حوادثشبکه‌های اجتماعی

ماجرای مادر کودک آزار مشهدی + فیلم و عکس

مهلا زنی جوان ساکن مشهد است که به‌تازگی در صفحه‌ی اینستاگرام‌اش فیلم‌هایی از کتک زدن بچه‌اش پست کرده است. او در این فیلم‌ها کودک‌اش را کتک می‌زند و آزار می‌دهد و از گریه‌های مکرر کودک‌اش دل‌آزرده نمی‌شود. جالب اینجاست که این مادر کودک آزار مشهدی از کارت بانکی‌اش عکس گرفته و منتشر کرده و از فالوورها و کسانی که ویدئوها را می‌بینند خواسته پول بدهند تا او کودک‌اش – یعنی بنیامین – را کتک نزند!

ماجرای مادر کودک آزار مشهدی

فیلم کتک زدن بنیامین توسط مهلا مادر سنگدل مشهدی

 

همچنین بخوانید: اعترافات جدید مادر سنگدل مشهدی

البته در زیر پست‌های مهلا مادر سنگدل مشهدی کامنت‌های زیادی وجود داشت و کاربران خیلی زیادی نیز او را ریپورت کرده بودند. این زن احتمالاً در اینستاگرام دیده بود که افراد مختلف از راه‌های گوناگون در حال پول‌درآوردن هستند و شاید او هم فکر کرده بود می‌تواند از طریق کتک زدن بنیامین پسرش پولی به جیب بزند!!!

دستگیری مادر کودک آزار مشهدی

در پی کامنت‌های زیادی که در زیر پست‌های مادر سنگدل مشهدی گذاشته شد و همچنین به سبب اطلاع‌دادن برخی کاربران به پلیس فتا، این زن کودک آزار دستگیر شد.

در همین زمینه، سرهنگ پاشایی معاون اجتماعی پلیس فتا پس از اعترافات مادر سنگدل مشهدی گفت:

پس از رسانه‌ای‌شدن اقدام ناراحت کننده مادر مشهدی در صفحه اینستاگرام‌ش، تیم ویژه‌ای از پلیس فتا خراسان رضوی وادر عمل شدند و پس از اخذ دستور دادستانی و شناسایی کامل مادر کودک آزار، ظهر امروز این زن را در خانه‌اش بازداشت کردند و در حال حاضر بازجویی‌ها از وی ادامه دارد.

سرهنگ پاشایی ادامه داد:

این زن روان پریش است و در چند روز گذشته بیماری او شدت یافته است و با این حال در گفتگوی تلفنی که با این مادر داشتم، ایشان اقرار کردند از شخصی شنیده‌اند برای افزایش فالوورهایش در اینستاگرام می‌تواند این کار که همان کودک آزاری است را انجام دهد.

ماجرای خاصی در این پرونده وجود دارد که پس از پایان تحقیقات فردا از سوی معاونت اجتماعی پلیس فتای ناجا اعلام خواهد شد.

مادر مشهدی مقصر نیست!

در تازه‌ترین اخبار مادر مشهدی آمده که او مجبور به کتک زدن بنیامین شده است. سرهنگ جواد جهانشیری، رییس پلیس فتای خراسان رضوی، با اشاره به این که مادر مشهدی نه مقصر بلکه خود قربانی است گفت:

متأسفانه این مادر، خود قربانی است و شخصی برای اخاذی، صفحه اینستاگرام او را هک کرده است و با تهدید از او خواسته تا فرزند خود را آزار دهد و فیلم بگیرد و پخش کند.

جهانشیری اضافه کرد که این مادر از زمانی که از بچه‌اش دور شده و در بازداشت است، مدام برای بنیامین بی‌قراری می‌کند و می‌گوید کتک‌زدن بنیامین بر اثر اجبار و اخاذی بوده است.

بیشتر بخوانید
مهریه نیوشا ضیغمی جنجال‌ به‌پا کرد + فیلم

جهانشیری ادامه داد:

درباره وقایع به وجود آمده، چند مورد به اندازه این مادر تقصیر دارند؛ همسر مهلا به‌علت محدودیت‌های زیادی که برای او به وجود آورده بود و اجازه گذاشتن یک عکس پروفایل روی شبکه‌های اجتماعی‌اش را نمی‌داد هم به شکلی مقصر است. پدر و مادر مهلا نیز مقصرند، زیرا در زمانی که او مجرد بوده، اجازه داشتن گوشی تلفن همراه نداشته است و همین مسئله در خلأ عاطفی و برخی عقده‌ها مؤثر بوده است.

جهانشیری در مورد فرد تهدیدکننده‌ی مادر کودک آزار مشهدی اظهار کرد:

فرد تهدیدکننده که صفحه اینستاگرام این مادر را هک کرده بود، از او می‌خواسته است تا فرزند خود را داغ کند و این کودک ۳ ساله را به‌طرز جنون‌آمیزی آزار دهد. اما مادر مقاومت کرده است و همین باعث می‌شود تا آن فرد او را تهدید به انتشار عکس‌های خصوصی‌اش کند.

اکنون پیگیری‌ها برای ردیابی و بازداشت این فرد ادامه دارد و به‌محض دستگیری، آن را به اطلاع مردم خواهیم رساند.

سرنوشت مادر کودک آزار مشهدی چیست؟

سرهنگ جهانشیری در این مورد گفت:

این مادر اکنون در بازداشت پلیس است، زیرا براساس دستور مقام محترم قضایی، هرگونه کودک‌آزاری، همسرآزاری، حیوان‌آزاری، خودآزاری و… مصداق جرم به حساب می‌آید. درباره بازنشر فیلم‌های آزار این کودک در فضای مجازی نیز پلیس فتا با منتشرکنندگان آن در هر شبکه اجتماعی برخورد جدی خواهد کرد.

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا