه سبک و راحت است و به راحتی چروک نمی‌شود؛ به همین جهت بسیاری از لباس‌های فرم بانوان از این نوع پارچه تهیه می‌شوند. البته پارچه‌های دیگری برای دوخت مانتوهای اداری مورد استفاده قرار می‌گیرند که برخی از آن‌ها عبارتند از: کتان، فیونا، دیپلمات، فاستونی، کرپ و مخمل.

بیشتر بخوانید
همه‌چیز در مورد کفش پاشنه بلند + راهنمای خرید

انتخاب رنگ مناسب برای لباس‌های سازمانی

رنگ مناسب یکی دیگر از ویژگی‌های مانتو و شلوارهای اداری خوب است. رنگ زیبا و مناسب لباس کار، در تقویت روحیه کارمندان و مراجعان مؤثر است. یک مانتوی شیک و رسمی با رنگ مناسب نه تنها کارکنان خانم را از پوشش با لباس فرم خسته و دل‌زده نمی‌کند، بلکه باعث می‌شود از پوشیدن آن به‌طور روزانه لذت هم ببرند. متداول‌ترین رنگ‌هایی که برای لباس‌های فرم بانوان استفاده می‌شود عبارتند از: سرمه‌ای، بژ، خاکستری، قهوه‌ای، کرم و مشکی.

اگر فکر می‌کنید که با این تنوع پایین رنگ‌بندی دستتان در انتخاب لباس فرم دلخواه بسته است، ما خبر خوشی برایتان داریم. در بین تولیدکنندگانی که معتقدند فقط لباس‌های تیره و ساده مناسب استایل کاری هست، برندهای معتبری هم وجود دارند که مانتو شلوارهای اداری را با رنگ‌بندی‌های بسیار متنوع‌تری تولید می‌کنند. این برندها به درستی به اهمیت نقش استایل کاری و لباسی که برای ساعت‌های طولانی در هر روز قرار است بر تن افراد باشد، پی برده‌اند. بنابراین اگر برندی مناسب را برای خرید لباس فرم انتخاب کنید، راحت‌تر می‌توانید مانتو شلوار رنگ دلخواهتان را خریداری کنید.

انتخاب مانتوهایی با دو رنگ متفاوت نیز برای محیط کار رسمی رایج است. که اگر ترکیب رنگ‌ها با توجه به تم برند و نوع خدمات و محصولات شرکت انتخاب شود، می‌تواند در برندسازی بسیار مؤثر باشد.

لباس‌های فرم مناسب زمستان و تابستان

سردی و گرمی دمای هوا را نیز باید در انتخاب لباس اداری در نظر بگیرید. اغلب شرکت‌ها و ادارات دو نوع لباس کار یکی برای فصول سرد و یکی دیگر جهت فصول گرم سال انتخاب می‌کنند.

مانتو شلوار اداری قیمت مناسب ماهپار

چگونه مانتو و شلوار اداری را ست کنیم؟

یکی از زیبایی‌های استایل در هماهنگ بودن آن است. دغدغه بسیاری از افراد ست‌کردن مانتو با شلوار آن در محیط کار است. برخی از مراکز برای پرسنل خود مانتو شلوار اداری را در یک رنگ و یک جنس انتخاب می‌کنند. اغلب کارمندان این هماهنگی را دوست دارند و از آن استفاده می‌کنند؛ ولی برخی دیگر با این نوع هماهنگی مخالف هستند. این افراد می‌توانند از شلوارهای جین یا کتان با تناژ تیره‌تر یا روشن‌تر استفاده کنند. این نوع پوشیدن لباس نیز زیبایی خاص خود را دارد ولی از رسمی بودن لباس می‌کاهد.

بررسی خصوصیات مانتو شلوار اداری مناسب

مانتو شلوار اداری باید با هر محیط کاری متناسب باشد. برخی از محیط‌های کار و ادارات حالت رسمی‌تری داشته و مراجعین این مراکز انتظار یک استایل کاملاً اداری را از پرسنل دارند؛ لباس این کارمندان اغلب ظاهر رسمی‌تری دارد و پرسنل این مراکز معمولاً با مانتو شلوار اداری برند در سر کار حاضر می‌شوند. برای داشتن استایل رسمی‌تر در این محیط‌ها می‌توانید از ست مانتو شلوار اداری استفاده کنید و استایلتان را با کیف و کفشی از طیف رنگی لباستان کامل کنید. استفاده از شلوارهای جین و کتان معمولاً مناسب استایل رسمی نیست.

بیشتر بخوانید
استایل بوهو چیست؟ + استایل بوهو مردانه و زنانه

مانتو اداری ماهپار

برخی از نکات پوشیدن مانتو و شلوار اداری در محیط‌های رسمی

پوشیدن لباس فرم مخصوصاً مانتو و شلوار بانوان در فضاهای رسمی نیازمند رعایت نکاتی است که به برخی از آن‌ها می‌پردازیم.

 • رنگ مانتو و شلوار رسمی را هماهنگ انتخاب کنید. رنگ‌های متفاوت این لباس‌ها، حالت رسمی پوشش شما را از بین می‌برد. به عنوان مثال شلوار قهوه‌ای با مانتوی سرمه‌ای موجب بر هم زدن رسمیت پوشش می‌شود.
 • اکسسوری‌های مناسب با محیط کار را انتخاب کنید. به عنوان نمونه طلا و جواهرات بزرگ و سنگین برای ست‌کردن با لباس‌های اداری رسمی مناسب نیستند. ظاهر رسمی شما با استفاده از جواهرات بزرگ از بین می‌رود. جواهرات ساده و کوچک و بدلیجات ظریف برای ست‌کردن با لباس فرم مناسب هستند.
 • کیف و کفش خود را از بین رنگ‌های سرمه‌ای، خاکستری و مشکی انتخاب کنید. کیف و کفش ساده با رنگ‌های رسمی و شیک برای محیط‌های اداری مناسب هستند.
 • چنان‌چه لباس زیر مانتوی اداری شما نمایان است؛ آن را از لباس‌های ساده و بدون طرح انتخاب کنید. لباس دارای نقش و طرح‌دار، رسمی بودن استایل کاری شما را از بین می‌برد.
 • در برخی از شرکت‌ها و ادارات برای ست لباس اداری از کراوات هم استفاده می‌کنند. کراوات، پاپیون و یقه بنددار که رنگی متناسب با تم رنگی برند دارند، می‌توانند جذابیت و خاص‌بودن لباس فرم را به بهترین شکل افزایش دهند.

ماهپار بهترین فروشگاه‌ اینترنتی لباس زنانه تهران

مزون اینترنتی ماهپار یکی از بهترین تولیدکنندگان لباس فرم زنانه

ماهپار یک برند معتبر لباس زنانه است. ماهپار انواع مانتو شلوار اداری را در سایزها و مدل‌های مختلف، در مرکز فروش خود در تهران و در فروشگاه اینترنتی ماهپار به فروش می‌رساند. این برند کار خود را در سال ۱۳۸۵ با مدیریت آقای جواد سلیمانی آغاز کرد و هم اکنون تحت نظر آقای سعید سلیمانی اداره می‌شود. در ابتدا هدف مدیران این مجموعه تولید انواع مانتو شلوار بود که در ادامه فعالیت خود را گسترش دادند و انواع دیگری از لباس برند زنانه را نیز تولید کردند. این فروشگاه اینترنتی باسابقه تاکنون توانسته است استانداردهای روز دنیا در تولید را رعایت کند و محصولات باکیفیت و خوبی را به دست مشتریان برساند.

برند ماهپار با نگاهی ویژه به حوزه استایل کاری و درک درست نقش لباس فرم در موفقیت کسب‌وکارها، توانسته به نامی مورد اعتماد در این زمینه تبدیل شود. میزان رضایت بالای مشتریان و اعتماد شرکت‌های بزرگ به ماهپار برای تولید لباس فرم کارمندانشان، مهر تأییدی بر کیفیت بالای محصولات این برند است.

با نگاهی به بخش نظرات مشتریان می‌توان دریافت که لباس‌های برند ماهپار از تنوع بالایی در طراحی و رنگ‌بندی برخوردارند و دوام بالایی دارند. ویژگی مهم محصولات ماهپار قیمت بسیار مناسب آن‌ها با توجه به کیفیت بالایشان است.

مجموعه ماهپار آمادگی همکاری با کلیه ادارات و سازمان‌ها برای فروش عمده لباس فرم و مانتو شلوار را دارد. شما هم می‌توانید با مراجعه به فروشگاه آنلاین ماهپار به آدرس www.mahpar.ir با مشاهده انواع تولیدات این مجموعه، کالای مورد نظر خود را خریداری کنید. در این وب‌سایت علاوه بر لباس‌های سازمانی، انواع لباس‌های زنانه از جمله پالتو، بارانی، مانتو و… نیز عرضه می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

بیست + نه =

دکمه بازگشت به بالا