شبکه‌های اجتماعی

عکس | ماسک متفاوت نازنین بیاتی

در روزهای شیوع کرونا، چه در ایران و چه در اروپا و آمریکا، تولیدکننده‌های ماسک گاهی خلاقیت به خرج می‌دهند و ماسک‌هایی متفاوت عرضه می‌کنند. نازنین بیاتی ماسکی گل‌گلی به صورت زده و عکس خود را در اینستاگرام منتشر ساخته است:

ماسک متفاوت نازنین بیاتی

نازنین بیاتی متولد ۱۳۶۸ در تهران است. او سال ۹۱ نخستین فیلم‌اش – فیلم دربند به کارگردانی پرویز شهبازی – را بازی کرد و اتفاقاً بازی او در آن فیلم بسیار تحسین شد و حتی توانست نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن در جشنواره‌ی سی‌ویکم فیلم فجر شود.

پس از فیلم دربند، در سال ۱۳۹۲ در سه فیلم بازی کرد: مردن به وقت شهریور، فرشته‌ها با هم می‌آیند و ارسال یک آگهی تسلیت برای روزنامه.

سال ۹۳ فیلم‌های طعم شیرین خیال و رخ دیوانه و سال ۹۵ در فیلم‌های رفتن و مادری بازی کرد. نازنین بیاتی در سال ۹۶ دو فیلم پربازدید را بازی کرد: یکی آینه بغل به کارگردانی منوچهر هادی و دیگری مغزهای کوچک زنگ‌زده به کارگردانی هومن سیدی.

سال ۹۷ برای او سال پرباری بود و توانست در سه فیلم سینمایی بازی کند. ژن خوک، دینامیت و زعفرانیه ۱۴ تیر سه فیلم او در سال ۹۷ هستند. سال گذشته در دو فیلم سگ بند و عروسی مردم بازی کرد و از ابتدای سال ۹۹ تا امروز در سه فیلم جوجه تیغی، زمستان بود و مجوز خروج نقش‌آفرینی کرده است.

همچنین بخوانید: ماجرای قاچاق فیلم خرس خسرو معصومی

بیشتر بخوانید
عکس | تیپ جدید شقایق دهقان در اروپا

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

12 − ده =

دکمه بازگشت به بالا