شبکه‌های اجتماعی

ماجرای پناه بردن سگ به اورژانس + فیلم

فیلمی در فضای مجازی دست‌به‌دست شده که نشان از پناه بردن سگ به اورژانس دارد. گویا این سگ مصدوم بوده و از فرط فشار درد برای رهایی از درد به اورژانسی در استان کهگیلویه و بویراحمد پناه برده‌است. فیلم پناه بردن سگ به اورژانس را در زیر ببینید:

تکنیسین اورژانس، که کار مداوای سگ را انجام داد، در شرح ماجرای پناه بردن سگ به اورژانس گفت: عصر روز شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه با همکارم در پایگاه جاده‌ای اورژانس دوراهی باشت شیفت بودیم که هنگام اذان مغرب یک سگ لنگ لنگان از درب پایگاه وارد شد.

سید محمد تقی پور افزود: این سگ وقتی وارد محوطه پایگاه اورژانس شد جلوی ما دراز کشید و دست خود را بالا آورد که پس از بررسی وضعیتش متوجه شدیم که دست سگ شکسته و خونریزی دارد.

تقی پور ادامه داد: بلافاصله وسایل امدادی از جمله سرم را از داخل آمبولانس در آوردیم و با شستشوی دست سگ اقدام به مداوا و پانسمان کردیم.

وی گفت: سگ را به بیرون از پایگاه هدایت کردیم که هر کار کردیم بیرون نرفت و تنها دنبال خودم می‌آمد، تا اینکه مقداری نان و آب به سگ دادیم و بعدش از پایگاه بیرون رفت و پشت پایگاه دراز کشید.

تکنیسین اورژانس شهر باشت افزود: برای ما عجیب بود که این سگ چطور به اورژانس پناه آورده و هنگام انجام اقدامات درمانی تکان هم نمی‌خورد و آرام بود.

تقی پور بیان کرد: از ۱۳ سال پیش که وارد کار اورژانس شدم سوگند یاد کردم که به همه انسان‌ها مسلمان و غیرمسلمان و حیوانات امداد رسانی و کمک کنم.

بیشتر بخوانید
ماجرای کتک کاری در شبکه من و تو چیست؟

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

4 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا