شبکه‌های اجتماعی

امام جمعه موقت دزفول و ماجرای سه بار شکست کرونا با داروی سعال

این روزها ماجرای امام جمعه موقت دزفول به یکی از حواشی موجود در فضای مجازی تبدیل شده است. ماجرا از این قرار است که عبدالحسین خسروپناه در فیلمی که توسط خبرگزاری شبکه خبری عصر جنوب منتشر شده از ابتلای سه باره خود به ویروس کرونا و از چگونگی شفا یافتن و روش درمانی خاص خود سخن می‌گوید.

عبدالحسین خسروپناه، امام جمعه موقت دزفول در این فیلم به شخص مصاحبه کننده می‌گوید که سه مرتبه به ویروس کرونا مبتلا شده و برای درمانه بیماری خود هر بار از داروی امام رضا و سعال استفاده کرده است. او حتی می‌گوید در مرتبه دوم به قدری سرفه‌های شدید و سلسله‌واری داشته که سخت سرفه‌هایش بند می‌آمده و هر چه انواع و اقسام دارو حتی داروهای طب سنتی را مصرف کرده، جوابی نگرفته اما در مقابل داروی سعال، داروی جامع امام رضا و مصرف رازیانه برای درمان کرونای او جواب داده است. خسروپناه قویاً اذعان دارد که سه شب از این دارو استفاده کرده و کاملاً سرفه‌هایش قطع شده است.

امام جمعه موقت دزفول در ادامه حتی می‌گوید او به هر کدام از دوستانش که بیماری ریوی داشته یا جانباز شیمیایی بوده یا به نوعی و به علل و عوامل خاصی از مشکلات ریوی رنج می‌برد داروی سعال را ‌معرفی کرده است و بنابر ادعای او تقریباً در تمامی موارد این دارو موثر واقع شده و جواب داده است. خوب است بدانید عبدالحسین خسروپناه بیش‌ از هشت ‌سال رئیس موسسه‌ای به‌ نام حکمت ‌و فلسفه ایران بود و بر آکادمیسین‌هایی چون حسین معصومی همدانی، شاپور اعتماد و ضیاء موحد هم ریاست کرده‌ بود.

بیشتر بخوانید
حدیث میرامینی بازیگر سینما و تلویزیون مادر شد + عکس

در بخش شبکه‌های اجتماعی همچنین بخوانید: اتهام جنجالی بنیامین بهادری به شهاب حسینی

مهان صمدی طاری

جست‌وجو‌گر و تحلیلگری که سعی دارد با تمام استعدادها و توانایی هایش پیش از هر چیزی، انسان باشد. «دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست!»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

فقط نام را وارد کنید. نیازی به ثبت ایمیل نیست.

پنج × 2 =

دکمه بازگشت به بالا