شبکه‌های اجتماعی

ماجرای طلاق آناشید حسینی از پسر سفیر ایران در دانمارک

امیرمحسن مرادیان فرزند مرتضی مرادیان دیپلمات ایرانی که اکنون سفیر ایران در دانمارک است در یک پست اینستاگرامی خطاب به مهدی صدرالساداتی اعلام کرد که از همسرش آناشید حسینی جدا شده است.

امیرمحسن مرادیان در این پست خطاب به صدرالساداتی گفت که او بوده که بهترین شب زندگی یعنی شب ازدواج‌اش را به خاطره‌ای تلخ تبدیل کرده و با تلاش برای لاکچری نشان‌دادن عروسی او و زندگی مرفهی که پس از آن با همسرش داشته، زمینه را برای ایجاد حواشی در زندگی او با آناشید حسینی و درنهایت جدایی از همسرش را فراهم کرده است.

 

ماجرای طلاق آناشید حسینی
ماجرای طلاق آناشید حسینی

صدرالساداتی پیشتر از ازدواج لاکچری و شیوه‌ی لوکس زندگی امیرمحسن مرادیان انتقاد کرده بود و البته این انتقاد در راستای سایر فعالیت‌های اجتماعی او در فضای مجازی از جمله پست‌هایی‌ست که درباره‌ی مفاسد اقتصادی منتشر می‌کند.

ماجرای طلاق آناشید حسینی
ماجرای طلاق آناشید حسینی

پسر سفیر ایران در دانمارک در سال ۹۷ در گران‌ترین تالار منطقه‌ی شهرک غرب تهران با آناشید حسینی ازدواج کرد و کمی بعد تصاویر مراسم مجلل آن‌ها در فضای مجازی منتشر شد و انتقادات گسترده‌ی کاربران را به‌دنبال خود داشت. صدرالساداتی در همان زمان نسبت به این مراسم لاکچری واکنش نشان داد، اما امیرمحسن مرادیان در پاسخ به او گفت که تنها ۵۰ میلیون تومان خرج آن عروسی کرده و این مبلغ زیادی محسوب نمی‌شود. از سوی دیگر امیرمحسن مرادیان ادعا کرد که پدرش به‌هیچ‌وجه در جریان جزئیات مراسم عروسی او نبوده و این درحالی‌ست که در تصاویر عروسی او بسیاری از مقامات مسئول دولتی هم دیده می‌شوند.

مهدی صدرالساداتی باز هم به پست‌های اینستاگرامی امیرمحسن مرادیان و همسرش که او را «ائمه‌ی بهتان و توهین» خطاب کرده بود تصویری از آناشید حسینی را منتشر کرد و با اشاره به برند لباس و ساعت او گفت که آن مراسم هرچقدر هم که کم هزینه داشته بوده باشد، حرکتی به سمت کاخ‌نشینی است و از این بابت مذموم است و البته قضاوت درباره‌ی این که آیا ۵۰ میلیون تومان، در سال ۹۷، برای یک مراسم کم محسوب می‌شود یا نه را به مردم واگذار کرد.

بیشتر بخوانید
بهنوش بختیاری اعدام دوست دارد

آناشید حسینی قبلاً درباره‌ی شایعاتی که پیرامون ازدواج‌اش با پسر سفیر ایران در دانمارک سر زبان‌ها افتاده بود گفت که بعضی عروسی او را لوکس و همسرش را آقازاده توصیف کرده‌اند و این سخنان را غیرمنصفانه دانست. آناشید حسینی که متولد سال ۱۳۷۰ در اهواز است، به‌عنوان یک مدل و طراح مد در فضای مجازی شناخته شده است و خود به علاقه‌ی زیادش به طراحی لباس اذعان دارد. او گفته که قصد دارد نشان دهد شیک‌پوشی و زیبایی ارتباطی به حجاب ندارد و از سویی تصاویر متعددی از او به‌عنوان یک مدل منتشر شده است. این‌‌درحالی‌ست که حسینی اکنون خود را نه یک مدل که یک طرح مد مبتدی معرفی می‌کند.

ماجرای طلاق آناشید حسینی

مهدی صدرالساداتی به پست اینستاگرامی امیرمحسن مرادیان در صفحه‌ی اینستاگرام خود واکنش نشان داد و با مرور خطاهایی که مرادیان از نظر او در گذشته مرتکب شده است گفت که عشق با حرف‌وحدیث‌هایی مشابه آن چه پیرامون زندگی مرادیان بوده کمرنگ نمی‌شود.

متن پست اینستاگرامی مهدی صدرالساداتی

آقای امیر محسن مرادیان! بعد از ۲۷ ماه دیدم دل نوشته ای خطاب به من نوشته اید و فرمودید حرف من بستری شد که شما امروز از عیالتان جدا شوید!

البته که امروز حال شما خوب نیست و من هم دوست ندارم شما را سرزنش کنم! خودم محتاج دعا هستم و اسیر نفس و دستانم واقعا خالی خالیست و خداوند با فضلش درمورد همه ما قضاوت کند!

برادر عزیز! یادتان هست در مکالمه خصوصی گفتم این فخر فروشی که شما و عیال‌تان می‌کنید و آه از نهاد افراد عادی و مستضعف جامعه بلند می‌کنید، آن هم به عنوان یک آقازاده، این آه‌ها بی اثر نیست؟! یادتان هست آن همه عکس‌ها‌ی سفر به اروپا؟! آن لباس‌های برند آنچنانی؟! نشان دادن سینمای خصوصی دو نفره؟! یادتان هست گفتید که اگر پول ندارید جنس فیک هم نخرید و برندی در حد پول‌تان بخرید؟! این‌ها که جنس فیک می‌خرند فلانند و بهمان؟!

بیشتر بخوانید
کنایه‌ی ریحانه پارسا به حامد بهداد + فیلم

یادتان هست که گفتم من کاری به شخص شما و عیال شما ندارم و چند جمله‌ای پدر شما به عنوان سفیر جمهوری اسلامی را مخاطب قرار دادم و تذکر دادم و شما خودتان را جلو انداختید؟!

هر چه را انکار می‌کردید با واقعیتی که خودتان در فضای مجازی گذاشتید تطابق نداشت و بالاخره شد آنچه شد!

بعد از آن نیز هر ماه ایونت و فستیوال بهتر و بزرگتر و پرطرفدارتری برگزار شد و عکس‌های عاشقانه‌تان را گرفتید و پخش کردید و همان وضع برند بازی و زندگی خوش اینستاگرامی را ادامه دادید … و خوش به حال روزهای خوب‌تان! دمتان هم گرم!

برادر عزیزم! این را هر انسانی درمیابد که اساس زندگی به عشق است و یک عشق محکم با این حرف‌وحدیث‌هایی که چند روز در سال‌های گذشته بر شما گذشته کمرنگ نمی‌شود، بلکه هر روز و هر ساعت و هر لحظه با انس با معشوق اوج میگیرد و عمیق‌تر می‌شود! اگر بنیانی از عشق پا برجاست، ان شا الله پایدار می‌ماند!

به امید روزهای خوب.

همچنین بخوانید: شهره قمر بازیگری که از توهین ابایی ندارد

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

یک × 5 =

دکمه بازگشت به بالا