اجتماعی

فروش رویای موفقیت؛ پروژه جدید مافیای کنکور !

به هوش باشید که یک بازار جدید و جذاب برای مافیای کنکور دارد ساخته و پرداخته می‌شود!

دکتر سید بشیر حسینی طی گفت‌وگویی با دکتر مجید حسینی، در رابطه با موضوع استعدادیابی و به تکاپو افتادن سودجویان موضوعی را افشا کرد!

در فروردین ماه سال ۱۳۹۷ یکی از معروف‌ترین و شناخته شده‌ترین موسسات کنکور طبق قرار قبلی به دفتر دکتر سید بشر حسینی در دانشگاه آمدند و جلسه‌ای برگزار کردند. طی جلسه مذکور طرف مقابل اشاره به آقای دکتر حسینی داشتند که شما در حوزه استعدادیابی و مسابقه استعدادیابی حضور دارید و برند شخصی خوبی در حوزه استعدادیابی هستید و آن ها نیز سال‌ها در صنعت کنکور مشغول فعالیت بوده‌اند و طبق بررسی‌های به عمل آمده‌شان، یکی از چرخه‌های مفقوده در صنعت پول‌ ساز کنکور، مقوله استعدادیابی است و در صورت موافقت دکترحسینی می‌توانند یک اتحاد استراتژیک بسیار عالی داشته باشند.

دکتر سید بشیر حسینی از آنها می‌پرسد که فرمول این کار چیست؟

در جواب دکتر چنین می‌گویند:
شروع فعالیتمان از منطقه یک تهران است و در هیچ منطقه دیگری حضور نخواهیم داشت. اگر به دنبال توسعه کار هستیم، باید لاکچری شروع کنیم!
در منطقه یک تهران یک ساختمان ۵ طبقه برای این منظور تهیه می‌کنیم!آقای دکتر، تا قبل این جلسه، از ۴ ساختمان ۵ طبقه در منطقه یک تهران بازدید داشتیم و درون لیستمان گذاشته‌بودیم تا اگر آقای دکتر، این ۴ ساختمان لیست شده را نپسندید، هر ساختمان ۵ طبقه شیکی که اراده کنید را در منطقه یک تهران، تهیه کنیم و آن ساختمان، مرکز استعدادیابی برند مورد نظرمان بشود!
تابلو و بیلبورد نصب می‌شود و یک بیلبورد قدی از آقای دکتر بشیرحسینی هم نصب خواهیم کرد که به جهت تبلیغات، برای عموم مشخص باشد که در این مجموعه با حضور آقای دکتر سید بشیر حسینی، استعدادیابی صورت می‌پذیرد!

دکتر سید بشیر حسینی عنوان می‌کند که با مشغله‌هایی که دارد، نمی‌تواند زیاد حضور یابد و برایش انجام چنین پروژه‌ای امکان پذیر نیست!

بیشتر بخوانید
ماجرای دستگیری رضا تبریزی بدنساز و تخریب باشگاه او در مشهد

آنها هم خیلی راحت در جواب به بشیر حسینی می‌گویند که ما فقط احتیاج به عکس جنابعالی داریم و بقیه فرآیند را خودمان جلو می‌‌بریم و طی می‌کنیم!

سید بشیر حسینی: در ازای انجام این پروژه، سهم من چه قدر است؟

پاسخ  می‌دهند:
رقمی که از سود این پروژه به شما تعلق می‌گیرد با احتساب تخمین خیلی ساده و حداقلی محاسبه شده (کف تضمینی) برای یک سال، ۱۰ میلیارد تومان است و این بابت سال اول است که مشتری هنوز آشناییت کافی ندارد و جهت اطمینان خاطر اعلام می‌کنند که در قرارداد هم می‌آورند که اگر در سال اول به مبلغ مذکور نرسیدند تضمین می‌کنند که ۱۰ میلیارد را پرداخت نمایند!

برنامه بازاریابی‌شان شامل انواع و اقسام تست‌های استعدادیابی نظیر تست شغلی، تست ورزشی، تست شخصیتی با سرتیترهای مختلف و … است و پکیج کامل تست‌های استعدادیابی‌شان ۶۰ میلیون تومان هزینه دارد!

در بحث تبلیغاتشان هم عنوان کرده‌اند که تبلیغی با مظمون زیر را هدف گرفته‌اند:

  • ۶۰ میلیون بدهید و ۶۰ سال آینده‌تان را تضمین نمایید!
  • برای ۶۰ سال آینده عمرتان، اگر می‌خواهید در مسیر غلطی گام برندارید؛ ۶۰ میلیون تومان هزینه کنید تا از استعداد واقعی‌تان باخبر شوید!

همچنین برای مخاطبین‌شان جا می‌اندازند که کنار کلاس‌های کنکور، یک مکملی به نام تست‌های استعدادیابی احتیاج می‌باشد.

متاسفانه خانواده‌های سطح بالای جامعه به راحتی می‌توانند هزینه مذکور را پرداخت کنند، اما خانواده‌های متوسط و حتی ضعیف، جهت تضمین آینده فرزندانشان حاضر هستند حتی فرش زیر پایشان را بفروشند تا فرزندانشان آینده‌ای روشن و تضمین شده داشته باشند!

گردآوری شده توسط: محمد حسین باقرزاده جلیلوند تبار

بیشتر بخوانید
حضور رییس دفتر رییس‌جمهور در منزل شهید محسن فخری زاده

مهان صمدی طاری

جست‌وجو‌گر و تحلیلگری که سعی دارد با تمام استعدادها و توانایی هایش پیش از هر چیزی، انسان باشد. «دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست!»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

شانزده − 12 =

دکمه بازگشت به بالا