شبکه‌های اجتماعی

ماجرای دستگیری میلاد حاتمی چیست؟ + فیلم

میلاد حاتمی دیروز در صفحه‌ی اینستاگرام‌اش فیلمی را استوری کرد که نشان از دستگیری او توسط پلیس ترکیه داشت. این که دستگیری میلاد حاتمی واقعی است یا از آن کارهایی است که او و امثال او هر بار برای بیشتر سرزبان‌ها افتادن انجام می‌دهند دقیقاً مشخص نیست. فیلم دستگیری میلاد حاتمی را در زیر می‌توانید ببینید:

میلاد حاتمی کیست؟

میلاد حاتمی همچون ساشا سبحانی، پویان مختاری و چند نفر دیگر از آن بی‌هنرهای مشهور اینستاگرام است که به‌واسطه‌ی شهرتی که پیدا کرده‌است اقدام به راه‌اندازی سایت شرط‌بندی کرده و به‌سادگی جیب عده‌ای از جوانان و نوجوانان ساده را خالی می‌کند.

او متولد دهه‌ی ۶۰ در ایران است و چند سالی است که در ترکیه زندگی می‌کند. او قبلاً تصاویر و فیلم‌های‌اش را در کنار دختران متعدد در صفحه‌ی اینستاگرام‌اش پست می‌کرد، اما از ۱۸ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۹ با انتشار عکسی خبر از مراسم ازدواج‌اش با دختری که از قبل با او زندگی می‌کرد و از او بچه هم دارد داد.

میلاد حاتمی ازآن‌هایی است که می‌دانند با جنجال می‌توان بر تعداد فالوورها افزود. او ابتدا با نشان‌دادن دختران نیمه برهنه و کلیپ‌هایی با این سبک و سیاق و البته پول‌دادن به برخی پیج‌های اینستاگرامی برای تبلیغ‌اش توانست فالوورهای زیادی جمع کند. هر بار از طریقی جنجالی آفرید تا بتواند هم جو صفحه‌اش را زنده و هیجانی کند و هم تعداد فالوورها را افزایش دهد. این همان روشی است که جز او بسیاری دیگر هم انجام می‌دهند، از جمله الناز گلرخ که همین چند وقت پیش با کلیپ «دونت اور تینک» به‌شدت پرسروصدا شد.

بیشتر بخوانید
شهره قمر - بازیگر سینمای ایران که از توهین‌کردن ابایی ندارد

میلاد حاتمی در حال حاضر در ترکیه و بدون آن که زحمت خاصی بکشد از طریق کلاهبرداری از افرادی که به سایت شرط‌بندی او وارد می‌شوند پول درمی‌آورد و به مفت‌خوری‌ترین حالت ممکن کسب درآمد می‌کند. جالب اینجاست که او نه یک سایت شرط‌بندی، بلکه دو سایت شرط‍‌بندی دارد و جالب‌تر اینجاست که مخاطبان سایت شرط‌بندی او بارها می‌بینند که او ماشین، خانه، لباس و … لاکچری دارد و روزبه‌روز ثروتمندتر می‌شود، اما باز هم در مسابقات ظاهری شرط‌بندی او شرکت می‌کنند و پول بی‌زبان‌شان را به جیب او می‌ریزند.

همانطور که در بالا نیز اشاره شد، احتمالاً دستگیری میلاد حاتمی ماجرایی جدید برای جذب فالوور بیشتر است.

آرش شمسی

کم کن طمع از جهان و میزی خرسند | از نیک و بد زمانه بگسل پیوند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

سه + 18 =

دکمه بازگشت به بالا